לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום תפעול מכשירים: כל שאלות לגבי תפעול אתם יכולים לשאול פה, תהנו. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > סלולרי וגאדג'טים > תפעול מכשירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-04-2009, 19:06
צלמית המשתמש של Sonic ReLoaDeD
  Sonic ReLoaDeD Sonic ReLoaDeD אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.10.03
Follow me...
אתה לא יכול לשוות את האייפון לשום טלפון סלולרי אחר, כי הוא לא דומה לאחרים, כנס להסבר.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Pc_Play שמתחילה ב "שאלה כללית על iphone , כמה הוא טוב?"

יש לי חבר עם N95, ויש לי חבר עם אייפון (היה לו את הרגיל וכמה חודשים שי לו את הדור 3)

N95 מכשיר מעולה (במיוחד בגירסת ה-8 ג'יגה, ששיפרו את מהירות המכשיר) ויש לו סמביאן, מי שיודע להתעסק עם זה (או לומד) זה ממש טוב, מעולם לא היה לי סמביאן אז אני לא יכול לתאר לך את נפלאות הסמביאן.
לנוקיה יש מצלמה 5 מגה פקסל, אומרים שהיא איכותית, אבל אף פעם לא ראיתי את האיכות במחשב (שזה מה שקובע, לראות את התמונה הגדול מקורי)
לנוקיה יש הכול, כי נוקיה שמו בו הכול בהכול.

לעומת זאת, יש את האייפון, שנתחיל מיזה שרשמת שהוא עולה "רק" 2000 שקל, אתה יודעלמה זה? כי הוא מחול, זה המחירים המקוריים, אם חברת סלולר בארץ הייתה מביאה אותו, הוא היה עולה יותר מה-N95, בגלל הבאזז שיש עליו.

האייפון עקרונית ממש מוגבל, בשביל לשלוח MMS (שקיים בכול מכשיר סלולרי טוב כבר 5-6 שנים) אתה צריך לפרוץ אותו ולשים תוכנה, בעצם, אתה צריך לפרוץ את הטלפון בשביל שהוא יפעל, ואז עוד פריצה לעברית, ועוד בשביל משחקים, וכו וכו.
אי אפשר לשלוח קבצים ב-BT, BT זה רק בשביל אוזניה, אבל יצאה פריצה שאפשר לשלוח קבצים ב-BT, זה לפעמים נתקע, לא עובד מושלם, אבל זה קיים, בפריצה.
המצלמה של האייפון לא משהו בכלל, ואין מצלמה קדמית, לא שאנשים משתמשים בשיחות ווידאו, אבל עדיף שיהיה מאשר שלא יהיה.

לאייפון יש את הנגן המושלם, מן הסתם, הנגן של אייפוד, מסדר שירים מאופן מושלם עם תמונות אלבום והכול, שמעבירים דרך האייטונז.

אין שום מכשיר טאץ' שמגיב כמו האייפון, אם זה בתזוזות החלקות, אם זה בחיישן תנועה המעולה שלו, אם זה בטאץ' (המושלם) שכולם מנסים לחקות (ללא הצלחה), או שזה הדאבל טאץ' שאי אפשר בכלל לחקות כי זה פטנט רשום של אפל.

אה ואגב, גם הדפדפן שיש באייפון מעולה (ספארי) אז גלישה גם טובה.

אם היו מציעים לי את 2 המכשירים (N95 - 8 ג'יג'ה) או אייפון דור 3, לא יודע מה הייתי לוקח, מצד אחד הנוקיה עם כוחות הקסם של הסמביאן, והתעסקות של המכשיר והמחשב, או מנגד זה הצעצוע המושלם - אייפון, המשחקים שם פשוט תענוג של דבר,

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן., חלק עם האצבעות, חלק שילוב של שנייהם, המשחקים שם באמת תענוג של דבר (יש משחקים שמעל 100 מגה)

תעשה את החישוב.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:47

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר