לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-03-2009, 19:59
צלמית המשתמש של שחף דרור
  משתמשת נקבה שחף דרור מנהל שחף דרור אינו מחובר  
מנהלת פורומי הצילום

חבר מתאריך: 12.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל שחף דרור
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי agent_amos שמתחילה ב "מקודשת"

גם אני לא אוהבת את התמונות. מבחינה טכנית: הן חשוכות מדי, וניכר שהובהרו בחוזקה (הן רועשות). בנוסף, לא הבנתי את פשר העריכה ל"שחור-לבן-דהוי". זה לא נראה מקצועי/מגניב/אותנטי, זה סתם נראה כמו תמונת שחור-לבן שדהתה בשמש. בשביל מה?
מבחינה מהותית/תפיסתית/קומפוזיציונית: התמונות לא מעניינות (ברור שצריך לצלם את שבירת הכוס <לא משנה שבתמונות האלה אין את תפיסת הרגע עצמו>, אבל למה להעלות את זה לפורום?), החיתוכים לא טובים (באחרונה הכלה ממורכזת, וסתם יש מלא שטח ריק מכל הצדדים. בזו שלפניה יש שטח מיותר מעל הראש שלהם).
היית הצלם הרשמי של האירוע?

סליחה על הביקורת הקוטלת. אני פשוט לא מבינה למה להעלות אשכול צילומי חתונה, שלרוב הן לא אמנותיות ומעניינות את המתבונן מהצד. אם הן היו מרגשות במיוחד, או מבוצעות בצורה מושלמת, זה היה הגיוני.

במידה ואתה לא הצלם הרשמי של האירוע, ופירסמת את האשכול על מנת לקבל הכוונה איך כן לצלם באירועים, היה עדיף לו ציינת את זה. בכל אופן, במקרה כזה נשמח לתת לך כמה טיפים.

בהצלחה!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-03-2009, 20:06
צלמית המשתמש של agent_amos
  משתמש זכר agent_amos agent_amos אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל agent_amos שלח הודעה דרך MSN אל agent_amos Facebook profile
תגובה...
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי שחף דרור שמתחילה ב "גם אני לא אוהבת את התמונות...."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי שחף דרור
גם אני לא אוהבת את התמונות. מבחינה טכנית: הן חשוכות מדי, וניכר שהובהרו בחוזקה (הן רועשות). בנוסף, לא הבנתי את פשר העריכה ל"שחור-לבן-דהוי". זה לא נראה מקצועי/מגניב/אותנטי, זה סתם נראה כמו תמונת שחור-לבן שדהתה בשמש. בשביל מה?
מבחינה מהותית/תפיסתית/קומפוזיציונית: התמונות לא מעניינות (ברור שצריך לצלם את שבירת הכוס <לא משנה שבתמונות האלה אין את תפיסת הרגע עצמו>, אבל למה להעלות את זה לפורום?), החיתוכים לא טובים (באחרונה הכלה ממורכזת, וסתם יש מלא שטח ריק מכל הצדדים. בזו שלפניה יש שטח מיותר מעל הראש שלהם).
היית הצלם הרשמי של האירוע?

סליחה על הביקורת הקוטלת. אני פשוט לא מבינה למה להעלות אשכול צילומי חתונה, שלרוב הן לא אמנותיות ומעניינות את המתבונן מהצד. אם הן היו מרגשות במיוחד, או מבוצעות בצורה מושלמת, זה היה הגיוני.

במידה ואתה לא הצלם הרשמי של האירוע, ופירסמת את האשכול על מנת לקבל הכוונה איך כן לצלם באירועים, היה עדיף לו ציינת את זה. בכל אופן, במקרה כזה נשמח לתת לך כמה טיפים.

בהצלחה!

א.אני תמיד שמח על ביקורת בתנאי שתהיה בונה.
ב.הצעות כיצד לשפר תמיד יקבלו בברכה.
ג.אני מקווה שלאט לאט אני אלמד,בכל זאת קצת קשה עם העניין.
ד.לא הייתי הצלם של האירוע.

ישן 21-03-2009, 23:57
צלמית המשתמש של שחף דרור
  משתמשת נקבה שחף דרור מנהל שחף דרור אינו מחובר  
מנהלת פורומי הצילום

חבר מתאריך: 12.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל שחף דרור
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי agent_amos שמתחילה ב "תגובה..."

אז ככה:
קודם כל, אתה צריך ציוד טוב מאוד כדי לצלם אירועים בצורה מקצועית. מצלמה טובה, שיכולה לצלם יפה ב-iso גבוה (400-640), עדשת עם צמצם פתוח (2.8 למשל) ופלאש חיצוני (SB800 למשל). זה, או פלאשים חיצוניים על חצובות עם מטריות, שאם יש לך אותם אתה יכול להסתפק בעדשה עם צמצם פחות פתוח.
אני מכירה את המשפט "זה לא המצלמה/העדשה/הפלאש, זה הצלם", אבל בצילום אירועים זה פשוט לא נכון. אתה חייב ציוד טוב כדי לצלם אירועים. אז להנאתך אתה יכול להסתדר עם ציוד בסיסי יותר (הכרחי פלאש חיצוני, אבל אפשר גם לצלם עם עדשות קיט למיניהן. אני צילמתי בעבר אירועים עם עדשת הקיט 18-70 של ניקון, שהצמצמים הפתוחים שלה הם 3.5-4.5 ויצאו תוצאות בסדר גמור), אבל אם אתה רוצה להיכנס חזק לעסק, אתה חייב להשקיע בציוד.

לגבי העריכות: אם אתה רוצה לערוך לש/ל, תעשה את זה. אל תערוך לירוק-בז'. בשביל מה?
טיפ: אל תשתמש בזה הרבה. בד"כ עדיף להישאר עם תמונות צבע, שמעבירות טוב את התחושה של האירוע. כדאי, לדעתי, לשמור את הש/ל בשביל מקרים מיוחדים בהם זה מתלבש בול, ובשאר המקרים להישאר עם גרסאות צבע, שלרוב נראות טוב יותר.

התמונה השניה טובה מבחינה תפיסתית בשביל האלבום של החתנכלה. עדיף להימנע מהשטח הריק מעל הראש שלהם. מאחר והרבה תלוי בתפיסות של הרגע, אפשר לקרופ אח"כ.

התמונה האחרונה היא סתם צילום משעמם של הכלה, שגם לא מחמיא לה בגלל הפלאש הישיר. אין לי טיפים איך לשפר אותו, מפני שהוא משעמם כשלעצמו. חפש את התפיסות המעניינות. גם פורטרטים פשוטים של בעלי השמחה זה דבר חשוב, אבל פורטרטים טובים. בלי מלא שטח ריק מכל הצדדים, בלי פלאש ישיר כזה, עם מבט מעניין יותר.

התמונות של הכוס - חשוב לתפוס את הרגע שהרגל על הכוס, ולא לפני ואחרי...

מעבר לזה אין לי מה לומר. אני לא חושבת שמתאים להעלות אשכולות כאלה בפורום צילום (ואני אומרת את זה כגולשת בפורום, לא כמנהלת. מצד הניהול, אין בעיה שתעלה אשכולות כאלה...). התמונות האלה לא מעניינות. יש צילומי אירועים שיכולים לעניין צופים מבחוץ (חפש צילומים של משה - carish1. אחד הטובים בצילומי אירועים, לדעתי), אך אלה לא מעניינים. הסיטואציה של שבירת הכוס לא מעניינת בצילומים, היא פשוט סצנת חובה לאלבום. לא משהו מעבר...
צילומים שעשויים לעניין את חברי הפורום הם צילומים של הריקודים, למשל. (כמובן, אם הם מבוצעים טוב...) או צילומים של רגעים אינטימים, מבטים מעניינים וכדו'.

בהצלחה!
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:19

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר