לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-05-2009, 16:20
צלמית המשתמש של K-a-M-u-Z-u
  משתמש זכר K-a-M-u-Z-u K-a-M-u-Z-u אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.12.05
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי roeis01 שמתחילה ב "הוא רצה שיראו את הנוף היפה - לא את הזוג..."

אני יודע שרצה שיראו את הנוף וזה לגיטימי לחלוטין.אבל כמו שציינתי באשכול אחר שלו, אלו תמונות ל"אלבום המשפחתי".נוף יפה, אבל בגדול די משעמם אם יש כמה כאלו ברצף בלי איזה משהו שיכניס "קצת פלפל".
הוספה של פן נוסף לצילום מלבד הנוף, בונה תמונה מוצלחת יותר.
נסה לשבת מול אלבום של צילומים ואמור לי על אילו צילומים תשאר יותר זמן? 20 תמונות של סתם נוף? או גם צילומים שיש בהם אינטרקציה מסויימת של דמויות?
ציינתי בפניו באשכול אחר שאפשר לצלם תמונה אחת לאלבום המשפחתי, שתהיה סתם נוף של המקום בכדי שיוכל להראות לאנשים את המקום שביקר בו(שוב, זה לגיטימי.אני בטוח שהמקום במציאות מדהים, אבל בתמונות זה לא ממש עובר כמו שרואים במציאות.) וצילום נוסף "אומנותי" יותר שיש בו נסיון להכניס את הנוף\רקע לפרופורציה ואיזושהי התרחשות מעניינת.
שוב, זו רק דעתי.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-05-2009, 16:47
  sideshowbob sideshowbob אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.04.09
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי K-a-M-u-Z-u שמתחילה ב "אני יודע שרצה שיראו את הנוף..."

לא צריך להתווכח. האמת לגבי התמונה הזאת הייתי בראש פיסגת הדיונה ונראה לי שזאת הזווית המוצלחת ביותר, לאחר מכן ראו פחות את נווה מדבר, וחוץ מזה אתה רץ את כל הדרך למטה אי אפשר לצלם.
העלתי רק תמונות של נופים מכיוון שלא נראה לי שכל הפורום צריך לראות את התמונות שלי ושל חברים שטיילו איתי, על כל מקרה רק לידע כללי האלבום שלי הכיל לא פחות מ1000 תמונות (9 חודשים זה הרבה זמן- ולא פחות קשה העבודה של סינון התמונות) לעניין מחציתו הכילה תמונות של אנשים, חלק נוסף של חיות או אלמנטים אחרים ורק אולי רבע של נוף, כי בסוף זה משעמם (מפה לשם אני מסכים אתך - גיוון זה דבר חשוב).
לגבי העריכה אהבתי יותר את העריכה של הר הסוכר, של נווה המדבר קצת נראה לי לא צבעיים אמיתיים אבל תודה בכל מקרה.
כמה מילים שפכתי פה לא יאמן.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:37

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר