לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-06-2009, 20:04
  Atashi Atashi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.07.05
שאלה - לעבור יחידה...

היי, התגייסתי לפני כחצי שנה לחיל תקשוב, עברתי טירונות מקוצרת וקורס של חודשיים, כשבסוף הקורס כל חניך קיבל שיבוץ ליחידה אחרת. אני קיבלתי שיבוץ ליחידה מסויימת שאני ממש לא מרוצה ממנה ולא שמחה להיות בה. העבודה מונוטונית ומשעממת ומאוד לא מאתגרת בשבילי, אני מרגישה שיש לי הרבה יותר מה לתת מאשר מה שהיחידה רוצה או דורשת, אני לא מתחברת כל כך לאווירה בבסיס, ובקיצור - לא טוב לי בכלל. לעומת זאת, יש יחידה אחרת שאני מאוד-מאוד רוצה להשתבץ בה, שזו בעצם היחידה שבה עברנו את הקורס. ביקשתי להשתבץ ביחידה ההיא כבר בקורס בשאלון העדפות, וגם הייתי מועמדת להדרכה שם ולא עברתי, אבל היו להם רק שני תקנים ובחרו לשם שתי בנות אחרות שכן עברו להדרכה ולא אותי. כשהגעתי ליחידה שלי גם אמרתי למפקדת שלי שהייתי רוצה לעבור ליחידה ההיא אם זה אפשרי, ובאופן כללי היא אמרה שהסיכויים קיימים אבל הם קלושים ביותר ושהיא תבדוק את העניין, אבל היא לא חזרה אליי עם תשובה ככה שהנחתי שהתשובה שלילית. אבל לפני כמה ימים דיברתי עם אחת הבנות מהיחידה שרציתי להגיע אליה, והבנתי שיש שם מחסור בבנות מהתפקיד שלנו, ושהם ביקשו לקבל שלושה תקנים מתוך הקורס שלנו, שתי מדריכות ואחת לפיתוח, ולא רק את שתי המדריכות שהם קיבלו, לכן חשבתי שאולי זה מגדיל את הסיכויים שלי לעבור לשם.
עכשיו השאלה שלי היא - איך אני יכולה לעבור לשם? הבנתי שטופס 55 יעיל רק במקרה של מעבר תפקיד, ואני לא רוצה לעבור תפקיד, אני אוהבת את התפקיד שלי ומרוצה ממנו, אני פשוט לא מרוצה מהשיבוץ שלי ליחידה שבה אני משרתת. מה אפשר לעשות בשביל לעבור ליחידה אחרת באותו תפקיד?

נערך לאחרונה ע"י Atashi בתאריך 23-06-2009 בשעה 20:33.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:08

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר