לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-04-2009, 15:21
  Bimler Bimler אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.08.06
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי פאקטשלי שמתחילה ב "[b]אני לא עורכת שום..."

היו יהודים שפוצצו ועשו זאת באופן מעורר רחמים בהשוואה לארגוני גרילה אחרים בעולם, שכיום מהללים בעולם המערבי (צ'ה גווארה למשל היה ממנהיגיו הבולטים של ארגון כזה) ופעולותיו באו לאחר שהריבון בשטחי א"י (להלן הבריטים) נקטו במדיניות חד צדדית שגרמה למותם של עשרות יהודים. זאת גם כאשר טבח יהודים בידי ערבים היה עניין שגרתי למדי, עוד טרם הטבח שבוצע ביישוב היהודי בחברון ב-1928.

אך אם ניקח יהודים במקום אחר - אירופה למשל, לאחר מאות ואף אלפי שנות יישוב בה, לאחר מאות פוגרומים המוניים ואלפי פוגרומים "בזעיר אנפין", לא נמצא יהודי אחד שנקם בתושבי אירופה בעבור ישובו, אלוהיו, קהילתו ולא פעם - גם לא בעבור ההורים שנטבחו בפוגרום הקודם. גם לא לאחר השואה. זה, ההבדל. אז לא, יהודים לא פוצצו ולא נקמו באופן כללי, פרט לתקופה מאוד מסוימת באזור מאוד מסוים היכן שניסו להשתחרר מהגבלות מסוימות אשר איפיינו את קהילתם בגולה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-04-2009, 20:33
צלמית המשתמש של student1
  משתמש זכר student1 student1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.07
שלח הודעה דרך MSN אל student1 Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי AA100 שמתחילה ב "שמעת על האצ"ל והלחי פעם? דרך..."

הרבה לפני היווסדם של תנועות שיחרור אצ"ל ולחי"י,היו יהודים ברוסיה הצארית,שעסקו בפעילות טרור על רקע מהפכני,אנרכיסטי,-שמאל רדיקאלי.יהודים אלה היו יוצאי משפחות דתיות ברובם,אך עצמם היו כבר רחוקים מיהדות,כלומר,לא היה כאן עניין של להפוך לשאהיד(אלא אולי בשם האינטרנציונליזם העולמי-האל החדש,הרי קומוניזם זה גם צורה של דת,ודת מאד חזקה ואכזרית).

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%93...%A8%D7%95%D7%91

אני,אישית,הייתי נזהר מלעשות השוואה בין שתי הקבוצות(יהודי רוסיה ויהודי ישראל המנדטורית),וזאת,עקב העובדה,שאת הראשונים אני דן,ואת האחרונים אני מכבד.טרור כפחד-כן,אך טרור כפעולה חבלנית רגילה שאנו מכירים בישראל כבר עשרות שנים-לא.לא זהו המקרה עם אצ"ל ולי"י.
-לדעתי,האירוע של מלון מלך דוד הוא מופת,כך בדיוק צריך לפעול נגד הכובש הזר.ניואנס אחד:רצח של 17 יהודים.

"הקולונל גריי, מפקדה האחרון של המשטרה הבריטית בא"י אמר כי לפעולה הייתה השפעה גדולה על החלטת הבריטים לפנות את הארץ."
http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%9E%D7%9C%D7%95%D7%9F_%D7%94%D7%9E%D7%9C%D7%9A_ %D7%93%D7%95%D7%93#.D7.94.D7.A4.D7.99.D7.A6.D7.95. D7.A5_.D7.91.D7.9E.D7.9C.D7.95.D7.9F

ישן 24-04-2009, 22:27
צלמית המשתמש של student1
  משתמש זכר student1 student1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.07
שלח הודעה דרך MSN אל student1 Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי Scattered mind שמתחילה ב "שלושה ניחושים אני נותן לך בטח..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Scattered mind
שלושה ניחושים אני נותן לך
בטח שאני בצד שלנו.
אני תומך במלחמה בפלסטינים אבל אני לא תומך בהשמדה של העם הפלסטיני או בפגיעה באזרחים
כמו כן לדעתי הפעולות שנעשו בידי האירגונים העבריים לפני קום המדינה מבישות

ציטוט:
אני לא תומך בהשמדה של העם הפלסטיני

גם אני לא.מדובר היה אז במלחמה נגד האנגלים שבגדו בנו למען הערבים(שגם אותם הם,כמובן,לא אהבו,אלא שפשוט לא היה כדאי לדפוק את היחסים עם אומה ערבית,בת עשרות מיליונים של אנשים).
אלא שאני בעד פעולה אגרסיבית נגד תוקפן.אני בעד פעולות תגמול.
או שאתה נגד "עופרת יצוקה"?

ציטוט:
לדעתי הפעולות שנעשו בידי האירגונים העבריים לפני קום המדינה מבישות

היה צריך לחכות שיחר*נו לנו על הראש.
אתה אולי יכול לחיות ככה,כמו "נוצרי" טוב,אני-לא.

ישן 23-04-2009, 11:21
  Scattered mind Scattered mind אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.06.08
בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי hellllllo שמתחילה ב "ראית שאני הסכמתי עם מה שהוא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי hellllllo
ראית שאני הסכמתי עם מה שהוא אמר? כן?
התכוונתי שזה לא סוד שהרבה לא אוהבים את הערבים, הרבה מאיתנו אומרים דברים כאלה כל יום, הוא לא הראשון ולא האחרון, אז לא צריך לעשות רעש מזה.
כנראה שהייתי צריכה לכתוב את זה ככה, לפני שהיית כותב שטויות. אתה צריך להרגע קצת עם מה שאתה אומר.

לא אמרתי שהסכמת איתו, אמרתי שהצדקת אותו, אלה דברים שונים
וזה לא סוד שהרבה לא אוהבים את הערבים, צודקת. ולא, לא הרבה מאיתנו אומרים דברים כאלה כל יום, ובייחוד לא חברי המועצה מבינינו. ואני לא זה שכותב שטויות, את כותבת שטויות ברגע שאת מנסה להגן להצדיק אותו באמירה הטיפשית "זה לא סוד שהרבה מאיתנו פשוט לא מחבבים את בני דודנו."
ישן 23-04-2009, 07:52
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי fcf שמתחילה ב "שכל הערבים יתאיידו"

אדם אידיוט. אבל למה לעשות המון רעש? שיצנזרו מיד את האמירה המטופשת, יבקשו מהחבר מועצה שיתנצל, ושידונו את מעמדו כחבר מועצה מחדש..

לא אוהבת כשאנשים מחטטים שוב ושוב באותו נושא והופכים אותו להר. האמירה הייתה גזענית ולא רלוונטית, אבל זה עוד יותר מלבה את הכעס כאשר משחזרים את הקטע ודנים בו שוב ושוב בכוונה ברורה להראות את הצד המכוער של הדברים. זה יכל להמחק ולהסתיים במקום כאשר הצלם והעורך בחוכמתו ובטאקט האישי שלו היה מוחק את החלק הזה ומבקש שישא ברכה ראוייה. אבל לא, נעשה מלא רוח וצילצולים ונעכיר עוד יותר את האווירה..

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:59

הדף נוצר ב 0.14 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר