לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-05-2009, 03:09
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
אם היית עושה חיפוש על שמה של השופטת, היית מבין שלא מדובר במישהי שרופדת מתיישבים...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Shpringa שמתחילה ב "ממעללי מערכת המשפט בישראל"

מלכה אביב היא ממייסדות היישוב גיתית בבקעה, שהוא מושב המשתייך לתנועה המיישבת "משקי חירות-
בית"ר, שאני יכול לבשר לך באופן חד משמעי, שאינה קשורה בשלום עכשיו בשום דרך...).
מלכה אביב היא השופטת שהורתה על שחרורו של תושב חברון שירה במיידה האבנים וצולם ע"י משפחתו של הפלסטיני בעזרת מצלמות הוידאו של בצלם, אירוע שהתרחש בדצמבר האחרון. עקיבא
אלדר מ"הארץ" תקף אותה אז בבוטוץ, וטען שהיותה מתיישבת בעצמה פוסל אותה מלכהן כשופטת.
עכשיו היא פסקה באופם שונה -ואתה תוקף אותה. מה דעתך שאולי גם אז וגם עכשיו היא פסקה בהתאם
למה שחשבה לנכון?
גם אם ההתנפלות המכוערת עליה אז (כשכתבות שטנה על "השוטפת המתנחלת" הופיעו בתקשורת
הנאורה שלנו) הפחידה אותה, עדיין מגיע לה צ'אנס, בעקבות אותו גילוי אומץ נדיר - וראוי שנבדוק לעומק
פסיקות שלה, בטרם נחרוץ דיעה על היותה חד צדדית...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-05-2009, 11:47
  Shpringa Shpringa אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.07.08
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "אם היית עושה חיפוש על שמה של השופטת, היית מבין שלא מדובר במישהי שרופדת מתיישבים..."

סליחה שאני לא מבסס את הביקורת שלי עפ"י מעשי עבר ורקע של אדם אלה לגופו של עניין, לי אישית זה נראה משהו בסגנון של בית המפשט קיבל חלק מטענות התובעים אבל הם לא נחמדים אז נגיד שהצד המנצח ישלם פיצוי לצד המפסיד למען יראו וייראו שלהיות צודק בבית המשפט לא מספיק.
לי באמת אין יותר מידי ידע משפטי (ואני גם לא כל כך מתענין) אבל מקובל שאו ששני הצדדים נושאים בהוצאות שלהם או שהצד המפסיד משלם לצד המנצח ולי נראית הפסיקה הזאת של הם צודקים על רק חלקית אז זה כאילו הם הפסידו במשפט - מאד תמוהה (אבל אני באמת לא מכיר מספיק מקרים בגלל זה שאלתי אם עורכי דין מכירים פסיקות כאלו).
חוץ מזה זה נראה דיי מקובל לדרוש סכום פיצוי משמעותית גבוהה יותר כאשר הולכים למשפט, בכל מקרה זאת לא סיבה לפסוק "נטו" לטובת הצד שבית המשפט עצמו קבע שהוא חייב.
אבל שוב אני לא משפטן, רק הבאתי מקרה שנראה לי מעניין והבאתי את דעתי.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:55

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר