לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-04-2005, 07:33
צלמית המשתמש של השף
  השף השף אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.10.04
פרסום תמונות בפורום

אני צלם חובב מזה זמן ולאחרונה אף שדרגתי את עצמי מ HP לסוני F828, כותב בעיקר בפורום גורמה וכך הגעתי לבקר בפורום הזה שבו בעיקר אני קורא אך נמנע מלפרסם תמונות וזאת עקב צורת התגובות בפורום.
כיוון שאני מעוניין לפרסם תמונות כאן ועל ידי כך ללמוד ולהתקדם הייתי שמח בטרם אפרסם תמונות להבין קצת ממגוון התגובות.
הבנתי שיש מספר כללי צילום שחלקכם מגמישים אותם וחלקכם קפדניים לגביהם וזה בסדר גמור - כל אחד וצורת ראייתו את הדברים, הבנתי גם שיש לפעמים הצעות איך היה כדאי לצלם אחרת וגם זה מצויין - נחמד לשמוע דיעה שונה או לראות זווית אחרת.
הדבר שבעיקר לא ברור לי הוא תגובות נחרצות בסגנון "תמונות משעממות", "לא אהבתי" וכיו"ב שלא ממש ברורה כוונת המגיב והן הן אלו שמונעות ממני, ואני מניח שגם מנוספים, להשתתף כאן בדיוני הפורום.

לתשומת ליבכם משתתפים ומנהלים כאחד.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-04-2005, 09:00
צלמית המשתמש של OverDog
  OverDog OverDog אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.01.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי השף שמתחילה ב "פרסום תמונות בפורום"

אני חייב לציין שדווקא לאחרונה רמת התגובות עלתה, וכך גם רמת הפורום ומעט מאוד אנשים מגיבים בדרך שציינת. לצערינו, אי אפשר להכריח אדם להגיב בצורה עניינית יותר אבל אני בטוח שזה שאנשים רבים מגיבים "לעומק" ומציינים בדיוק מה הם אהבו/לא אהבו משפיע על אותם אנשים ולאט לאט משפר את תגובותיהם.

בכל אופן, אם כל אחד יגיד שהוא לא מפרסם תמונות כיוון שהוא חושש מתגובות לא רציניות/לא מפורטות לאן נגיע? רק פעילות רבה יותר של הפורום (פרסום רב יותר של תמונות) תגרום ליותר ויותר אנשים להיכנס לפורום בידיעה שיש להם הרבה מה לראות, וכך אני מאמין, להתחיל להגיב. ברגע שאדם פירסם תגובה אחת לפחות, אתה יכול להיות בטוח שמכאן והילך הוא ימשיך להגיב כיוון שזה כיף לא קטן להראות את דעתך, ביחוד אם היא כתובה בצורה מפורטת וראויה.

לסיכום, אל תיתן לסיבה זאת להרתיע אותך מלפרסם תמונות, בהתחלה גם התמונות שלי לא קיבלו תגובות רבות (אם בכלל) אבל לאט לאט שיפרתי את רמתי ואנשים החלו להגיב. אל תשכח את עניין ההדדיות בפורומים - אם אתה בעצמך בקושי מגיב לאנשים ולא תורם מזמנך, אותם אנשים יעדיפו להתעלם ממך מאותה סיבה..

ברוך הבא, ויאללה לעבודה!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:01

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר