לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-10-2009, 11:07
  elvis1977 elvis1977 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.08.07
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "שכחת או אף פעם לא הרגשת את ריח הזבל ניחוח חציר"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ישראל היפה
היו ימים יפים בהם היו העירוניים ה"לבנבנים" היו באם לכפר על מנת לדעת מהיכן יוצא החלב, מהיכן יוצאת הביצה והגזר איננו גדל על העצים ולחשוף עצמם מעט לאויר הטרי ולשמש המלטפת..
היום לצערינו העירוניים מחפשים את הלוכסוס העירוני בכפר - הלאה הנוסטלגיה ! תחי העכשויות !

דן, קרה אסון: אנחנו מסכימים על משהו! אולי אני חולה? איפה המד לחץ דם? המדחום?

ועכשיו לעניין:

אם יש ריחות שאני אוהב, אז ניחוח חציר, ואפילו ריח של רפתות, שלא לדבר על פרדסים, יסמין, והגשם, במיוחד הראשון.

ואם כבר לטייל, אז תמיד אמרתי שהחלק היפה ביותר במדינה הוא זה שמשתרע מכביש עכו/צפת, ועד לכביש הצפון, ומאיזור צפת מזרחה.

רק חבל שאותו איזור מחובל ונישרף פעם אחר פעם ע"י מחבלים ערבים, בין אם יש להם תעודת זהות כחולה, או רקטות של החיזבאללה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-10-2009, 15:26
  elvis1977 elvis1977 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.08.07
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי קוני שמתחילה ב "אלוויס, קבל תוספת קטנה. אכן ,..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי קוני
אלוויס, קבל תוספת קטנה.
אכן , צפון הארץ והשפיץ שבקצהו הם מהאיזורים שעדין לא הושחתו כליל ע"י הישראלי המצוי אבל המגמה מדאיגה.
כתושב השפיץ אשר פרנסתו בשדותיו אני יכול להעיד שנזקם של בני דודינו בטל בשישים לעומת ניזקם של המוני המטילים אשר מטנפים הורסים ובעיקר משאירים זבל בחיק אותם מקומות שבהם נפשו.

ההיתי מוסיף כמה מלים על הפילוח העדתי של גורמי הנזק והמזהמים , אבל אני עלול להיות מואשם בגזענות והרי אנשים אחים אנו...

הבנתי טוב מאוד.

אלו אותם אחינו שגונבים בבתי מלון, ואומרים לשוטרת האפרו-אמריקאית את ה N WORD בביקורת הדרכונים. ואני לא רוצה להמשיך ולציין את פילוח ערי המגורים שלהם בארץ, ואת ראשי התיבות שהצמידו להם.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:12

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר