לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-07-2009, 18:03
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Zed3 שמתחילה ב "למה נסחפו? צריך להעניש את..."

זה לא גילוי חדש הדבר הזה ואני חושב שזה לא חכם להילחם היום בבר רפאלי. יש דברים שצריך להרוג אותם כשהם קטנים. אתה לא נותן לבן אדם להשתמט, מחכה שהוא יהפוך לאישיות בינלאומית ואז תוקף אותו כדי שהתקשורת הצהובה בכל העולם המערבי תתלבש עלינו.

תסתכל למשל על הדוגמנית אסתי גינזבורג או משהו כזה. הבנתי שהצבא נתן לה דחיות לגיוס והיא בינתיים עובדת בחו"ל. למה בכלל נתנו לה דחיות? למה הצבא עוד פעם מכניס את עצמו לסיטואציה בה בחורה צעירה הולכת ומתפרסמת רק בשביל להגיע לנקודה שעלולה להיות בעייתית?

אני יודע שמה שאני אומר מעצבן כי זה כאילו שאני קובע שמי שמפורסם מקבל אור ירוק לעשות מה שמתחשק לו אבל בת'כלס אני לא מאשר את ההתנהגות של הדוגמניות האלה אלא אני אומר שצריך להפעיל את הראש מראש ככה שלא מגיעים בכלל לסיטואציות בעיתייות. לפעמים צריך להיות יותר חכם מצודק.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-07-2009, 21:29
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי looopy שמתחילה ב "אני לא חושב שהסופר מודל שלנו, צריכה "פתאום" לשאת את העונש של שאר המשתמטים ש"סרחו""

בנות לא צריכות בעל או להיות דתיות כדי לא לשרת.
יש בנות שהולכות לצבא ואומרות, שהן לא רוצות לשרת ונותנים להן פטור ככה בקלות עם יש עודף בבנות באותו מחזור.
היא לא רוצה לשרת תגידי: "אני לא רוצה לשרת" ויתנו לה פטור לבד, אך לרמות את החוק? זה פלילי כבר.

פה מדובר על הונאה וזה פשע לכן היא צריכה לשלם על זה וכל מי שהיה שותף לעניין. כמה שנים בכלא לזוג הנ"ל ובמיוחד לאישה בסיפור היה גורם לבנות אחרות להגיד פשוט "אני לא רוצה לשרת" בלי להצהיר, שהיא "דתייה" או "נשואה" יש כמובן עוד אופציה שהיא לשרת...
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:17

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר