לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-03-2005, 14:56
  sniffer sniffer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.01.02
אני מסכים עם MOSHMOSH:
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי kook שמתחילה ב "כלים לבדיקת חומרה."

אני חושב שהמון ידע ונסיון בתחום יחסוך הרבה מאוד כסף בהוצאה של מכשירי אינדיקציה כאלו.
באופן כללי זה מה שיש בארגז הכלים שלי:
ארגז רשת מפלסטיק שיש בו את הדברים הבאים:
א.מודד מתחים-זה אולי המכשיר האלקטרוני היחידי שאני צריך.
ב.מברגים-ראש פיליפס,שטוח ושפיץ.
ג.כבלים-כבל מתח חשמלי , כבל USB לחיבור מצלמות /מדפסות/סורקים , כבל רשת באורך 2 מטרים,כבלי IDE/SATA , כבל טלפון רגיל למודמים אנלוגים וכבל קוואקס אחד .
ד.מתאמים: לעכבר/מקלדות ברגע שאין לי מקלדת תואמת למחשב.
ה. 4 דיסיקים פשוטים שהכנתי לי , ממש יש שם את כל התוכנות שאני צריך על מנת לתקן כל בעיה.
מתוכנות גיבוי,תוכנות לתחזוקת מערכת ההפעלה,תוכנות ספציפיות לפתור בעיות(שנותנות מענה לבעיה למשל כמו כיבוי כושל), תוכנות אבטחה,ועוד שיחזור סיסמאות,קבצים ועוד המון המון כלים מאוד שימושיים.
אם מישהו רוצה רשימה אני אשמח לציין מה אני ממליץ.

בקיצור,אם הבנאדם מקצועי ומכיר כל מיני פטנטים וטכניקות ויש לו ידע ,ובעל ניסיון בתיקון של כל סוגי התקלות,הכלים האלו ממש מיותרים. הם טובים כמו שצויין כאן אולי למעבדות וכאלו.
מה שכן שאני לא מזלזל בכלים האלו,אבל לא תמיד הם מאתרים (כמו "בודק הלוחות") כ"כ מהר איפה הבעיה...לפעמים הרבה יותר מהר ונוח להפעיל קצת את השכל וההיגיון.
וגם מי שמיומן בהרכבה של מחשב(זה בסך הכל משחק לגו) לא צריך לשרוף "שעתיים" כמו שהם כתבו שם..לפרק מחשב ולבדוק חלקים בצורה סלקטיבית זה הרבה הרבה פחות!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-03-2005, 15:45
  sniffer sniffer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.01.02
System Utilities
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי kook שמתחילה ב "תודה. מצטרף לבקשה"

רשימת התוכנות הנחוצות והבסיסיות שיעזרו לכם לתקן את המחשב(כל מקרה לגופו ןכמובן)

================
System Information
================
1,ASTRA32 -אחת התוכנות הכי טובות לאיתור חומרה,היתרון שזה זה שהיא מזהה גם *ללא דרייברים* דגמים *מדוייקים* ונותנת מידע מפורט,לדעתי הרבה יותר נוחה ומקצעות מ-SANDRA המוכרת.
2.Hmonitor - לבדיקת טמפרטורות ומתח חשמלי .כלי מאוד יעיל ונוח ואופציה גם לבקרת מאוררים וכו',נותנת התראות בזמן אמת ,למרות שיש לכם את זה גם ב-BIOS.

=============
System Tweaking-לעיתים נוח יותר לבצע שינויים דרך התוכנה ולא בצורה ידנית דרך Regedit :
=============
1.TweakUI - מיועדת למערכת XP.
2.Tweak XP - מיועדת למערכת XP.
3..1st Security Agent - מיועדת למערכות 95,98,NT4,XP 2K עם הרבה אופציות בעיקר למי שלא רוצה להתעסק במערכות הרשאות וקבצים של מערכת ההפעלה.
הדבר הזה חיוני מאוד למחשבים אישיים ומונע נזקים של ילדים קטניםהרבה פעמים אני נתקל בדברים כאלו ביום יום אצל אנשים.
=================
Command Line Tools
=================
1.XXCopy מרחיב את פקודת ה-Xcopy בדוס.בד"כ אני תמיד מעביר לאנשים את החומר למחיצה(partition) אחרת או מגבה על מדיה את המידע אבל בכל אופן טוב להחזיק.
2.Windows 98 Bootdisk שם יש לי את הכלים הדרושים לביצוע FDISK ועוד כמה פקודות בדוס כמו Atrib.
כל שאר המערכות (למרות שגם ב 98SE יש) כוללות Bootable
==============
File Renaming Tools
===============
1.RenameIt - מאפשרת במכה(אפשר גם בDOS לעשות את זה) לשנות סיומות של קבצים בצורה אוטומטית.
================
Shutdown Utilities
================
1.Smart Shutdown-אם לא הצלחתם לאתר משהו לא תקין בהגדרות ה-BIOS או בצריכת החשמל,ונדפק המנגנון של הכיבוי,התוכנה הזאתי תכבה את המחשב בכל מצב.
==================
Disk File Management
==================
1.Partition Magic 8 -תוכנה לחלוקה/איחוד של הדיסק ללא פורמט,כמו כן מאפשרת ליצור גיבויים ושאר אופציות בנושא.
2.BootIt Next Generation

=============
Registry Tools
=============
1.jv16 PowerTools 1.4.1.246 בגרסה הישנה והמעולה עושה את העבודה כמו שצריך עם עוד המון אפשרויות מתקדמות.
כמו כן מאפשרת הסרה בביטחה(במטרה להמנע ממחיקה שיכולה לגרום לתקלות) . שימוש נמוך במעבד,אופציה לראות רק את הכנסיות המיותרות בצבע ירוק,גיבוי
ועוד ועוד מלא אפשרויות נחמשות.

===============
Backup Tools
===============
1.PC Inspector Clone Maxx - hard drive cloning כלי מאוד מהיר לשכפול הארדיסק(3.3 GB
per minute)
2.Norton Ghost 9
============
תוכנות אבטחה:
============
1.AD-WARE ,SpyBot ,Spy Sweeper כל אחד ונוחות לו,יש לא מעט השוואות ברשת,אני מחזיק את כולן
אבל לא מתקין את כולם על אותו מחשב. אם אתם שואלים אותי ל-Spy Sweeper יש מאגר גדול מבין השלושה
אבל העבודה לא מסתיימת פה. אם אתם רוצים תרופה מקדימה תצטיידו ב-PestPatrol זה אחד הכלים הכי מקיפים שנתקלתי בהם
מתוך עשרות תוכנותצ המאגר שלו באמת ע-צ-ו-ם הוא מתפקד כאנטיוירוס + תוכנה נגד מזיקים אחרים(תוכנות פריצה,פקדי ActiveX,JAVA,VBS,פרסומות ) וכל מה שאתם מכירים.
2.HijackThis -לפעמים התוכנות האלו לא עוזרות בכלל,לכן צריך את הכלי הזה שמאפשר הסרה של BHO מהדפדפן ומה-Registry וכן אופציה לראות אילו שאריות נשארו(למשל אם יש DLL עקשן שמייצר עוד ועוד )
מעבר לאופצית ההסרה אפשר גם לראות את כל התהליכים הרצים ולבצע Export עם עוד נתונים על מסמך טקסט.
אני ממש משתמש בו כשאני אני נתקל בתופעות האלו אצל אנשים.

3.AntiVirus - מחזיק את קספירסקי,AVG,Bitdefender ו Norton -שוב כל אחד יתרונות וחסרונות,כל אדם מה שנוח לו ,זה פשוט נמצא בדיסק.

4.ActivePorts -מראה אילו תהליכים רצים ברקע,מה הנתיב שלהם ולאיזה פורט הם מאזינים.כמו כן יש אופציה לניטור בזמן אמת של פורטים.

5.Outpost Firewall PRO -פיירוול ביתית מעולה(בכל זאת אני ממליץ להקשיח מערכות,פיירוול לא יעשה לכם את העבודה במלואה למרות שזה משהו ממש מתקדם יחסית לשאר ה-PFW)

=================
Startup Managers ומערכת
================
StartUpRu-מעין MSCONFIG מתקדם שנותן קצת יותר פרטים על הקבצים שרצים ברקע.
Process Explorer הסבר ענק כולל תמונות:
http://www.sysinternals.com/ntw2k/f...e/procexp.shtml
קיימת אופציה למיפוי גם DLLS וכו'. אחלה של דבר ומקצועי מאוד!
=========
Multimedia
=========
1.CloneCD -לשכפול של דיסקים.
2.Nero -לצריבה.
3.חבילת מקודדים(כל אחד ומה שנוח לו)-עוזר לפתור בעיות לפעמים.
4.Codec Sniper -התוכנה הכי פשוטה וקלה לאיתור קודקים פגומים והסרתם ומאפשרת מיפוי כולל יעד(מיקום הקבצים וכו') ועוד פרטים.
5.נגני סרטים ומוזיקה: Winamp,Windows Media Player ,MV2Player
6.דפדפן אלטרנטיבי Mozilla Firefox או פלאג Crazy למקרה של תקלות וכו'.
7.FlashFXP +ServU מאפשר לי להרים שרתי FTP /להתחבר לשרתים ולבצע העברות קבצים בין מחשבים.
==========
Archive
==========
1.Winrar לפריסה וכיווץ של כל הפורמטים המוכרים .
2.Cue Maker -להכנת קבצי CUE כאשר יש לי רק קובץ BIN .
3.WinISO לטיפול בISO ו-BIN.
4.DeamonTools -כנ"ל,אם אני לא טועה היא מאפשרת גם לעלות ISO להארדיסק ז"א להפעיל משחק ללא דיסק בתנאי שמבצעים IMAGE ל CD.
אני אישית אהבתי את VIRTUAL CDROM(או פשוט להשתמש ב-Crack NOCD) .
==========
שונות
==========
1.Radmin למקרה שיש לי 2 מחשבים ואני לא יכול כל שנייה לנתק את המסך ולחבר.
2.iOpus Password Recovery XP 4.02 -מראה מה מסתתר מאחורי הכוכביות ,פועל גם ב-WEB.
3.Your Uninstaller -מאפשר להסיר מה שלא יורד מתפריט ה-Add/Remove Program ואלטרנטיבה מעולה.
4.Ultmate Boot CD 2.1אוסף כלים לתיקון מחשב,לא יצא לי להשתמש בגלל הכלים שלי אבל גם נחמד .
4.Milix-NetworkTools-כלי נמחד לעבודה ברשת
5.דיסקט אתחול של ליוקס לאיפוס סיסמאות NT וכלי דומה בשם Offline NT Password & Registry Editor, Bootdisk .
6.ERD Commander כלי מערכת מאוד יעיל לבעיות אתחול של NT עם עוד כמה תוספות. למי שמתענין יש גם את ה-Administrator's Pak לתוכנה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:27

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר