לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-10-2009, 14:03
צלמית המשתמש של nivlevy89
  nivlevy89 nivlevy89 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.03.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי lielm שמתחילה ב "שאלות על חטיבת כפיר ועוקץ"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי lielm
אז ככה תאריך הגיוס שלי הוא 24 נוב' 09.
בתאריך הזה מתבצע גיוס לחטיבת כפיר בלבד!.

אז כנראה שאני אגיע לכפיר..במנילה כתוב"(כולל עוקץ)".
לפי מה שהבנתי יהיה יום גיבוש לעוקץ ותהיה לי אפשרות ללכת אליו. הוא בנוי ממבחנים פיזיים ראיון ומבחן עם כלב...
1) מתי יהיה יום הגיבוש?(אני משער שבימים הראשונים לאחר הגיוס)
2) כמה פיזיים המבחנים? ומה כבר בודקים עם הכלב?

במידה ואני לא מתקבל לעוקץ יצרפו אותי לגדוד מסוים.
1) על פי מה נעשית החלוקה לגדודים?
2) ושמעתי משו על חטיבת כפיר בצפון גם?

*עריכה*
שאלה נוספת: באיזה בסיס תערך הטירונות?

תודה מראש לעוזרים!

ככה ... אני יענה לך לפני השאלות שציינת:
1) בדר"כ הגיבוש מתבצע שבוע לאחר הגיוס ..אצלנו זה היה הגיוס ביום שלישי .. הגיבוש ביום שני לאחר שבוע.... הגיבוש דרך אגב מתבצע במתקן אדם.
2) הגיבוש בגדול הוא בנוי מאותו מבנה שבנוי גיבוש צנחנים..רק שהוא משלב מסע די קל ולא קשה במיוחד, וכל מיני מבחנים עיוניים והרצאה שאתה אמור להעביר במהלך הגיבוש, המבחן עם הכלב הוא בסוף הגיבוש ובא לראות עם יש לך פחד מכלבים ועם יש לך איתם איזשהוא נגיעה איתם... .בעיקרון אתה נכנס לכלוב של הכלב ונותן לו לאכול קבנוס נדמה לי אתה זורק לו כדור והוא אמור להחזיר לך אותו. להקשיב להוראות שלך בגדול... מי שרוצה ללכת ללוט"ר לא חייב לעשות את המבחן הזה עם הכלב כי הוא שייך ליחידת עוקץ.. דרך אגב יש גיוס ללוט"ר בנוב 09...
1) החלוקה לגדודים נעשית באופן מאוד רנדומלי..שיש התייחסות למנילה שאתה ממלה לאחר הגיוס באיזה גדוד אתה מעדיף משאר הגדודים.
2) לא יודע על חטיבת כפיר בצפון.... הטירונות והאימון מתקדם נעשים בבסיס פלס ובקעות אשר בבקעת הירדן.. שזה חור ...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-10-2009, 15:30
  omrisela omrisela אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.07.09
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי nivlevy89 שמתחילה ב "[QUOTE=lielm]אז ככה תאריך..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי nivlevy89
ככה ... אני יענה לך לפני השאלות שציינת:
1) בדר"כ הגיבוש מתבצע שבוע לאחר הגיוס ..אצלנו זה היה הגיוס ביום שלישי .. הגיבוש ביום שני לאחר שבוע.... הגיבוש דרך אגב מתבצע במתקן אדם.
2) הגיבוש בגדול הוא בנוי מאותו מבנה שבנוי גיבוש צנחנים..רק שהוא משלב מסע די קל ולא קשה במיוחד, וכל מיני מבחנים עיוניים והרצאה שאתה אמור להעביר במהלך הגיבוש, המבחן עם הכלב הוא בסוף הגיבוש ובא לראות עם יש לך פחד מכלבים ועם יש לך איתם איזשהוא נגיעה איתם... .בעיקרון אתה נכנס לכלוב של הכלב ונותן לו לאכול קבנוס נדמה לי אתה זורק לו כדור והוא אמור להחזיר לך אותו. להקשיב להוראות שלך בגדול... מי שרוצה ללכת ללוט"ר לא חייב לעשות את המבחן הזה עם הכלב כי הוא שייך ליחידת עוקץ.. דרך אגב יש גיוס ללוט"ר בנוב 09...
1) החלוקה לגדודים נעשית באופן מאוד רנדומלי..שיש התייחסות למנילה שאתה ממלה לאחר הגיוס באיזה גדוד אתה מעדיף משאר הגדודים.
2) לא יודע על חטיבת כפיר בצפון.... הטירונות והאימון מתקדם נעשים בבסיס פלס ובקעות אשר בבקעת הירדן.. שזה חור ...

ההרצאה היא על נושא שנותנים לך?
תודה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:05

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר