לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-04-2010, 10:40
צלמית המשתמש של yohaim
  yohaim yohaim אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.09.03
התלבטות בין נתבים אלחוטיים-Edimax VS Netgear

שלום לכולם,
אני מתעתד לעבור דירה לדירה עם חיבור כבלים.
אני זקוק לנתב אלחוטי,פחות חשוב לי אם יהיה בתקן G או N,יותר חשובה לי אמינות.
ממה שידוע לי,Netgear עדיפים על Edimax מבחינת טיב,למרות שתקופת האחריות היא קצרה יותר ב-Netgear.
באותו סכום אני יכול לקנות נתב N של Edimax לעומת נתב G של Netgear,אבל אני מעדיף לשלם ביוקר ולא לסבול ביוקר.
וגם מבחינת אחריות יש לי התלבטות:
אודם תקשורת,שמייבאת את Netgear,יושבת בראשון,מספר רחובות מהמקום אליו אני מתעתד לעבור,בעוד פיקוק,משווקת Edimax,יושבת באזור השרון.
יש חנויות שמספקות לך שירות של לקיחת המכשיר לתיקון,ויש כאלה,כמו KSP,ששולחות אותך ישירות ליבואן.
אמנם יש לי כלי תחבורה,אבל אני מעדיף יבואן כמה שיותר קרוב אלי.
מה דעתכם?
התקציב עומד על כ-200 ש"ח.
וכמובן שאין קשר אם כרטיס הרשת האלחוטי יהיה של חברה אחרת מבחינת תאימות,נכון?
בתודה מראש,
יוחאי.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-04-2010, 23:16
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי yohaim שמתחילה ב "התלבטות בין נתבים אלחוטיים-Edimax VS Netgear"

מבין שני אלה, אין ספק שאני הייתי לוקח את ה netgear (למען האמת, אדימקס מול כל דבר אחר, הייתי לוקח את הדבר האחר...)

באשר לכרטיס הרשת - כן, זה אמור לעבוד. האידאל הוא שכל הציוד מאותו יצרן והיצרן גם אומר שהוא בדק בדיקת תאימות בין כל הדגמים שבחרת (ואז אם יש לך בעיות, אף אחד לא יוכל להאשים אחרים בהם ויהיו חייבים לטפל בך...), אבל באופן כללי, זה תמיד עובד (אולי לא בצורה מושלמת כמו שהיה במקרה שציינתי... אבל ממילא אלחוט היא לא הטכנולוגיה הכי אמינה/יציבה בעולם...)

וכדאי ללכת על N...

ישן 12-04-2010, 08:11
צלמית המשתמש של yohaim
  yohaim yohaim אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.09.03
הגישה שלך נכונה לגבי ה-MPLS
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "אם אתה חושב שהיות האיי פי שלך..."

פשוט אתה יודע איך זה חברות האינטרנט:אם אחד השותפים יתקל בבעיה,ולא אהיה בבית,יהיה בלאגן.
בגלל זה אני מוכן להשקיע קצת יותר כסף,ולהיות בראש שקט.
בכל מקרה,אני יכול לנסות לעבוד עם חייגן L2TP,ואם לא יילך,נעבור ל-MPLS.
אני מעדיף לקנות Netgear,ובנטוויז'ן הציעו לי את ה-BR6424N ב-240 ש"ח עם שלוש שנות אחריות.
הוא אמור להיות קצת יותר נורמלי מהזבל הישן של Edimax.
אני ממש בהתלבטות לגבי כל הסיפור הזה.
לא איכפת לי לעבוד עם MPLS,מטריד אותי ניתוקים של הראוטר,ושלא ידפוק לי כל הזמן ריסטים,אפילו שהוא כביכול יישאר מחובר כל הזמן,בגלל ה-MPLS.
הבנתי שגם בדגם הכי זול של Netgear יש בעיה של ניתוקים,כך שזה בכלל מבלבל אותי,ואין לי כסף לקנות משהו איכותי כמו Linksys שעולה 300 ש"ח.
אז מה עושים?.......
תודה,
יוחאי.

ישן 12-04-2010, 11:16
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי yohaim שמתחילה ב "הגישה שלך נכונה לגבי ה-MPLS"

בכל ראוטר עם חייגן יש "ניתוקים" - הרבה פעמים משום שהבעייה היא בכלל בצד של הספק...

אני כבר אחרי שני ראוטרים יקרים מאוד (200$+) של D-Link ששניהם דופקים לי ריסט על ימין ועל שמאל. בהתחלה חשבתי שהקודם, בגלל שהבאתי אותו לבד מארה"ב, סבל מבעיות שנבעו ממתאם המתח שרכשתי מ 220 ל 110 (הספק לא היה אוניברסלי, אמריקאי טיפוסי) - שרק מוריד את המתח, אבל התדר נשאר ישראלי (50 הרץ) ואילו הספק "ציפה" לקבל 60 הרץ. את הבא בתור קניתי בארץ, ויש לי את אותן הבעיות בדיוק: ריסטים אקראיים, וה WiFi מפסיק לעבוד עד שמאתחלים את הקופסא. אני לא שולל שהבעייה היא אולי אחד המחשבים שמחוברים פיסית לנתב, או המודם, שאולי נותנים מתח גבוה מדי או מקצרים, וגרמו לבעייה. אבל אלה היו ממש מוצרי "יוקרה" והייתי מצפה שהם יהיו מוגנים מפני שטויות כאלה.

לכן המסקנה שלי היא שאפילו השם לא מבטיח לך כלום. מצד שני, לאדימקס, מבחינתי בכל אופן, אין סיכוי - מסיבה מאוד פשוטה. עוד לא יצא לי לראות קופסא אחת שלהם שהחזיקה לאורך זמן: ראוטרים, סוויצ'ים, אקסס פויינטים, הכל הולך במהירות שיא... לכן אני לא אקנה מהם שום דבר אלא אם כן אני אראה על דגם מסויים שכמות נכבדת של אנשים שמחזיקה אותו לאורך זמן, עדיין מרוצה ממנו... כמובן שזה הנסיון שלי, ובהחלט יכול להיות שיצא לי להיות בעל "מזל רע" בעניין. (הסוויצ'ים המדוברים של אדימקס, הם כאלה שיש לי בעבודה. יש לי בערך 20 כאלה. כולם דפוקים. לעומת הדילינקים שכולם תקינים... מה שכן, ראוי לציין, שלפני כמה שנים, היו לנו אי יציבויות בחשמל ואולי זה קשור.)

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:34

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר