לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-10-2009, 00:44
צלמית המשתמש של שחף דרור
  משתמשת נקבה שחף דרור שחף דרור אינו מחובר  
מנהלת פורומי הצילום

חבר מתאריך: 12.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל שחף דרור
מחשב נכנס לטראנס

אחרי שנעזרתי בחברי הפורום האדיבים בתיקון מחשב כלשהו, אני אשמח לקבל עזרה לגבי לפטופ (אחר, לא המחשב המתוקן הנ"ל).
הלפטופ הישן (מה ישן? קשיש) והטוב שלי מתעלל לאחרונה בעצביי הרופפים. מדי פעם, לפעמים בהפרש של כמה שבועות ולפעמים (היום, למשל) בהפרש של כמה דקות, הוא מתחיל לנחור ולרעוד כמו חדר מכונות. עד עכשיו מה שעשיתי כדי לסדר אותו היה לכבות אותו, אולי לנשוף קצת על המאוורר (נראה שהרעש מגיע משם, כאילו נתקעה שם שערה או משהו. אבל זה כבר קורה יותר מדי פעמים, ו נראה לי שלא באמת נתקעה שם שערה), להדליק שוב - והמחשב פעל כמו שצריך.
היום, אחרי כמה כיבויים כאלה, שעולים למחשב בכוח רב בהדלקה מחדש (קשיש, כבר אמרתי?), ניסיתי לדפוק עליו באיזור המאוורר, ובסופו של דבר זה עזר (פעם אחת לדקות ספורות, ובפעם השניה לכמה שעות, ואני מקווה שזה יימשך...).

למישהו יש רעיון ממה נובעת הבעיה? יכול להיות שזה באמת לכלוך במאוורר? יש רעיון לתיקון הבעיה בלי צורך בבדיקת מעבדה?
העניין הוא שמדובר במחשב שאין מה להשקיע סכומים בתיקונו (Dell Latitude D600), ולכן אני אשמח לשמוע הצעות לבדיקות ביתיות. אין לי בעיה גם ללכת לבדיקת מעבדה, אם אתם חושבים שהתיקון עשוי להיות משהו זול.

תודה!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:22

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר