לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום עיצוב גרפי! וזה וזה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > גרפיקה, ציור ותלת-מימד
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-08-2009, 11:59
צלמית המשתמש של Au79
  משתמש זכר Au79 Au79 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.05.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי העצלן שמתחילה ב "אמ.. תודה"

שמע, כל הפואנטה בתלת מימד היא התלת מימד.
למה אני מתכוון? התאורה והצללים שהיא מטילה גורמים לזה להיראות שטוח.
למשל בחלק שמתחת לראש, הסנטר וכל האיזור. הצללים חזקים מדי וכל עניין התלת מימד הולך לאיבוד.
באופן כללי ממליצים למקם את התאורה ב-45 מעלות למצלמה שלך, כך שההצללות הן הברורות ביותר.
זה אפילו לא קטע של עצלנות, רק טיפה לשנות את הזווית ולרנדר שוב ושוב, לראות מה קורה ואז להוציא רנדר סופי.

אני אוהב את איך שהשיער נראה, אבל לדעתי כדאי לנסות עוד קצת טקסטורות או אפילו לשבור טיפה את המראה האחיד שלו.
יש לי בעיה עקרונית עם העבודה שהרפרנס לא שלך, ולכן הייתי מצפה שתוביא משהו מעצמך, תשנה קצת את הדמות,
תוסיף לה אופי.
מילא הדמות הייתה מסוגננת לפי עבודות או הסגנון שלך, אבל היא לא וזה קצת "לא הוגן" לדעתי.
דווקא הייתי שמח לראות אותך מכין סקיצה משלך ובונה דמות תלת מימדית לפיה.

חוץ מזה, סחטיין על הפוריות. מקווה לראות עוד.
ומעבר לזה, הייתי שמח לראות אותך תורם מהידע שלך גם לאחרים פה בפורום.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-08-2009, 22:49
  nox2 nox2 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי העצלן שמתחילה ב "בשמלה לבנה ושתי צמות..(3D)"

אני רוצה לתת לך כמה נקודות לביקורת ולשינוי אם זה עדיין רלוונטי לקבלה שלך ל"מעבדת האנימציה"...

קודם כל תהיה בטוח שהמידול שלך אכן ברמה גבוהה... אין ספק בזה.. אבל יש כמה נקודות קטנות שדילגת עליהן וכדאי לשפר:

1. העיניים שלה הן שתי חורים בספירה של הראש - צריך ליצור להם עפעפיים וגימור שיראה כמו עיניים ולא רק חור שדרכו יוצאת ספירת העין מהראש עצמו... בעיקר אם צריך לאחר מכן להנפיש את זה לאנימציה... אגב אתה יכול לראות את קו העפעף, הקיפול הזה מעל העין בשני כיווני המודל שלך...
2. למרות שעבדת עם מודל מוכן יש קצת אי דיוק בעיקר כשאני יכול לראות גם את הרפרנס שלך... - העיניים לא במקום..!
חחחח הן רחוקות מאוד בחלק המעגלי של הראש והן לא מופיעות ככה ברפרנס... צריך לקדם אותן קצת לכיוון האף ואוליי גם להזיז אותן בעומק.. שים לב גם ברפרנס מהצד כמה מרחק יש מקצה האף עד הלחי והיכן מתחילה העין...
3. גבות וריסים - כשמסתכלים על המידול מרגישים שחסק משהו גם אם לא יודעים מה בדיוק - אז זה זה - הריסים והגבות חשובים מאוד כי הם נותנים את כל האופי - באנימציה תנועת הגבות היא חלק גדול מהבעות הפנים ואם אין גבות אין לדמות אופי
4. האוזניים לא מיושרות עם הראש תן להן סיבוב על ציר Z לפחות 10 מעלות - תנוך האוזן צריך להוביל בקו דמיוני אל הסנטר, באוזן השמאלית שלה (צד ימין שלנו) האוזן מובילה אל השפתיים ובימנית (צד שמאל שלנו) האוזן לא מחוברת לראש אלא לשיער..

עכשיו אני אישית אוהב יותר שיער בסיגנון פאזי.. פרוותי שרואים שזהו שיער אבל זה כבר סיגנון אישי ולא מחייב וראינו כבר המון סרטי אנימציה שהשיער מגיע בצ'נקים - חתיכות חתיכות ולא פרוותי...
אתה יכול לתת לשמלה שלה טיפה יותר נפח ככה שיהיו יותר קמטים וקיפולים כדי שתיראה טקסטילית - מבד ולא פלסטיקית, כי היא נראית קצת נוקשה ושוב זהו סיגנון אישי בלבד ולא מחייב...

סה"כ עבודה טובה ואם אתה עושה את זה בתור תחביב אז באמת שלא צריך לשים לב לכל דבר קטנטן אבל אם זה אודישן שלך אז קח את הדברים לתשומת ליבך ותקן את ארבעת הנקודות שציינתי - השאר זה לשיקולך בלבד...
בהצלחה..!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:28

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר