לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-05-2009, 22:37
צלמית המשתמש של Torres
  Torres Torres אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.07.06
שלח הודעה דרך ICQ אל Torres שלח הודעה דרך MSN אל Torres
אז ככה....
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי nitz2005 שמתחילה ב "גיבוש צוללות, הגעה ב8?!"

לי ולשני חברים (שלושתנו מירושלים) היה גיבוש צוללות לפני חודשיים ומשהו, היינו צריכים להגיע ב-8 לבת גלים...יצאנו מוקדם, נראה לי 6 ככה, ביציאה מירושלים הייתה תאונה ועמדנו שעה בלי לזוז סנטימטר (אני מתכוון לזה), הגענו לתל אביב רק באיזה 8 ומשהו, אחרי זה רכבת לחיפה, הגענו בערך ב-10...הייתי צריך לחרבן אז שמנו זין והתעכבנו עוד בתחנה של בת גלים, מן הסתם לא היה שם אף אחד שחיכה לנו, אבל חבר שלי ידע את הדרך לבסיס (ממש קרוב), הגענו לבסיס, חשבנו שנקבל בראש...ובכלל, אנשים המשיכו להגיע, אף אחד לא אמר לנו כלום, היינו באיזשהו אולם עם כולם ועדיין ייבשו אותנו שמה....והשעה כבר 11...
תשמע, אני תכלס מעריך שאתה ממש רוצה להגיע בזמן וכו', אבל תיקח את זה בפרופורציות...תשתדל להגיע, זה הכי חשוב, אבל תזכור שממש אבל ממש לא צריך להגזים ולקום ב-3 לפנות בוקר.
זה כמו שצריך למלא את הטופס הרפואי לפני הגיבוש, ותמיד יש את אלה שנזכרים לעשות את זה רק ביום של הגיבוש, ואתה רואה אותם מתייצבים לגיבוש בלי טופס ממולא, עושים כמה טלפונים ומסדרים לעצמם טופס...כאילו...המסר הוא שלמרות שזה נראה רציני כל כך, בסהכ כולם בני אדם....אגב תגיד לרופא שישנת 7 שעות...ואני ממליץ לך באמת לישון אותם...
בהצלחה בגיבוש =]

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:18

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר