לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-08-2009, 13:15
  Shiraz:) Shiraz:) אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.07.09
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי caplan שמתחילה ב "יום סיירות..."

אהלן קפלן..
לפי מה שאמרת אני יכולה לומר לך שיש לך קב"א 52+
הייתי מציעה לך להפחית מעט באימונים,כי אף על פי שאתה רוצה להגיע לטופ שבטופ להתאמן כמה שיותר והכל,שבסוף חלילה לא יווצר מצב שיהיו לך שברי מאמץ אשר יזרקו את כל המאמץ שלך לפח.
אני אוכל לשלוח לך תוכנית אימונים סדירה וכמכינה לצה"ל..ותוכל אפילו למצוא המון אתרים שיסבירו לך על כך באינטרנט.
אוקיי,בקשר למכתב,אני אשמח לעזור לך.
מה שאתה בעצם צריך לכתוב שם זה את הרצון שלך להגיע ליום סיירות,משמע להגיע לקרבי גם ולמה אתה רוצה לעשות את זה,רק תכתוב מכל הלב,ואל תכתוב לדוגמה דברים כמו "אם לא סיירת אז מוות" או דבריים שנשמעים מורעלים לגמריי אך יובילו לקב"ן...
או שיתייגו אותך כאדם בעל עודף מוטיבציה ולא תגיע לכלום.
בכל אופן,אני ממליצה לך להוסיף בדיקת עיניים או מסמך שיעיד על הראייה שלך שאתה נמצא ממש בגבול ולא יזיק מכתב המלצה אם אתה נמצא בתנועת נוער או קורס הכנה צה"לית,או אפילו ממורה.

מממ לאילו יחידות אתה חותר להגיע?!כי אם לא חובלים וצוללות...ביום סיירות ספציפית או בכללי!?

תשלח את המכתב ללשכת הגיוס ולמדור סיירות שני עותקים ותותיר לעצמך עותק שיהיה לכל מקרה.
תוודא שהמכתב\פקס הגיעו אחרי יום יומיים וייתכן שתקבל גם עדכון על קבלת המכתבים בקיוסק המידע האישי באתר של צה"ל.

אם יש לך עוד בעיות או שאלות לא פתורות,או אפילו בקשר למכתב,אתה מוזמן לפנות אליי בכל עת!

והכי חשוב..שיהיה לך המון בהצלחה ואני מקווה שתתקבל למקום בו תמצה את עצמך בצורה הטובה ביותר!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:12

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר