לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום עיצוב גרפי! וזה וזה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > גרפיקה, ציור ותלת-מימד
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-03-2009, 19:01
  leon_penko leon_penko אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.09.07
אני מבין שאתה יותר בקטע של תכנות ולא עיצוב
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Miguel-mor שמתחילה ב "עיצוב שעשיתי לאתר חיי לילה באשדוד"

האתר פשוט לא בנוי נכון.
אפשר לראות שאתה לא מבין אינטרקטיב מדיה. ואם באמת אתה מתעסק בתכנות יותר אולי כדאי שתשקול להעסיק מעצב אינטרקטיב וממשק כדי שיבנה לך את זה כמו שצריך ואז תעשה את זה.
יש יותר מדיי דברים שלא עובדים אני לא רוצה להכנס לזה עכשיו זה הרבה מאוד דברים
החל מטיפוגרפיה, קונצפט , ישנם גם כמה בעיות בביצוע, קריאות, אופי (פשוט הרבה מצטער)
הכי חשוב האתר לא מושך להכנס אליו ואין לו ממשק נוח שנראה טבעי.

אני לא בקטע של לקטול שתדע לך, פשוט לא עשית את זה טוב. זה כמו לחבר למכונית גלגלים מרובעים.
אני מקווה שתשמע לעצתי ותפנה למעצב שיסביר לך יותר או שתלמד יותר דרך האינטרנט זה לא בדיוק המקום והזמן שאני יכול ללמד אותך דברים שלמתי במשך שנתיים שלוש על עולם האינטרנט.על כל אני מתנצל שאני נאלץ רק לקטול ולא לעזור. (זה נראה לא טוב)

נערך לאחרונה ע"י leon_penko בתאריך 04-03-2009 בשעה 19:05.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-03-2009, 21:06
  leon_penko leon_penko אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.09.07
כבודו לא למד 3 שנים על קונצפט
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי inspire שמתחילה ב "אם כבודו למת שלוש שנים על..."

כבודו למד מתהליך העבודה ולא מלימודים במוסדות אקדמיים כלשהם (כן ירבו)
אני אנסה לפרט לגבי הבעיות אני מקווה שזה יעזור בתגובה לאינספייר (שאני מקווה שהוא עזר לך מאוד בהודעה שלו).

ולהלן:

בעיות טיפוגרפיות.
ריבוי צבעים (עושה בלאגן בעיניים)
ריבוי פונטים (צריך להחליט על 2-3 לא יותר שניים מהם פונט כותרת).
יש מלא מלא טקסט שמנסים לדחוס ולאמר זה חשוב וגם זה חשוב וגם זה חשוב ואין החלטה שאני אמור להכנס לאתר ולדעת ממה להתחיל לקרוא ובמה לסיים.

בעיות ממשקיות ואינטרקטיביות.
1.העיצוב אינטרקטיבי הוא לא מיוחד לא יוצר ציפיה או תחושה של משהו חדש (למשל: למה שאני אכנס לאתר הזה גם אם אני אשדודי ולא אכנס לאתר כמו אטרף או לילה ואקרא מה הולך הרי שם גם מדברים על מסיבות באזור הדרום - אני מזמן לא בסצינה הזו תקנו אותי אם תאיתי בדוגמאות).
2. האתר נראה כאילו הוא בנוי מקבוצה של באנרים שמסודרים לפי סדר מסויים. אני לא חושב שזו דרכו של אתר.
3.יש איזו שהיא גישה מסויימת ממבחנים ובדיקות וסקרים שעשוי שאנשים בארץ מתחילים לקרוא אתרים מהחלק השמאלי העליון ואז עוברים לחלק המרכז ימיני יורדים למטה ושום הולכים שמאלה. (אין שום פרספקטיבה באתר הזה אם אני עכשיו ישראלי ואני נכנס לאתר באותה הרגע הוא תוקע לי את קו המחשבה).
4. עמוד ראשי>גלריה>TOP-MODEL להחליט באיזה שפה ולהשאר איתה (השפה שהאינטרנט איתה עובד היא לא שפת רחוב ולא השפה שמשתמשים כדי לדבר עם חברים צריך לדעת מה לכתוב ואיך לנסח לתוכן יש כלי חשוב מאוד באינטרקציה של הקורא).

בעיות קונצפט
איזה קונצפט יש לאתר? מה הDNA שלו? מאיפה הרעיון. מה הוא מזכיר לי. - אני לא חושב שניסיתי לענות על השאלות האלה.

אני יותר מאשמח אם תנסה לפטור את הבעיות האלה קודם...לאחר מכן אני אשמח לעזור לך הלאה כי ישנם עוד בעיות.

אינספייר
"סייג לחוכמת שתיקה" ועצם השתיקה שלך אינה סייג לחוכמה אלא סייג לכך שיש לך בעיה כלשהיא ואתה מנסה לכנס לעימותים מילוליים. (ציטוט:י"נתקלתי לא פעם בהודעותיך, וכולן בלטו בחכמתן.") זה נראה לך יפה לאמר. אבל לדעתי עצם העניין שזה מה שאתה אומר במקום להביא את דעתך על העבודה של מור.
זה אומר שאולי הלשון היא הצד החזק שלך במקום שבו אמור להיות השכל.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:00

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר