לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-05-2009, 07:14
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי 5ariel5 שמתחילה ב "ברק על לבני: תראו מה שתסכול ומרמור עשו לה"

זה קרה לפני או אחרי שלבני ירדה על ברק?

כשלבני אמרה לנתניהו שזה נכון שלפעמים ראש ממשלה נאלץ לשלם לחברי קואליציה אבל לברק זה מיותר לשלם כי גם אם נתניהו יבקש ממנו ללכת מהקואליציה הוא לא יעשהו את זה אני התחלתי לצחוק כ"כ חזק.

החלקים ששמעתי מהנאום של לבני היו סה"כ טובים חוץ מהנפילה המיותרת לחלוטין והלא ממלכתית בעליל כשהיא אמרה לנתניהו שיהיה גבר ויתקפל (בהקשר של נושא העלאת המע"מ).

בנוסף, היא (וגם אף אחד אחר) לא צריך לקרוא לראש הממשלה "ביבי" בכנסת. זה שאני לא תומך בו לא אומר שאני חושב שצריך לזרוק את הממלכתיות מהחלון. זה לא שוק מחנה יהודה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-05-2009, 08:42
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
החוצפה שלה- ללא גבולות. להשיא עצות בנושאים כלכליים ולהטיף לברק על אי התאמתו לממשלה
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי צ'נדלר בינג שמתחילה ב "זה קרה לפני או אחרי שלבני..."

הרי היא עצמה ישבה בממשלה ששרי האוצר שלה היו הירשזון ובר און - עסקן נוכל ופושע ובריון חלקלק - המשותף לשניהם - לא הבינו בכלכלה ובראון גם לא עשה כלום בכדי לקדם את המשבר הנוכחי.

התלונה השנייה שלה עוסקת בהשארות בקואליציה תחת ראש ממשלה לא מתאים. תזכירי ללי לבני, לנו, לכולנו, מי אמרה שראש הממשלה אולמרט צריך להתפטר בעקבות כשל במלחמה ובכל זאת נשארה בממשלה. לבני, החלטות זה גדול עלייך, מלאי בנאמנות את תפקידך באופוזיציה, יהיו לך עוד הזדמנויות למונולוגים מהוגינה - כגון "ברק מוכיח שהוא שובניסט (כשלא אמר שום דבר נגד נשים) ו"ביבי תהיה גבר תתקפל"
ישן 28-05-2009, 12:18

בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "החוצפה שלה- ללא גבולות. להשיא עצות בנושאים כלכליים ולהטיף לברק על אי התאמתו לממשלה"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי looklook
מלאי בנאמנות את תפקידך באופוזיציה, יהיו לך עוד הזדמנויות למונולוגים מהוגינה

אני בכל זאת רוצה להזכיר לך שהיא ראש האופוזיציה וזה התפקיד של האופוזיציה לבקר את הממשלה ולשאוף להפילה. האופוזיציה לא אמורה להחזיק אצבעות לממשלה החדשה ולשבח אותה. אילו הפרלמנט היה בחזקת החצר הפרטית של הקואליציה זו לא הייתה דמוקרטיה - זו הייתה סוריה. בהתאם לכך חברי האופוזיציה עולים אחד אחרי השני ומנגחים את הממשלה. אם חברי האופוזיציה צבועים בצורה בוטה (מנגחים ממשלה מכהנת בגין התנהלות שלא הייתה שונה מזו שהייתה בעת היו חלק ממרכיבי האופוזיציה בממשלה) אז הציבור יידע לגחך במקומות בהם גיחוך יהיה ראוי.

תראה, בדמוקרטיה פרלמנטרית, אלא אם קורה ומפלגה אחת גורפת רוב או שמספר קטן של מפלגות הקרובות אידיאולוגית גורפות רוב, הממשלה תורכב ע"י זה שיהיה מוכן לבזבז כמה שיותר כסף על חבריו הפוטנצייאלים להרכבת קואליציה. למעשה הממשלה נקנת/נבנת בכסף והבעיה של נתניהו היא שבגלל שהוא קנה את הממשלה שלו בכ"כ הרבה כסף הוא חשוף להמון ביקורת. כל מס שהוא יעלה מייד יצחקו עליו שהוא עושה את זה בשביל לממן את ה100 תקנים החדשים שהוא מעניק כצ'ופר לסילבן שלום הכעוס או משהו בסגנון.

ביבי אוכל עכשיו את הדייסה שהוא הכין אחרי שהוא קנה את המצרכים לדייסה עם הכסף של אזרחי ישראל.

ישן 28-05-2009, 12:29
צלמית המשתמש של נוסטור
  משתמש זכר נוסטור נוסטור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.06.08
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי צ'נדלר בינג שמתחילה ב "[QUOTE=looklook] מלאי בנאמנות..."

התשובה שלך מדהימה,זה התפקיד של האופוזיציה? חכמי חלם לא יכלו להתבטא טוב יותר.

אתה שוכח שהמפלגה הזאת הייתה בשלטון ורק גרמה לישראל להראות בשיא חולשתה,אתה שכחת שהמפלגה הזאת לא עשתה כלום כשהתברר שמיתון כלכלי מתקרב בצעדי ענק,אתה שוכח אולי שהמפלגה הזאת מוכנה לוותר לכל פיפס אירופאי או אמריקאי על זכותה של ישראל להתקיים,אתה שוכח שהציבור כבר לא רצה בהם ולשבת באופוזיציה זה גם לתמוך בעם שלך שזאת לא ראיתי מצד המפלגה שאתה כנראה רואה כחלופה.

במדינה שהמצב הפוליטי כיום קשה מאוד,האופוזיציה צריכה לתת יד לממשלה או מקסימום לשתוק ולאפשר לממשלה להקים את ישראל מהקרשים שהם בעצמם הובילו אליה,זאת לא אופוזיציה לוחמת זאת אופוזיציה חתרנית ב-100%.

יש להם מה להגיד? שיגידו אבל בטקט ובצורה שלא תחליש את המדינה,מעבר לכך כל צעד של האופוזיציה כיום הוא ניסיון לפגוע במורל העם ולהסית את הנושא מכך שהמצב הכלכלי/חברתי/בטחוני קשה מאוד ולא משנה באיזה דרך הם יציירו את הדברים והדיבורים.

ישן 28-05-2009, 12:49

בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי נוסטור שמתחילה ב "התשובה שלך מדהימה,זה התפקיד..."

קודם כל, בתור אחד שקיבל בנפרד יותר מ 90 במגן ובבגרות באזרחות (אומנם זה היה מזמן )אני קצת מזועזע מההיכרות שלך עם תפקיד האופוזיציה במשטר דמוקרטי ולכן אני מצרף לך קישור שקצת ישכיל אותך.

להיות פוליטיקאי זה גם לפשל מידי פעם ואם כל פוליטיקאי שפישל כשהיה חבר בקואליציה יצטרך לשתוק בגלל זה כשהוא יעבור לאופוזיציה תהיה לנו (ולכל דמוקרטיה אחרת בעולם) אופוזיציה מאוד שקטה והקואליציה תעשה מה שמתחשק לה בלי מחאה.

קצת קשה לקבוע ששכחתי שהממשלה הקודמת הסכימה לוותר על זכותה של ישראל להתקיים (ציטוט די מדוייק לדבריך) כי קשה לשכוח משהו שלא קרה. גם אני רציתי לראות את הממשלה הקודמת בראשות אולמרט יורדת מהבמה אבל זה לא אומר שלא התרשמתי מהתקיפה שבוצעה בסוריה ע"י ישראל (עפ"י מקורות זרים) ושלא התרשמתי שהממשלה הדי כושלת הזו הצליחה לארגן מבצע ממושך בעזה שבמהלכו הפכו את עזה וחיסלו איזה 1,500 איש כשבמקביל העולם נותן לזה לקרות. תסמוך עלי שביבי לא יוכל להקים אפילו מתנס בהתנחלות מבלי שהעולם יצעק.

נשוב לאופוזיציה- אין דבר כזה שאופוזיציה צריכה לתת יד לממשלה או לשתוק "כי המצב הפוליטי קשה". לדמוקרטיה אין כפתור כמו למנורה שאפשר לכבות ולהדליק "כשזה מתאים".

אולי יום אחד כשישנו את המשטר הפרלמנטרי לנשיאותי וליברמן יעמוד בראש המדינה אתה תשכיל להתגעגע לימים אחרים עם אופוזיציה חוצפנית.

ישן 28-05-2009, 12:58
צלמית המשתמש של נוסטור

בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי צ'נדלר בינג שמתחילה ב "קודם כל, בתור אחד שקיבל בנפרד..."

אינך צריך להביא לי דוגמאות,אבל תודה על הרצון העז לסייע לי במה שהנני כבר מכיר ויודע,בכל מקרה,שים לב לציוני דרך בתגובה שלי בחור חביב התכוונתי יותר שכיום במצב שבה המדינה על הקרשים עדיף שהאופוזיציה תגיב כמה שפחות,אבל אופוזיציה שרק משתלחת בראש ממשלה ומנסה להעליב אותו ברבים זה כבר לא אופוזיציה זאת חתרנות תחת הדמוקרטיה שכאילו יש לנו כאן במדינה.

אופוזיציה לוחמת דואגת ככלל ראשון לבטחון הכלכלי,החברתי,הצבאי של מדינתם,ראה גם אתה איך מתנהלים הדברים למשל בפרלמנט האנגלי ויש לנו ללמוד מהו המושג אופוזיציה במלוא מובן המילה.

ישן 28-05-2009, 12:37
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

לא מדוייק - לבני אוכלת את הדייסה שארדלר בישלו עבורה. ביבי מנהל את המדינה - לטוב ולרע
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי צ'נדלר בינג שמתחילה ב "[QUOTE=looklook] מלאי בנאמנות..."

לבני סובלת מבעייה של ניתוק מהמציאות, בעקבות הקמפיין האדיוטי של "נצחנו בבחירות" שהמפעילים
שלה הריצו במשך שבועות ארוכים, אחרי שכבר היה ברור שהיא הובסה בהן.
כעת, בעיקר בגלל הלוקשים שמכרו לה יועציה, ש"קצת סבלנות וביבי נופל", היא מוצאת עצמה באופוזיציה
אומללה למדי - אופוזיציה שאין לה תקווה ותוחלת להפיל את הממשלה בכוחות עצמה, הרבה בגלל התרגיל
החכם שעשו לה ברק וביבי, ולא נותר לה דבר, אלא להקריא לנו את השטויות שארדלר כותבים עבורה.

הנאום ה"קורע" שלה היה אומלל למדי, בלי קשר לשאלת קיומה או העדרה של ממלכתיות (אני דווקא
לא חושב שהיא צריכה להזהר בכבודו של מי שאינה רוחשת לו כבוד - ובלבד שתצפה ליחס דומה גם
בנוגע אליה, ולא תמהר לטעון שיחס שכזה נובע מ"שוביניזם"...). בנאום שלה היא קראה לביבי "להיות
גבר ולהתקפל". לו השתמש כ-ל פ-ו-ל-י-ט-י-ק-א-י א-ח-ר בביטוי הזה, היו לבני והשפוטות החדשות שלה
מארגוני הנשים, עושות בו לינץ' ומעלות אותו לעולה לאלילות הפוליטיקלי קורקט - אבל ללבני זה מותר,
כי היא נגד ביבי...
הנאום העלוב הזה זכה למחמאות מצד מי שימחאו כפיים לכל מי שינסה להציג משחק מלים מפגר
על שמו של ביבי, בתור חידוד לשוני מזהיר - והרבה קוראי עיתונים אכן מושפעים מהבולשיט הזה.
רוב האנשים שאומרים "ביבי רע!" לא יודעים למה הם אומרים זאת, אלא פשוט מדקלמים מה שקראו
בעיתונים לגבי ביבי.

איש שמאל לשעבר, ד"ר גיא בכור, כתב השבוע מאמר מצויין המסקר את התקשורת בישראל ואת
שליטתה באלה מהציבור שצורכים אותה ללא ביקורתיות. שווה לקרוא, ואולי פתאום הנאום ה"קורע"
של לבני, ייראה כמו עוד ספין משעמם של ארדלר וחבריהם בתקשורת...
http://www.gplanet.co.il/prodetails....asp?pro_id=998
ישן 28-05-2009, 13:16

בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "לא מדוייק - לבני אוכלת את הדייסה שארדלר בישלו עבורה. ביבי מנהל את המדינה - לטוב ולרע"

לבני הובסה בבחירות? מפלגת הכלום בראשותה קיבלה 28 מנדטים. "נפילה" של מנדט אחד לעומת בחירות מרץ 2006. מי שהתרסק זה כלל השמאל ולא לבני/קדימה באופן אישי.

אין לי שמץ של מושג על מה אתה מבסס את "האומללות" של לבני. היא נראת לי מלאת חיים ודי מבסוטית (אפילו בצורה מוגזמת). היחיד שאומלל בפומבי ב"קדימה" הוא שאול מופז - תאומו של ברק מבחינת הרצון הטוטאלי להיות חבר בכל ממשלה.

לבני לא הייתה צריכה לרדת על נתניהו באופן אישי כפי שנתניהו לא היה צריך להתחבא מאחור ארי שביט שכתב את הטור האידיוטי "הערת אזהרה" על האימפוטנציה הכללית של לבני שגילו לו מקורות "כאלו ואחרים" (נו באמת. כשהאשימו את ארי שה"מקורות" זה נתניהו והוא סירב לאשר/להכחיש היה צריך לחבר אותו לפוליגרף אבל לא לפני שהיו מפנים את הבניין מאנשים כי המכשיר היה עלול להתפוצץ).

לגבי המאמר - כן, התקשורת שמאלנית. אולי במקום להתבכיין על זה יקומו כל אותם ימנים מקופחים שהדיווחים של מיקי חיימוביץ וכו' באים להם לא טוב ויקימו מתחרה דוגמת "פוקס ניוז"? שופר ימני שיספר לציבור על נפלאות ההתנחלויות ויזמין פוליטיקאים ימנים כדי לעשות להם נעים בגב ולהריץ צחוקים על חשבון "השמאלנים המפגרים והלא פטריוטים" מבלי ממש להגיד את זה. תפסיקו להתבכיין.

ישן 28-05-2009, 13:42
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
רוב ה"ימנים הבכיינים" (כמוני) פשוט הפסיקו לצרוך את התקשורת הזאת
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי צ'נדלר בינג שמתחילה ב "לבני הובסה בבחירות? מפלגת..."

הבעיה שלה, משהו שלא טרחת להפנים, אינה שהיא "שמאלנית", אלא שהיא מנותקת והיסטרית, וזו לא תופעה שאפשר לפתור על ידי פתיחת ערוץ מתחרה משום שהרצון של אנשים הוא לתקשורת מאוזנת, ולא תמונת ראי של עיתון הארץ.

חלק נכבד מהציבור הפסיק לצרוך עיתונים ולכן הירידה המתמשכת בהכננסותיהם והבלתי נמנע שהוא פשיטת רגל של אחד משלושת העיתונים, ועוד לא הרבה זמן.

את אחי שכנעתי שלא לקנות עיתונים כבר לפני כ 5-6 שנים, ואבא שלי - מפא"יניק בנשמתו שהעיתון של שישי היה פריט קודש בעיניו - "נגמל" מן הזבל הזה, אחרי שנים של עצות ממני, לפני כחודשיים. זה המצב גם מסביב, ואני שמח מאוד על כך שהיה לי חלק נכבד בעידוד תופעה זאת: הרבה מעבר ל"גודל" היחסי שלי באוכלוסיה.

מה שגיא בכור אומר הוא פשוט שזמנה של המדיה הזאת, בתפקיד ספק מידע על "מה קורה", עבר במדינת היהודים, ולא שצריך לשנותה. הוא אולי העלה זאת על הכתב לפני כמה חודשים, אבל ב"עולם שלי" הגישה הזאת רווחת כבר לא מעט שנים.

בדיוק באותה מידה איני צורך ספרי עיון מקוריים בעברית, כמעט, אלא "הולך למקור" איפה שאני יכול או פשוט לא קורא. הייתי היום בסטימצקי שעה ועברתי על 15 ספרי עיון חדשים בעברית, רובם של כותבים בעלי שם, ורק 2-3 עמדו ברמה סבירה במושגי חו"ל. אין לי כוונה לפרנס את שלל העיתונאים המתחזים להיסטוריונים, או כל מיני פעילי שמאל המתחזים לכותבי ביוגרפיות (וכל אחד מבם, כמובן, יש לו את הסיפור שלא סופר אודות מתי ישראל לקחה את הפניה הלא נכונה בחיים), אבל מעבר לכך גם לא אשקיע בזמן לקרוא אותם בסיפריה: על אותו מדף ישנן יצירות (גם מתורגמות) של כותבים בני הזמן מחו"ל, וההבדל ברור מאוד. הישראלים סנסציונים עד כדי גועל נפש, היסטריים וכותבים בשימוש קלישאות מעולם התעמולה המרקסיסטית של שנות ה-60. הזרים כותבים הרבה יותר לעניין.

בעולם שבו המידע הגולמי מעובד לעיסה שבה לא ניתן להפריד תעמולה ופרשנות מהמציאות, אין שום צורך לצרוך את המוצרים הללו, וזה מה שיותר ויותר ישראלים עושים.כל אדם שבא במגע פעם בחיים עם כצב מכיר את תחושת חוסר המקצועיות שפשוט נוטפת מהאנשים הללו - חלקם ידועים מאוד בתחום. בא כתב לדבר אתך לגבי איזה תחקיר ואתה פשוט רואה שלא מעניין אותו שום דבר חוץ מאשר איך הוא מורח אל החרא בטקסטורה שתראה טוב בעיתון. הכתבים מזכירים עד להכאיב סטונדנט עצלן באיזו פקולטת דשא שפשוט רוצה לקבל 80 בכל העבודות, בוחר רק קורסים שלמרצי רחמנים בני רחמנים, מבסס עבודות סמינריון רק על מקור ורבע בעברית ואז מצטט כמו עיוור רשימה ביבליוגרפית ענקית באורך הגלות.

נחשפתי לצורת עבודה זו פעם אחת בנושא בטחוני והרבה פעמים בנושאים שלא על סדר היום, אבל שבהם יש לי מומחיות מסויימת. עבורי העיתונאי הישראלי פשוט מחוק: הוא כמו איזה אחד עם תואר מלטביה - כלי ריק, בלי תוכן, למד רק את הכותרות ומשפטי הסיכום. כלומניק אפילו ביחס למה שלמציל בים יש לספר על הכלכלה. אין שום סיבה לפרנס אותו, ואין שום סיבה לשמר את הדיסציפליה ה"פרוודאית" שהוא מייצג.

ישן 28-05-2009, 14:00
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

כן, לבני הובסה בבחירות. היא רצה בקמפיין ענקי של "ציפי או ביבי", ובכ"ז ביבי הוא ראה"מ
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי צ'נדלר בינג שמתחילה ב "לבני הובסה בבחירות? מפלגת..."

אני חושב שכמה שלא ינסו לעשות ספינים על 28>27, זה עדיין לא ישנה את העובדה שביבי יושב
בלשכה ברחוב קפלן, ולבני מקריאה נאומים שכתב אייל ארד...
אני מבסס את הקביעה שלי לגבי אומללותה של לבני בדיוק על אותה "שמחת חיים" שאתה מתאר. לפני
פחות מארבעה חודשים, לבני רצה לבחירות במטרה להיות ראש ממשלה. באותה עת היא הייתה שרת
חוץ ומ"מ ראה"מ. כיום היא ראש אופוזיציה שנואמת נאומים מרגשים ומשגרת את רוני בר-און ויואל חסון,
להגיד "ביבי פויה". אם אתה לרגע קונה את הספין שהיא מבסוטה מהמצב, אשריך - חייך יפים...

לגבי ההצעה הנדיבה לפתוח כאן פוקס ניוז: אני שמח שאתה לפחות מבין שהתקשורת הקיימת היא מוטה
לחלוטין שמאלה. עכשיו אני אסביר לך למה כאן לא יכולה להפתח כרגע פוקס ניוז: כרגע מחייב החוק
שכדי לפתוח ערוץ טלוויזיה, צריך מכרז וזכיון - וזכיונות ניתנו במשורה, כידוע (יש שלושה זכייני טלוויזיה
מסחריים בישראל פלוס רשות השידור, ושלושה גורמי שידור חדשות בישראל). כל ניסיון לשדר חדשות
מחוץ לאותם גורמים - מוגדר כלא-חוקי.
כאשר היה ניסון לשנות את החוק ולהתיר שידור חדשות של גורם שאינו משוייך לחונטה השלטת, התערב
בג"ץ ו-ב-י-ט-ל את אותו חוק...
ישנה יוזמה לשנות את שיטת הזכיונות ולעבור לשיטה של מכירת רשיונות שידור לכל המרבה במחיר,
כך שאכן ניתן יהיה לפתוח כאן גם ערוצים מסחריים שאינם מחוייבים לחונטה השלטת - אלא במובן
מאליו שכל ניסיון להעביר חקיקה שכזו, תיתקל בבג"ץ מיידי שיגישו בעלי הזכיונות הנוכחיים, ובחבורת
שופטים שתשמח מאוד למנוע מצב שבו ערוצי טלוויזיה "שאינם משלנו" יקבלו רשיון שידור...

בקיצור, במדינה דמוקרטית אכן ניתן היה לפתוח ערוץ דוגמת פוקס ניוז (שלמרות תיאוריך הצבעוניים
אותו - הוא הגון בהרבה מערוצי החדשות של השמאל שם, MSNBC וCNN - אבל אתה קרבן לשטיפת
המוח של הגרופיז של CNN בתקשורת הישראלית,המתארים את פוקס ניוז כגרוע בהרבה מכפי שהוא,
בעיקר בגלל שהוא מאכיל אבק את שתי מתחרותיו...). בישראל זה לא ניתן, כי לחונטה השלטת יש
עניין למנוע ריבוי דעות באמצעי התקשורת האלקטרוניים...
ישן 28-05-2009, 15:31
צלמית המשתמש של נוסטור

ברגע שתפסיק לצרוך את התקשורת "הימנית" התומכת כדוגמת FOX נגיע למצב שהחונטה השלטת בתקשורת תעשה מה שהיא עושה טוב כל יום מקעקעת את השלטון במדינה ואת מורל אזרחי המדינה,אפשר להסתכל בערוץ 2 ולראות איך מטעים במתכוון כן כן במתכוון נגד הממשלה,נגד דתיים ומה לא ושלא נדבר על ערוץ 10 + 11 שלא נופלים ברמת האנטי שלהם.

בחדשות כיום בתקשורת הטלוויזיונית למשל אין הגינות כלל וכלל,וכאשר תוקפים על כך,אז אנחנו עלק "ימניים קיצוניים",לא צריך להיות ימני או שמאלי לראות שהתקשורת נוטה לכיוון מסויים שבהחלט איננו דואג לאזרחי המדינה אלא לחונטות שלהם.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:08

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר