לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-03-2005, 22:54
צלמית המשתמש של shoko
  shoko shoko אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.04.04
אבי שלום :
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי avi_f שמתחילה ב "שאלה לשוקו(וחברים אחרים)בקשר לרכישת מצלמה 8 מגה"

אני דיי מרוצה מהמצלמה , אני ממליץ לך לקרא את האשכול שפתחתי בעבר על

קבוצת ה 8 מגה.

בגדול ה PRO1 היא מצלמה מצויינת כשאתה לומד לעבוד איתה - במיגבלות שלה.

לדעתי כל אחת מהמצלמות של ה 8 מגה היא מצויינת , אני ממליץ לך לבדוק גם את ה ניקון 8800.

בקשר לתגובתו של אולג ל SLR :

אין ספק שמצלמת SLR טובה יותר , השאלה היא אם יש לו כסף.

השיקול הוא שאם אתה לוקח מצלמה כדוגמאת : PRO1 , 8800 , 8080 , 828 , A200

הם מצלמות שבקניה הראשונית סיימת להוציא עליהן כסף.

ואילו ב SLR הקניה הראשונית (D300/D70 המצלמות שנחשבות זולות - המחיר כמו של קבוצת ה 8) ,
אבל כרטיס האשראי שלך רק מתחיל את הדרך...

ויש לקנות עדשת מקרו + עדשת חצי מרחק + עדשת טלה + פלאש ,

בקיצור כדי להנות מ SLR כמו שצריך - תכין 15,000 שח.

לסיכום :

לך לחנות תרגיש את המצלמה ביד - וכל אחת שתיקח אח"כ - לא תהיה מאוכזב.

רק אל תשכח - אין מצלמה מושלמת , לא חשוב מה תבחר - תצטרך להתפשר על דברים מסויימים.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-03-2005, 11:19
  avi_f avi_f אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.03.05
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי OverDog שמתחילה ב "סיכומון מעניין של הנושא"

הי!
הבחירה הראשונה שלי הייתה דווקא D20. העניין הוא שאני לא יודע עד כמה בא לי להיכנס לנושא. overdog ו arnongu ו olegis בצילום בSLR יש לסחוב ציוד רב ולהיות בעל ידע רב בצילום ובעל סבלנות רבה לצילום ידני. התייעצתי באתר על מ ללכת ורוב החברים המליצו לי ללכת בהתחלה על מצלמת POINT AND SHOOT. כרגע אני מצלם בעיקר בטיולים ומשפחה וכדומה. אני מניח שעם מצלמה משוכללת יותר אכנס יותר לעומק. הא לי למשל לקחת קורס צילום.
את המצלמה אני מביא מחו"ל כך שגם הD20 לא תהיה יותר מיידי יקרה אך האם לא עדיף לצלם חובב מצלמה POINT AND SHOOT על פני SLR בניטרול הפרש העליות.
שאלתי על הTele Converter ובכן זו עדשה מגדילה את לממ' את הזום ועלותה בחו"ל כ190$ השאלה האם כדאי לרכוש אותה ואם כן היות שאני מביא את המצלמה מחו"ל לא כדאי כבר בשלב הזה לרכוש את האביזרים הנילווים.
שוקו, קראתי את הכתבה שלך זה מכבר. כתבה מעניינת וממצה אך עדין נשארתי עם ספקות מה לרכוש. לגבי המינולטה הבנתי שהיא בעלת התכונות הכי מגוונות אך עקב פגם ביצור אחת מ3 מתפקדת כמו שצריך. האולימוס חסרה הרבה תכונות. בהתחלה דווקא התעננינתי בניקון 8800 עוד לפני ששמעתי על הPRO1. שוקו לדעתך מי עדיפה? ואיזה אביזרים נילוים כדאי לרכוש כעת.
תודה רבה לכולם.
נ.ב שוקו אתרתי פורום נחמד לבעלי PRO1 http://www.powershotpro1.com/forum/default.asp
ישן 26-03-2005, 12:45
צלמית המשתמש של Olegis
  Olegis Olegis אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.07.02
תראה, כל מצלמת DSLR ניתן להפיך ל-P&S
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי avi_f שמתחילה ב "הי! הבחירה הראשונה שלי הייתה..."

ע"י המעבר למוד צילום אוטומטי, בו המצלמה קובעת את כל הפרמטרים ולא חייבים להשקיע זמן ומחשבה בצילום ידני. גם מבחינת הציוד - קונים 300D עם עדשת קיט בכ-4200 שקלים בארץ או בסביבות 700-800$ בחו"ל (אני מאמין שלאור יציאתה של ה-350D המחיר של ה-300D יצנח בצורה רצינית מאוד וניתן יהיה להשיג מצלמות כאלה במחירים מצחיקים בשוק יד שנייה). מוסיפים כרטיס זיכרון של 512 מ"ב או 1 ג"ב - וזהו, אפשר לצאת לצלם, אין צורך בשום אביזר נוסף (חוץ מאולי תיק נשיאה) !

זה שמצלמת DSLR מאפשרת לחבר אליה כל מיני אביזרים נלווים, לא אומר שמיד חייבים לרוץ ולקנות את כולם. אני מסתכל על זה בצורה פשוטה יותר - מצלמת P&S מאפשרת לצלם לגדול ולהתפתח בצורה מאוד מוגבלת, ע"י הוספת אביזרים שלרוב יהפכו למיותרים במקרה של החלפת המצלמה בעתיד (כל מיני מתאמים ומכפלים למיניהם, שלרוב מתאימים לדגם אחד של מצלמה). כמו כן, ביצועי הצילום של P&S, אפילו מהיקרות ביותר, אינם מתקרבים לאלה של DSLR , תהיה פשוטה וזולה ככל שתהיה. מצד שני, מצלמת DSLR מציעה אפשרויות כמעט בלתי מוגבלות של התפתחות הצלם - בעיקר בתחום העדשות. והדבר החשוב ביותר - איכות התמונה, גם כאן אין ל-P&S סיכוי מול DSLR.

ישן 26-03-2005, 12:56
צלמית המשתמש של Olegis
  Olegis Olegis אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.07.02
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי shoko שמתחילה ב "אבי שלום :"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי shoko
השיקול הוא שאם אתה לוקח מצלמה כדוגמאת : PRO1 , 8800 , 8080 , 828 , A200

הם מצלמות שבקניה הראשונית סיימת להוציא עליהן כסף.

ואילו ב SLR הקניה הראשונית (D300/D70 המצלמות שנחשבות זולות - המחיר כמו של קבוצת ה 8) ,
אבל כרטיס האשראי שלך רק מתחיל את הדרך...

ויש לקנות עדשת מקרו + עדשת חצי מרחק + עדשת טלה + פלאש ,

בקיצור כדי להנות מ SLR כמו שצריך - תכין 15,000 שח.[/b]

לא חייב. כפי שרשמתי בתגובה אחרת באשכול הזה - מי אמר שחייבים לקנות את כל האביזרים הללו ? קונים מצלמה עם עדשת קיט ויוצאים לצלם - ואם מרגישים שיש צורך באביזרים ועדשות נוספים, רק אז קונים אותם.

מי אמר שחייבים לקנות פלאש עם DSLR ? הפלאש המובנה לא טוב ?
עדשת מקרו ? למה, במצלמות P&S יש אחת כזו ? כנ"ל לגבי עדשת טלה.

לדעתי כל העניין הזה של "מצלמת SLR עולה הרבה כסף כי חייבים לקנות הרבה אביזרים" הוא שגוי לחלוטין ויש להחזירו לפרופורציות. קונים רק את מה שבאמת חייבים ולא את כל מה שהמצלמה תומכת בו. מצלמה כמו 300D עם שתי עדשות בלבד (קיט ו-28-135 של קאנון) בקלות תהיה הבחירה העדיפה, הן מבחינת הביצועים, הן מבחינת חויית השימוש והן מבחינת איכות התוצאה (וגם לא תעלה יותר מדי כסף, אם לא קונים בארץ).

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:30

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר