לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-03-2009, 08:16
  hwgeek hwgeek אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.06.07
צריך המלצה למצלמה אכותית- תקציב כ2000 ש"ח

שלום רב,

אני צריך את המלצתכם לגבי קניית מצלמה אכותית בתקציב של 2000 ש"ח בערך
הדרישות שלי מהמצלמה והשימוש העיקרי:
אני צריך את המצלמה בעיקר לצילום פנים הבית, אני מצלם תמונות כמו ציורי שמן וכו' ואז אני רוצה להפיק הדפסים מהם, לכן חשוב לי:
1)מגה פיקסל גבוהה להדפסות גדולות.
2)חשוב מאוד שהמצלמה לא תעוות את קצוות התמונה
3)איכות התמונה חשובה ביותר - ראיתי שיש מצלמות שהתמונות נוטות לצאת עם רעש ברוב המצבים(לדוגמא במצלמות קנון ראיתי שהתמונות עם פקסלים נקיים יותר)
4)שהמצלמה תצליח ליטפוס פוקוס טוב על התמונה ממרחק של כ2 מטר בערך- שיצליחו ליראות את הטקסטורה של הקנבס למשל.

כל השאר לא משנה לי, לא צריך לא נופים ולא כלום , רק בישביל צילום תמונות והפקת הדפוס מהן.
וגם שתיהיה פשוטה להפעלה- אני לא צלם מקצועי.

אני בעקרון נוטה ללכת לכיוון של קנון כי רוב הביקורות שקראתי היו טובות והתמונות שלנו יוצאות נקיות.

מה דעתכם?
ראיתי שיש את המצלמות האלה בטווח המחירים שלי מה דעתכם:
http://www.bug.co.il/prodtxt.asp?id...rur=2&t=7&c=189
ושאלה נוספת:
האם המצלמה הזאת תביא לאכות תמונה קרובה למצלמה של SX10?? וההבדל ביניהם זה רק התוספות והאפשרויות כמו הזום וכו' שאני לא צריך?

המון תודות מראש!!!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-04-2009, 09:31
  negevhanoch negevhanoch אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.03.09
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי hwgeek שמתחילה ב "צריך המלצה למצלמה אכותית- תקציב כ2000 ש"ח"

אני הייתי ממליץ לך על g10 של קנון. המצלמה עם איכות תמונה מהטובות ביותר במצלמות הקומפקטיות (לא SLR/DSLR), יש לה מגה פיקסל ענק (14.7) גם כן, הגדול ביותר בקומפקטיות. המצלמה יחסית מקצועית ורוב הסיכויים שלא תשתמש בחלק גדול מהתכונות שלה. רק שהיא עולה מעט יותר מהתקציב שלך, 2,235 ש"ח. אם אתה רוצה יש גם את ה-fuji f200exr עם איכות תמונה ממש טובה ועם 12 מגה פיקסל ב-1599 ש"ח.
canon G10: http://www.isramarket.com/product.aspx?p_id=8146
fuji F200exr: http://www.2click.co.il/ViewProduct.asp?src=zap&ID=1317

ישן 15-04-2009, 20:07
  hwgeek hwgeek אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי hwgeek שמתחילה ב "צריך המלצה למצלמה אכותית- תקציב כ2000 ש"ח"

תודה לכם על התגובות,

מאז פתיחת הדיון היתחלתי לחפש ביקורות על מצלמות וקיבלתי הרבה המלצות על מצלמת פנטקס K2000 שעולה 2000 ש"ח כולל עדשת קיט, ראיתי שהאיכות שלה מאוד גבוהה מבחינת איכות תמונה וגם זה כבר לא מצלמה קומפקטית.

מה אתם אומרים?. יש למישהו כאן נסיון עם המצלמה?
קראתי את הביקורת מכאן:
http://www.dpreview.com/reviews/pentaxk2000/

החיסרונות הבודדים שלו שהבנתי זה:
תמונות JPG פחות אכותיות מאשר בRAW - אין לי בעיה עם זה כי אני מעדיף RAW ואני יערוך כל תמונה בפוטושופ בכל מיקרה.

חוסר בקביעת נק' הפוקוס מתוך ה5- כלומר שאני לא יכול ליקבוע למצלמה על איזה נקו' להיתפקס?? כמה זה יכול להפריעה?? הבנתי שאפשר לכוון אותו על האמצע - זה מה שאני יצטרך בישביל התמונות לא?

חוסר של הLIVE VIEW - כמה באמת צריכים את זה ומישתמשים בזה?

ודבר אחרון זה חוסר החיישן של זווית צילום orientation sensor שזה לא ממש הוך להפריעה לי.

מה אתם אומרים?? האם המצלמה תיתן לי אכות מספקת?? כי אני לא רואה משהו טוב יותר במחיר שלו.

תודה מראש!
ישן 24-04-2009, 20:55
  הפילדמרשל הפילדמרשל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.10.06

במקומך לא הייתי מחפש מגה פיקסלים כי אין להם שום משמעות במצלמות שהן לא DSLR, ז"א עם גודל חיישן ננומטרי.

מה שיעניין אותך יותר זה:

1. זום אופטי
2. מעבד- כי זה מכשיר אלקטרוני שצריך לרוץ מהר ולא כמו נגן MP ישן שהתפריטים זזים לאט, מכירים את התחושה קיצר...
3. זווית רחבה- כדי שלא תהיה הסיטואציה של "תתקרבו, לא רואים אותך..."
4. שליטה ידנית מלאה כאופציה- למקרה שתראה שאתה נכנס לזה חזק ורוצה להרגיש חווית צילום מקצועית.

to make a a long story short: SX10

המחיר הריאלי אגב הוא 1,600 עם כרטיס זכרון, תיק ובכל מיני מקומות גם מיני חצובה...

"הכשלון האמיתי הוא לא לנסות"

ואני בכלל שואל: נוב' 06 - מתי נקבל כבוד?

ישן 05-05-2009, 18:45
  hwgeek hwgeek אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי הפילדמרשל שמתחילה ב "במקומך לא הייתי מחפש מגה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי הפילדמרשל
במקומך לא הייתי מחפש מגה פיקסלים כי אין להם שום משמעות במצלמות שהן לא DSLR, ז"א עם גודל חיישן ננומטרי.

מה שיעניין אותך יותר זה:

1. זום אופטי
2. מעבד- כי זה מכשיר אלקטרוני שצריך לרוץ מהר ולא כמו נגן MP ישן שהתפריטים זזים לאט, מכירים את התחושה קיצר...
3. זווית רחבה- כדי שלא תהיה הסיטואציה של "תתקרבו, לא רואים אותך..."
4. שליטה ידנית מלאה כאופציה- למקרה שתראה שאתה נכנס לזה חזק ורוצה להרגיש חווית צילום מקצועית.

to make a a long story short: SX10

המחיר הריאלי אגב הוא 1,600 עם כרטיס זכרון, תיק ובכל מיני מקומות גם מיני חצובה...

בתגובה האחרונה שלי שאלתי על הK2000 של פנטקס
האם הוא לא אכותי מהמצלמות הרגילות כמו הSX10?
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:56

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר