לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-07-2009, 23:12
  avazim avazim אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.11.07
שאלות בנושא מארז ורכיבי חומרה מומלצים

שלום וברכה,
ברשותי מחשב 4 ליבות Q6600 של אינטל, 4 GB זיכרון DDR2 , לוח אם של אינטל DG31PR כרטיס מסך GeForce 8600 GT של ZOTAC

לוח האם שלי מגיע לטמפרטורה של 70 מעלות בשימוש סטנדרטי (לא משחקים) והטמפרטורה של רכיב (שאינני יודע מהוא - אשמח עם על הדרך מישהו יסביר לי) שנקרא GPU diode מגיעה לאיזור 63+- מעלות.
הטמפרטורות נראות לי חריגות מאוד.
שאלות :
1.האם הטמפרטורות חריגות מאוד או שהמחשב והלוח מיועדים לטפ' כאלה ? אם חריגות - האם מארז חדש יעזור לפתרון הבעיה (כרגע יש לי מארז של CHAMPION - סטנדרטי עם 4 מאווררים). אם כן איזה מארז מומלץ ?
2.אם יש לי כמה מאות שקלים לשדרוג מה כדאי לי לשדרג במחשב ?
3. חבר שלי רוצה לקנות מחשב חדש - הוא לא משחק משחקים- אלא רק גולש,רואה סרטים וכו' ... האם כרטיס מסך טוב משמעותי לאיכות התמונה בהנחה שהוא לא GAMER כפי שאמרתי ? במה הייתם ממליצים לו להשקיע ועל מה אפשר להתפשר? אני לדוגמא אמרתי לו שלא יתפשר על פחות מ 4 GB זיכרון, אבל DDR3 לא צריך לדוגמא ...מה ההמלצות שלכם ?

תודה מראש על הסבלנות לשאלות

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-07-2009, 08:30
  rlsf rlsf אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 09.10.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי avazim שמתחילה ב "שאלות בנושא מארז ורכיבי חומרה מומלצים"

אשכולות על שדרוג יש לפתוח בפורום מפרטים ושדרוגים, מועבר.

1. עושה רושם שהטמפ' אכן גבוהה מדי, במיוחד כיוון שאמרת שיש לך 4 מאווררים במארז, שאמורים לייצר זרימת אוויר טובה.
כשאתה אומר "מארז סטנדרטי" אתה בעצם לא אומר כלום - אי אפשר להבין מזה אם המארז איכותי (אם כי כנראה שהוא לא) ואי אפשר לדעת איזה מאווררים יש בו והיכן הם מותקנים) אם אתה יכול להעלות צילום של פנים המארז זה יעזור.
מתי לאחרונה ניקית אבק מהמחשב?
2. תלוי במטרת השדרוג - מה אתה רוצה להשיג? ביצועים טובים יותר במשחקים? שקט? טמפ' נמוכות יותר? כמה מאות הם טווח רחב (200-900 ש"ח), רצוי שתיתן מסגרת מדוייקת יותר.
3. אין צורך בכרטיס מסך נפרד לשימושי אופיס, הכרטיסים המובנים שיש היום בשוק יתנו לך את אותה איכות כמו הכרטיסים הנפרדים ויוזילו את העלות הכוללת של המפרט. כדי להמליץ לחבר שלך על מפרט תן תקציב ושימושים וניתן לך מפרט.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:07

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר