לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-08-2009, 20:46
צלמית המשתמש של סירפד
  סירפד מנהל סירפד אינו מחובר  
מנהל פורום צבא ובטחון

חבר מתאריך: 04.05.02
מאפיינים ממש מעניינים
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי Centurion שמתחילה ב "נראה כמו רובה נ"ט ולא רובה צליפה."

אני חייב לציין שלנשק הזה יש כמה מאפיינים די מעניינים, ומתקבל הרושם שהוא תוכנן תוך דגש על קומפקטיות.
למרות שהתמונה באיכות לא טובה בכלל, כמה מאפיינים כן בולטים:
- המחסנית מקבילה לידית האחיזה, מה שמקצר את האורך אבל מסבך את מבנה המכלול ופוסל יורה שמאלי משימוש.
- גודל המחסנית מצביע על תחמושת עם תרמיל גדול מאוד, 14.5 או אפילו 20 מ"מ.
-נראה שהדורגלים מתחברים לפני ידית האחיזה, ללא מתפס כלשהוא.
- נראה שהקת מורכבת על שתי בוכנות גדולות מאוד, מה שנותן אינדיקציה אפשרית לרתע חזק (שמתלווה לשימוש בקנה קצר או מפנה גזים לא יעיל).

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-08-2009, 08:01
  Centurion Centurion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.03.07
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי gaviran שמתחילה ב "תודה למגיבים ומעלי החומרים"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי gaviran
הסרט המדובר הוא די חדש ומעבר לנשק שאת תמונתו העליתי נראה גם שימוש ברוס"ר עם משתיק מתקדם מהדגמים התקניים הרוסיים, בכל מקרה בהקשר לנשק המדובר - נכתב בכתובית בסרט כי הוא נלקח שלל בפשיטה על כוחות רוסיים. בדיקת הכינוי ברוסית שניתן לרובה בסרט (הפורץ \המבקיע\ המנפץ) העלתה רוב"צ רוסי שאינו רלבנטי לרובה בסרט.

מה לעשות - הדבר הזה לא נראה כמו רובה המיועד לצליפה. חוץ מזה, הנשק הרוסי בד"כ נראה יותר סקסי:

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין:
http://img217.imageshack.us/img217/474/vyhlop5252125.jpg]

בנוסף, הסרטונים הצ'צ'ניים הם לא ממש אסמכתא. המטרה שלהם אינה תיעוד היסטורי אלא קבלת כספים מהתורמים בחו"ל. ככל שיהרגו יותר רוסים - כך יקבלו יותר כסף.

אבל היה עוזר, אם היתה מביא את השם שלו ברוסית - כך יהיה אפשר לחפש פרטים אליו.

ישן 04-08-2009, 21:51
  Centurion Centurion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.03.07
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי gaviran שמתחילה ב "סנטוריון יקר, אני אכן עושה גם..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי gaviran
סנטוריון יקר, אני אכן עושה גם את זה למחייתי לכן תודה על הלינק, חשבתי כי לשאול לפרש יהיה התחלה טובה לפני שאני עולה בפורמים בהם השפה היא מאילו שאני לא בקי בהן.

אני מבין. אם קיימת בעיה של השפה, אז דוברי רוסית כמוני יכולים לעזור ולשאול את השאלה בפורומים רוסיים שבילך.

ציטוט:
בכל מקרה תמונת הנשק שצירפת עדיין לא פותרת את שאלת הזיהוי - מסיט הרשף (?) ברובה מהסרט שונה מהותית מזה שבתמונה שלך, חיבור הקנה לגוף הנשק אינו תואם את הרובה בסרט, גוף הרובה שונה והקת אפילו לא באיזור (כפי שציינתי גיאומטריית הקת היא ייחודית ולא מוכרת לי). שורה תחתונה - תודה על ההיענות והלינק, ההערה לגבי רמת המאמץ שלי היתה מיותרת אבל ברוח החגים הכל נסלח.

אל תקח את הביקורת שלי קרוב ללב, אני גס רוח מטבעי.

V-94 (ולא SV-98 כמו שכתבתי למעלה בטעות) "הפורץ" (Vzlomsh'ik) אכן לא מתאימה לתמונה שהבאת, אחרת היו מזהים אותה כאן מהר מאוד. לכן מה שכתוב בסקרינשוט כנראה אינו נכון. בקיצור, אם אתה מעוניין, אני יכול לשאול בפורומים רוסיים רלוונטיים. אם אתה יכול לעשות סקרינשוטים נוספים מהסרטון שבהם נראים פרטים נוספים של הרובה - זה יכול לעזור.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:48

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר