לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-04-2009, 15:38
  שי1111 שי1111 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.12.08
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי Gekass שמתחילה ב "אני סיימתי לפני כחצי שנה קורס..."

או קיי אז סבבה.
לכל מי שמתוכח אם יורדים מחזור או לא- אז לא יורדים אתה חוזר בסוף הטירונות פלוגה שבה היית בסוף הקורס יש שבועיים השלמה שבה אתה משלים את מה שהחסרת. וחוץ מזה אני כבר חודש ושבוע בצבא אז את הבסיס כבר יש לי- וכל זה נאמר לי ע"י המפקד שלי.

לזה שהיה בקורס: יש שם מדסים,עושים מסעות,זה קשה מבחינה פיסית, היחס בבה"ד 10 הוא כמו היחס בטירונות הקרבית שאני עושה,יש 6 שעות שינה שם או יותר, התנאים -אתה יושן באוהל או בחדר?,עד כמה החומר למידה קשה?,יש דיסטנס בין המפקדים לחיילים,איפה זה בהד 10.

אשמח לתשובות מהירות ממך בתודה מראש

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-04-2009, 15:54
  Or_M Or_M אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.08.07
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי שי1111 שמתחילה ב "או קיי אז סבבה. לכל מי..."

אני יוצא לקורס חובשים קרביים עוד שבועיים. אני יודע לענות לך על הכל.
1. אין בדיוק מד"סים. מה שיש זה אימון גופני בבוקר, ואם אתה באמת רוצה לשמור על כושר ולהגיע
עם כושר גופני לא ירוד חזרה לגבעתי, תצטרך לערוך לעצמך אימונים בזמן הפנוי שלך (אמרו לנו שיש
אחלה חדר כושר בבה"ד 10). לגבי הזמן הפנוי, בערך ב-20:00 בערב ניגמר הלו"ז לאותו היום ואתה בעצם פנוי עד 12 בלילה בערך. בזמן הזה אתה צריך בעיקר בעיקר ללמוד ולשנן את החומר שאתה לומד. אם אתה
יודע לקלוט חומר מהר ובעל זיכרון טוב, תוכל להתאמן בזמן הזה, אם יהיה לך קשה יותר בלמידת החומר,
הרי שללמוד חומר בקורס עדיף מהכושר.
מסעות ? אין. בה"ד 10 זה בסיס של ג'ובניקים. כל המפקדים שלך (רב"טים) הם בעצם ג'ובניקים.
לא יהיה בדיוק מי שיעביר לך מסעות. זה לא המ"כים שלך בגבעתי שם.
היחס בבה"ד 10 - אומרים שהמשמעת שם היא די קשה. המשמעת שלנו כרגע בפלוגה היא ממש ממש
גבוהה, ואני לא חושב שבבה"ד 10 המשמעת תיהיה ברמה גבוהה יותר. מה שכן, בגלל שלא בדיוק
יתזזו אותך שם - על כל טעות קטנה או פאק שלך תישאר שעות ביציאה.
שעות שינה - כבר אמרתי למעלה. מהשעה 20:00 אתה פנוי עד 6:00 (בערך) בבוקר שלמחרת.
מבחינת הקורס תלך לישון כבר ב- 20:00 והרווחת 10 שעות שינה, אבל אתה לא תלך לישון ככה מוקדם.
אתה תצטרך ללמוד וללמוד וללמוד, תצטרך להשקיע ולישון מאוחר יותר אחרי שלמדת את מה שצריך.
תנאים - אתה לא ישן באוהל. בבה"ד 10 ישנים בחדרים.
לגבי חומר הלמידה - קשה זה יחסי. יש כאלה שיהיה להם קשה יותר כי הזיכרון שלהם פחות טוב והיכולת
קליטה שלהם פחות טובה, ויש כאלה שיש להם זיכרון מעולה, תפיסה וקליטה מעולה, ולהם יהיה יותר קל
לקלוט את החומר וללמוד אותו.
דיסטאנס בין המפקדים לחיילים אני חושב שיש. לא יודע באיזה רמה, אבל יש.
בה"ד 10 זה בצריפין, קרוב לצד של ראשל"צ.

קורס חובשים זה אחלה ממה שהסבירו לנו השבוע בשיחות מחלקה. אחריות גדולה עליך, סמכויות
יותר מלכל חייל אחר בקטע הרפואי, דורש השקעה מצידך וזה ממש כדאי.

ישן 24-04-2009, 17:36
  Gekass Gekass אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.04.09
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי שי1111 שמתחילה ב "או קיי אז סבבה. לכל מי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי שי1111
או קיי אז סבבה.
לכל מי שמתוכח אם יורדים מחזור או לא- אז לא יורדים אתה חוזר בסוף הטירונות פלוגה שבה היית בסוף הקורס יש שבועיים השלמה שבה אתה משלים את מה שהחסרת. וחוץ מזה אני כבר חודש ושבוע בצבא אז את הבסיס כבר יש לי- וכל זה נאמר לי ע"י המפקד שלי.

לזה שהיה בקורס: יש שם מדסים,עושים מסעות,זה קשה מבחינה פיסית, היחס בבה"ד 10 הוא כמו היחס בטירונות הקרבית שאני עושה,יש 6 שעות שינה שם או יותר, התנאים -אתה יושן באוהל או בחדר?,עד כמה החומר למידה קשה?,יש דיסטנס בין המפקדים לחיילים,איפה זה בהד 10.

אשמח לתשובות מהירות ממך בתודה מראש

אז ככה
יש מדסים אבל לא בכמויות לי יצא לעשות 2-3 בגלל שהיה לנו הפסדים בחומר , אין מסעות , מבחינה פיזית הקורס לא קשה יצא לך לרוץ עם האפוד חובש ולסחוב אנשים אבל לא משהו שקשה מאוד , היחס בבד 10 לא כמו בטירונות אם הזמן הדיסטנס יפחת ויפחת אבל יש משמעת שהיא דיי נוקשה דוגמא לכף היא איחור ללוז אפילו בשנייה זה 3 שעות ביציאה , ישנים בחדרים , החומר למידה מעניין הוא לא קשה אבל בשביל להצליח צריך להשקיע גם אם זה להשאר ער עוד קצת. יש דיסטנס וזה נמצא בצריפין.
ישן 24-04-2009, 16:11
צלמית המשתמש של Zed3
  Zed3 Zed3 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.11.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי שי1111 שמתחילה ב "יציאה לקורס חובשים"

נתחיל מהשאלה האחרונה שלך, כי היא די מהותית.
אם אתה מפחד מדם או מחטים, ברמה כזו שלתת לך חיסון גובל בהתעלפויות, או מראה דם גורם לך להתעלפויות, אין לך מה לשקול לצאת לקורס בכלל.
לגבי פחד סטנדרטי ממחטים או דם, זה משהו שיעבור לך במהלך הקורס עצמו.

לגבי הקורס עצמו, הוא מועבר בבה"ד 10 בצריפין.
הקורס קשה, מדובר בלמידה ותרגולים רצופים, כך שבהחלט צריך להשקיע הרבה בקורס הזה.
מעבר לכך, ישנם מבחנים שעליך לעבור בציונים מסויים. כשלונות בכמה מבחנים יגררו התחלת תהליך של כשלון בקורס.

האימונים הם ברובם רפואיים, ישנם מעט מאוד מד"סים בקורס והם בהחלט לא ברמה קשה, כך שאם חשובה לך רמת הכושר שלך, עליך לתרגל את עצמך.

הבה"ד עצמו מושקע ומטופח, ונותן לך את כל הכלים כדי להתמודד בהצלחה עם הקורס.

לגבי יתרונות וחסרונות או תכנים אחרים בקורס, שאל שאלות ממוקדות יותר ואשמח לענות.

הערה למגיבים אחרים: אם אין לכם מושג מה אתם אומרים, או לא התגייסתם, או לא עברתם את הקורס, אנא חשבו טוב לפני לחיצה על כפתור התגובה. אם אין משהו חכם להגיד, לפעמים עדיף לשתוק.

נערך לאחרונה ע"י Zed3 בתאריך 24-04-2009 בשעה 16:13.
ישן 25-04-2009, 12:36
  משתמש זכר dggs dggs אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.11.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי שי1111 שמתחילה ב "יציאה לקורס חובשים"

אני הייתי חובש ואני ממליץ על זה. אחלה תפקיד.

אבל קח בחשבון נקודה שלא מדברים עליה בשיחות הרעלה שעושים לטירונים... משקלים.

ווסט חובש בכוננות מלאה זה דבר כבד. מאוד. אף פעם לא יצא לי לשקול את הווסט שלי אבל זה משקל מכובד ביותר. הכתפיים/גב/ברכיים שלך לא יאהבו אותך...
שכפץ קרמי + ווסט חובש + תד'ל מלא/פקלח/תיק לואו = לא נעים בכלל...

נכון שזה לא כבד כמו ווסט נגב או אפוד מאג. אבל תזכור שהם נהיים קלים יותר עם הזמן(יורים את התחמושת) ואפילו מתרוקנים לגמרי והווסט חובש תמיד נשאר באותו משקל(וטוב שכך = לא נפצע אף אחד). סתם נקודה למחשבה...

בבה'ד 10 לא מכינים אותך למכה הזאת... הווסט שמקבלים שם כולל פחות מעשירית מכוננות חובש אמיתית... שחוזרים ליחידה אחרי הקורס פתאום מפילים עליך את הכוננות האמיתית... (אם אתה רוצה להתרגל מהתחלה, תמלא את הווסט בקורס באבנים)

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://2007.bluehost.fresh.co.il/02/17/35789858.jpg]

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:58

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר