לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-03-2009, 22:19
  dardevil dardevil אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.08.05
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי GreenBerret שמתחילה ב "יכול להיות שפשוט Mimetype לא..."

תודה על התגובות!
שימי, אין לי מושג מה הבעיה.
השרת מקבל את כל פרטי הקובץ(name,size וכו') ורק את סוג הקובץ הוא לא מקבל.
לא ממש הבנתי את השאלה השניה שלך, אבל אני אסביר שוב כי אולי לא הסברתי טוב.
כדי לבדוק שהמשתמש העלאה רק קבצים מותרים, אני עושה בדיקה למערך $_FILES['pic']['type'].
מכיוון שבשרת החדש, השרת לא הצליח לקבל את התא type, המערכת לא המשיכה להעלאת הקובץ, אלא נעצרה בתנאי שבודק את סוג הקובץ.
בדקתי קצת באינטרנט והגעתי לפונקציה שמתבססת על MIME.זאת הפעם הראשונה שאני פוגש את הפונקציה הזאת, והיא לא עבדה לי, לכן פתחתי פה אשכול.
אם אתה אומר שמשתמש יכול לשלוט בפונקציה הזאת(אני אשמח אם תסביר איך הוא יכול לעשות את זה) אז הוא פשוט לא יוכל להעלות קבצים.

GreenBerret, בעל השרת טוען שהוא מוגדר נכון.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-03-2009, 22:32
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי dardevil שמתחילה ב "תודה על התגובות! שימי, אין לי..."

לזה בדיוק התכוונתי. אתה מסתמך על קלט מהמשתמש (כלומר - משהו שהמשתמש קובע) כדי להחליט אם אתה מאשר קובץ מסויים או לא.

לגבי איך, זה מאוד פשוט: הדפדפן הוא זה ששולח את ה MIME Type בזמן העלאת הקובץ. כיוון שהדפדפן הוא משהו שהלקוח מריץ, הלקוח תמיד יכול לדאוג שהוא ישלח משהו אחר. כמובן שיש מקרים שבהם יהיה לו יותר מסובך לעשות את זה (בייחוד אם הוא משתמש בדפדפנים מוגבלים שכלית, כמו אקספלורר), אבל... זה עדיין משהו שמגיע מהלקוח.

כמובן, שיכול להיות, שזה בסדר מבחינתך.

ישן 31-03-2009, 12:56
  משתמש זכר dorM dorM אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 26.07.08
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי dardevil שמתחילה ב "אבל אם הבנתי נכון את שימי,..."

ציטוט:
אבל אם הבנתי נכון את שימי, המשתמש יכול לשלוט במידע שנשלח לשרת.

לכן מה משנה הבדיקה, אם גם ככה המשתמש מחליט מה לשלוח אליה, בלי קשר לנתוני הקובץ?

זה לא משנה מה המשתמש ישלח, כל עוד תבדוק שהפורמט תקין ומתאים לרשימת הפורמטים שאישרת להעלות (gif, jpeg וכו'...).

הרי אם הפורמט תקין, זה לא משנה התוכן של המידע כל עוד התוכנות שמשתמשות בקובץ יפענחו אותו בהתאם לפורמט שהוצהר עליו בתחילת הקובץ (הרישה \ header של הקובץ)

ציטוט:
ועוד משהו, אם אני לא טועה את הפונקציה getimagesize אני יכול לבצע רק אחרי שהעלאתי את הקובץ לשרת.

נכון, כלומר אתה חייב לקבל את התוכן של קובץ התמונה.

ציטוט:
או שאולי אני אוכל לבצע את הפונקציה על הכתובת שאני מקבל מ $_FILES['pic']['tmp_name']?

האיבר $_FILES['pic']['tmp_name'] מפנה אותך לקובץ שנמצא בתיקייה הזמנית של הקבצים שהועלו... לא...? זה אמור להיות על השרת...

מלבד הבדיקות האלו, אפשר וכדאי לבצע בדיקות בצד לקוח + צד שרת לגבי הסיומת של הקובץ... (לא מזיק)
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:16

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר