לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > מערכות הפעלה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-10-2009, 14:04
  משתמש זכר Netanel Ben-Shushan Netanel Ben-Shushan אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.07.05
LinkedIn profile
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי -mAoz- שמתחילה ב "השאלה היא איך היא בהשוואה..."

לדעתי - היא טובה עבור משתמשים מתחילים-בינוניים, כלומר אם לדוגמה ההורים שלך או אחותך משתמשים במחשב עבור פעולות בסיסיות ותו לא כמו גלישה בדפדפן, פתיחת דואר אלקטרוני וכו' (שימוש ב- Office, שמיעת מוזיקה וכו') - הוא מספק את העבודה.

אם אתה משתמש קצת יותר 'מתקדם' וצפונה (איש סיסטם, מפתח וכו') אני הייתי משתמש בפתרונות אחרים (לאו דווקא חינמיים) כמו Trend Micro Office Scan / McAfee Virus Scan Enterprise.

בהשוואה למוצרים כמו AVG ,AntiVir ו- ClamWin שערכתי (ואני לא גרטנר ולא ערכתי בדיקות מקיפות לכן קח את דבריי בערבון מוגבל), הנה 'תמצית' מן הבדיקות שערכתי:

1. מי מוצא יותר וירוסים ומזיקים ב- Root Volume (C) ב- On-Demand Scan
מקום 1: ClamWin
מקום 2: AntiVir
מקום 3: MSE
מקום 4: AVG

2. מי פועל טוב יותר ב- Real-time protection (ניסיתי להוריד קובץ 'מזיק' מ- 4shared.com לצורך הבדיקה)
מקום 1: AVG
מקום 2: MSE
מקום 3: AntiVir
מקום 4: ClamWin (וגם אז הייתי צריך להריץ 'בכוח' סריקה לזיהוי)

שוב אמרתי ואני חוזר ומדגיש כאמור: אני לא גרטנר, עשיתי את ה'השוואה' הזו רק לבדוק מה יותר טוב עבור קרובה שלי שיש ברשותה עותק חוקי של Windows. שזקוקה להגנה מהסיבות הבאות.

ממליץ לך אם יש לך זמן להרים מכונות וירטואליות עם XP, Vista, 7 לקחת Snapshot לפני שאתה מחבר לאינטרנט ומתקין תוכנות. לשים בכונן מסוים ב- VMs מזיקים ולסרוק ולעבוד באמצעות כלים אלו ולגלות מי יותר 'חזק' וטוב ממי. ובמקרה הצורך לעשות Reverse ולחזור ל- Snapshot הראשוני. ואם יש לך עוד יותר זמן לכתוב איזה מסמך קטנטן שמסביר השוואה גם ברמת ביצועי מערכת (I/O, תהליך ומספר Threads וכמות זיכרון שנלקחת לעבודה, אילו Services דרושים לפעולה וכו'), אני מבטיח לך שיהיה ביקוש לדבר כזה ב'מגזר' המשתמשים ב- AV חינמי.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:42

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר