לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-10-2009, 21:53
  הלוחש לפלאש הלוחש לפלאש אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.09
מספר שאלות קצרות על מצלמה מסוג Canon Eos 350d / Digital Rebel XT

אהלן
אני חדש כאן ושמח להכיר את הפורום הפורה הזה.
אני אוהב לצלם כתחביב, עד היום נעשה ע"י מצלמות דיג' פשוטות.
היום קיבלתי במתנה מחבר את המצלמה המדוברת (לא חדשה)-
Canon Eos 350d / Digital Rebel XT

עולם אחר ממהר שהכרתי עד היום (שגם זה לא הרבה כלל), ויש לי מספר שאלות על המצלמה הזו ברשותכם.

1. מאחר והיא לא חדשה, אין לי חוברת הוראות שימוש מפורטת שלה או בסיסית אפילו. מכיוון שנוכחתי לראות שהיא עמוסה בכל טוב הפיצ'רים והאופציות הבנתי שזה יהיה חטא לא לדעת איך ומה עושים עם כל דבר ולפחות לדעת להשתמש בפיצ'רים.
האם מישהו מכיר או יכול להפנות לחוברת הדרכה מפורטת בעברית\ או חוברת הדרכה כלשהי להורדה מהרשת? עדיפות לעברית, אפשרי גם אנגלית.
(אם מישהו מוכן אפילו להפגש איתי ולהדריך אותי עליה אשמח גם כן).

2. מה שכן הספקתי ללמוד עליה זה שכרטיס הזכרון שלה קטנטן, 1G כתוב עליו, ובנסיון כלים ראיתי שהוא לא יכול להכיל יותר מ100-105 תמונות מקסימום במספר פעמים שניסיתי להעמיס עליו. מהו כרטיס הזיכרון הכי גדול שקיים למצלמה הזו? ומהם טווחי המחירים +-?
ובנוסף- היכן מומלץ לרכוש?

3. במצלמה המדוברת החליפו את העדשה המקורית בעדשה שנושאת את השם הבא- SIGMA 28-200mm aspherical IF
מה תוכלו לאמר עליה? האם טובה? האם פחות טובה מהמקורית? כל דבר יתקבל בברכה.

תודה מראש לכולם .

נערך לאחרונה ע"י הלוחש לפלאש בתאריך 28-10-2009 בשעה 21:56.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-10-2009, 18:00
  הלוחש לפלאש הלוחש לפלאש אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.09
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי הלוחש לפלאש שמתחילה ב "מספר שאלות קצרות על מצלמה מסוג Canon Eos 350d / Digital Rebel XT"

ירון תודה רבה על הלינק הוא בדיוק מה שחיפשתי. הורדתי את חוברת ההוראות (120 עמודים) ועברתי עליה כבר פעמיים.
לצערי, אני לא מצליח להסתדר עם המצלמה והאופציות שלה בנתים. התמונות יוצאות לא איכותיות (מטושטשות וכו') והמצלמה בלי הודעה מוקדמת יורה לכל עבר על אוטומט ועושה לי 10 תמונות כאשר רציתי רק אחת (במצב אוטומטי בחוגה אין אופציה לבטל את הצילום הרציף של מספר תמונות במכה).

עוד דבר שתיסכל אותי בה זה שהיא שומרת כל סריית צילום אוטומטית בתיקייה נפרדת. לדוגמה היום צילמתי משהו והיא ירתה על אוטומט והספיקה לצלם 6 פעמים, בתיקיית הקבצים במחשב כאשר אני מחבר אותה אליו, מופיעות לי ים תיקיות כאשר צריך להכנס לכל אחת בנפרד כדי לראות מספר תמונות בודדות.
דבר נוסף מבאס הוא שאין ממש אפשרות לראות את איכות התמונה על המצלמה אלא רק לאחר מכן בהעלאה למחשב.

יקח זמן... אני מקווה שלא אתייאש ממנה.
בנתים הפשוטה של אולימפוס מוציאה לי תמונות יותר יפות ממנה. ואולי זה רק אני.

תודה שוב.

נערך לאחרונה ע"י הלוחש לפלאש בתאריך 29-10-2009 בשעה 18:02.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:56

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר