לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-07-2009, 14:26
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
פרשת האם המרעיבה: "הרופאים בהדסה הרעיבו את הילד", חשש כבד מה עושים בבתי חולים

"לא מובן למה בהדסה חוששים שרופאים אחרים יראו את הילד"

הרב פרויליך, שבביתו מוחזקת האם החשודה בהרעבת בנה טען כי "לא האמא עשתה את זה, אלא טיפול משונה של ביה"ח. לא נתנו לו לאכול 4 חודשים דרך הפה כדי שהקיבה תצטמק"

http://news.walla.co.il/?w=/22/1522946
מאביסים את הילד כמו בעל חיים. מנפחים את הילד, והעיקר שהמשקל עלה". כך אמר היום (שני) הרב אברהם פרויליך, שבביתו מוחזקת האם החשודה בהרעבת בנה, בהתייחסו לטיפול שקיבל הפעוט בבית החולים הדסה עין כרם בירושלים. לטענתו, מצבו של הילד הוא תוצאה של "טיפול משונה של בית החולים" ולא נגרם ממעשיה של האם. "מצד אחד אין לו סרטן, אבל הוא מקבל טיפול כימי, לא נתנו לו לאכול ארבעה חודשים ולא לשתות דרך הפה כדי שהקיבה תצטמק".

בהתייחסו לקטעי הווידאו המפלילים לכאורה, בהם נראית האם מנתקת את מכשיר ההאכלה של בנה, אמר הרב: "ראיתי חלק מקטעי הווידאו, אין שם כלום. אני מבטיח לך שאם ישימו מצלמה ליד חמש מיטות נוספות, התוצאות יהיו זהות.

"השיפור האמיתי בילד בא לידי ביטוי בחודש האחרון שהיא הייתה שם", הוסיף הרב בראיון לגלי צה"ל. לדבריו, מדובר באמא למופת, "דמות מושלמת ללא כחל ושרק. לא האמא שמטפלת בילד עשתה את זה".

"האמא אמרה לרופאים בהדסה שהיא רוצה להעביר את הילד לבית חולים במרכז הארץ, והם סירבו", המשיך וטען הרב, "מאז שהיא רצתה להעביר את הילד, התחילו לטעון שהיא לוקה בנפשה. תייגו אותה כלא שפויה רק לאחר שהיא ביקשה להעביר את הילד. לא מובן למה בהדסה חוששים שרופאים אחרים יראו את הילד".

יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן (תהילים קכט, ח)

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-07-2009, 14:27
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

חפשתי מה באמת קרה שם, וזה מה שמצאתי באחד הפורומים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מדינאי שמתחילה ב "פרשת האם המרעיבה: "הרופאים בהדסה הרעיבו את הילד", חשש כבד מה עושים בבתי חולים"

הסיפור כאן הוא לגמרי שונה. לא נגד החרדים. אלא דווקא נגד האמא. האימא הזאת הייתה חביבה על כל הצוות הרפואי בבית החולים... עד שהיא התחילה לדעת מדי הרבה... היא גילתה דברים נוראיים המבוצעים על גבי הילד שלה זה יותר משנה. הילד שלה הפך להיות שפן הניסויים בבית החולים. היא גילתה את זה והתחילה להבין שמאחורי כל החיוכים והחיבוקים והסיסמאות בבית החולים מסתתרת אמת נוראית. היא ניסתה לדבר ואף הגישה קובלנא לבית החולים. זה כבר יותר מדאי. במאפייה של בית החולים החליטו להיפטר ממנה. צריך לתפור לה תיק ולחסל אותה. המטרה מסומנת והיעד ברור: תפירת תיק עליה כאישה לא בריאה. סובלת מתסמונת נפשית ורצתה להרוג את הבן שלה. הבחורה תחוסל גופנית ונפשית. ומאפיית בית החולים ימשיך לעשות ככל אשר ירצה. לכן המשטרה כ"כ מתעקשת שלא לשחרר אותה. למרות שאין הוכחות ברורות. התקינו לה עין-אלקטרוני, ואף אחד לא בא להחליף את הזונדה. היא העריכה אחרי שנתיים בבית החולים שהיא מסוגלת בעצמה לטפל בזה. כן היא כבר מומחית. היא עשתה סטא´ג שנתיים בבית החולים. זה הכול. אבל זה באמת הכול. כי למאפייה כבר יהיה מקום איך לחסל אותה. אז אם יש לך ילד או אבא או מכר בבית החולים. אל תהיה סנילי. אל תהיה טיפש. ותבדוק את הכול. תהיה בטוח שמאחורי כל הסיסמאות והחיוכים אתה לא בובת ניסוי נוסף של אוניברסיטת בית החולים. אבל שיהיה לך שכל ואל תדבר. כי אז אתה מסומן של המערכת – והמערכת תחסל אותך.

ישן 20-07-2009, 14:36
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

שתיקה רועמת של התקשורת שלא מזכירים אפילו חצי דבר שישנם טענות על אופי הטיפול בילד
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי מדינאי שמתחילה ב "חפשתי מה באמת קרה שם, וזה מה שמצאתי באחד הפורומים"

אבל פה ושם, מתגנב משהו:

הנה בגלי צה"ל:
http://glz.msn.co.il/NewsArticle.aspx?NewsId=44473

מקורבי "האם המרעיבה": להעביר התינוק מהדסה

--------------------
והנה מה שכותבת פרופסורית ידועה:
תודה עמוקה לחרדים
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3748363,00.html

מאת: פרופ' אסתר הרצוג, ראש תוכנית אנתרופולוגיה במכללה האקדמית בית ברל, מרכזת פרלמנט נשים
ציטוט:

ארגון הנשים האמריקני מאמא (נשים נגד האשמות שווא של סינדרום מינכהאוזן) טען נגד רשויות הרווחה שהן מעלות טענות חסרות שחר נגד אמהות לתינוקות עם מחלות כרוניות. הן טענו שמאחורי השימוש בסינדרום עומדים אינטרסים כמו התגוננות נגד תביעות על רשלנות רפואית נגד רופאים, מוסדות רפואיים וחברות ביטוח וכן צדדים במאבקים על משמורת.

ציטוט:
אילו היתה מחאת החרדים נטולת אלימות, הייתי גאה להצטרף אליה.

לכתבה במילואה:
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3748363,00.html

ישן 20-07-2009, 18:48
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מדינאי שמתחילה ב "פרשת האם המרעיבה: "הרופאים בהדסה הרעיבו את הילד", חשש כבד מה עושים בבתי חולים"

האם "התמימה הזאת" לפי התיאור שלך לא הופיעה לבדיקה שלה היום והפרה את תנאי השיחרור שלה ועוד אמרו שהיא "לא ידעה זאת". לו אני הייתי השופט, הייתי מחזיר אותה לכלא עד תום החקירה ולא משנה כמה חרדים יצאו לרחוב להרוס רכוש ציבורי נוסף.
החרדים בכל מקרה ימצאו סיבה אחרת להגיד שהמדינה לא הוגנת איתם. אם זה לא החניון או האימא הזאת תהיה להם סיבה אחרת משום מה. (יאיר לפיד צדק, שאמר זאת ביום שישי.)
המשטרה והמדינה מקלים איתם יותר מדי בגלל הכוח הפוליטי של החרדים בכנסת.

לא מספיק שרובם לא עובד וחיי מתרומות והכסף של מדינת ישראל, הם עוד אומרים שהמשטרה ובית החולים לא הוגנים אליהם... זה מזכיר לי את התלונות של ערבי ישראל שלא נותנים להם כלום והם אזרחים סוג ב. בפועל אין שום אמת מאחורי הטענות של החרדים או ערבי ישראל.

לו היה ספק אפילו הכי קטן, שהאימא בסדר אירגוני הנשים היו מתערבים כבר ומחזירים לה את הילדים אפילו שאולי יש לה בעיות נפשיות.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 24-07-2009, 00:37
  ציבי ציבי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.03
נחשף הסוד הגדול ביותר בעולם הרפואה:

בתי החולים קיימים כדי לקצר ימיהם של הבריות ולא להאריכן.
הרוצה לחיות, ידיר רגליו מבית החולים ויפנה לרב מומחה שיסיע לו.
ויש גם הוכחה ניצחת: בבית חולים מתים כל יום יותר אנשים מאשר, לדוגמה, בבית מלון עם אותו מספר חדרים ובלי אף רופא.
מסקנה הרופאים, האחיות והצוות הרפואי הם שממיתים את החולים.
תודה לכל היחצ"נים שסייעו לי לראות את האור ואת האמת.
בשבת הקרובה אני הולך לבית הכנסת לומר "הגומל". אושפזתי בבתי חולים כחמש פעמים והצלחתי לשרוד, אני צריך לברך על הצלתי המופלאה מידם הרצחנית של הרופאים.
ושוב, תודה לאלו שהאירו את עיני בנושא בתי החולים.
בתור סידרת המשך אני מציע את הנושא הבא:
הסיגריות טובות לבריאות לכן הרופאים רוצים שנפסיק לעשן.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:46

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר