לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-07-2009, 00:44
  yanik yanik אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.07.04
עניינים ברומו של קב"א

כיום אני עם פטור רפואי (פרופיל 21), כבר 3 שנים, כמו כן גם סטודנט שנה שנייה למדעי המחשב.
אני מעוניין בסוף הלימודים להתנדב לשירות, ולכן הגשתי בקשה והיא נמצאת כרגע בטיפול.

העיניין הוא ברגע שיאשרו לי התנדבות מבחינה רפואית, יישאלו אותי לאן אני מעוניין להתמיין וייתנו לי אופציות בהתאם לנתונים האיישיים שלי. הדאגה העיקרית שלי היא הקב"א.
עוד לפני שקיבלתי את הפטור (2007) הייתי מלש"ב רגיל, עם פרופיל 64, שעבר את כל התהליכים של הצו ראשון (מבחנים, ראיון וכו') וכמו כן נקבע לי קב"א.
העיניין הוא שבזמנו כשקיבלתי את המנילה לא הופיע לי שם אשכול מקצועות המחשב, וכששלחתי בקשה פרטנית, ענו לי כי אנני עומד באחד או יותר מהקרטריונים הדרושים. מאחר והפרופיל היה מתאים (פרופיל עורפי) הפנתי את הבעיה לקב"א... עשיתי שחזור של איפה יכולתי "ליפול", והבנתי שהחלק של הראיון שאחראי לקביעת הצד"כ (ציון דרך כללי) שמרכיב 30% בערך מהקב"א הוא זה שהפיל אותי.
הייתי עוד אז רק בן 16.5, בדיעבד הבנתי שחלק חשוב ב"ציון" טוב לראיון, זה להראות נכונות גבוהה ומוטיבצייה לשירות בקרבי ולצבא בכללי. מה שלא הראתי מאחר והייתי מודע לבעייתי הרפואית, וידעתי שלא משנה כמה אני אחלום, בחיים לא אוכל להגיע לשם, בנוסף גם שפכחתי על מריבה קטנה עם המחנכת שלי. חח בקיצור לא פעלתי מי יודע מה בחכמה.
דבר נוסף שלא היה ברור, אם כביכול הקב"א שלי לא מספיק גבוהה ל"אשכול מקצועות המחשב", איך זה שהייתי מועמד לפרויקט במיונים של מודיעין.

זה מה שהיה אז, כיום אני דואג שהקב"א שוב תהווה בעיה.
הבנתי מחבר'ה שקיבלו ישר את הפטור (שלא כמוני), עוד לפני תהליך של הצו הראשון, שלא עשו להם ראיון, או לפחות לראיון לא היה אף משקל בקביעת הקב"א.

רציתי לשאול מספר שאלות:
1. האם עכשיו כמתנדב ישקללו לי את הקב"א ללא הראיון?
2. במידה ועברתי את תהליך הצו ראשון, אך זה היה בגיל 16, האם אעבור מחדש את התהליך (מבחנים וראיון)? מבחינה לוגית אין סיבה שימנעו זאת מאחר ובקרוב אני בן 21, והנתונים האישיים שלי שיש להם עלי לא מי יודע מה מעודכנים אחרי 5 שנים...

אשמח לתשובות מחבר'ה בקיעים בנושא הקב"א, או סתם כאלה שעברו משהו דומה.

תודה לכל העוזרים, וסליחה על החפירה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:26

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר