לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-07-2009, 10:57
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי mt999 שמתחילה ב "חדש פה :)"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי mt999
מעשן חברתי בלבד (זה כמו social drinker רק עם סגריות)

למה לעשן? זה מסריח, זה לא בריא ואם חס וחלילה תחלה בגלל זה אני אצטרך, אם כספי המיסים שלי, לסבסד את הטיפול בך. אני אומנם לא מכיר אותך אבל בוודאות אני אומר לך שגם אם אתה הבן אדם הכי נושי בעולם זה לא התפקיד שלי לתרום כסף לאדם שבחר מרצונו החופשי לזרוק את הבריאות שלו מהחלון כי זה מאאא'גניב לעשן בחברה.

שבוע שעבר הייתי בסופר פארם או בניו פארם (אף פעם אני לא מבדיל ביניהם) בשביל לקנות קרם שיזוף לשימוש בימים המטורפים האלו. בקיצור, התייעצתי עם אחת העובדות (פצצה ! פצצה !!) מה כדאי לקנות. היא בחרה משהו, פתחה את הפקק, שמה ביד קרם שיזוף, תפסה לי את הזרוע והתחילה למרוח לי את הקרם על היד "כדי שאני ארגיש את המרקם העדין שלו" בזמן שהיא מחייכת לי לתוך העיניים ואני מתפדח (כי היא פצצה). בקיצור (כן, עוד "בקיצור") כשהיא התקרבה אלי פתאום הרגשתי שעולה ממנה ריח מסרייייייייח (!!!) של סיגריות. הפער בין המראה החיצוני שלה לריח שיצא ממנה היה חזק.

אז למה אני מספר לך את זה? כי אם לא איכפת לך מהבריאות שלך ומהכספי מיסים שלי אולי יהיה איכפת לך אם תדע שיום יבוא ואתה תרצה באירוע חברתי להתחיל עם בחורה פצצה ולא מעשנת שתחשוב שאתה נראה משהו משהו וכשתתקרב אליה ככה שהיא תוכל להריח אותך כל מה שיעבור לה בראש זה מתי כבר תעוף מהפרצוף שלה כדי שהיא תוכל לנשום. ככה בן אדם מאבד את האישה של החיים שלו. על פוזה.

נערך לאחרונה ע"י צ'נדלר בינג בתאריך 03-07-2009 בשעה 11:02.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-07-2009, 13:56
צלמית המשתמש של stoned
  stoned stoned אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.02
תגיד את זה לאמריקאים.
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי צ'נדלר בינג שמתחילה ב "אכילה במקדונלדס לא ממכרת, לא..."

המזון במזללות הינו עתיר פחממות פשוטות, ובעיקר סוכרים.
כשאתה לוקח את הקציצה הזאת המתיימרת להיות מבשר בקר ועוטף אותה ברוטב אדום סמיך המורכב ברובו מ"סירופ גלוקוזה עתיר פרוקטוזה", אתה מקבל אפקט הדומה להתמכרות (עליה ברמת הסוכרים בדם, הפרשת יתר של אינסולין ע"י הגוף, מה שמוביל לירידה דראסטית ברמת הסוכרים בדם, עייפות, חוסר ריכוז ורצון לאכול דבר נוסף עתיר סוכרים).

אנשים שאוכלים תדיר במקדונדלס משמינים, אנשים שמנים לרוב מסריחים יותר מאנשים רזים (במיוחד באקלים הא"י), שלא לדבר על תופעות נוספות כגון עור שומני, אקנה ושאר מכות מצרים.

כמו כן, אנשים שאוכלים אוכל מהיר כמזון עיקרי מהווים נטל על מערכת הבריאות. מדוע אני צריך לשלם על ניתוח המעקפים שלהם?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:37

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר