לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-12-2009, 01:55
צלמית המשתמש של ShoobyD
  משתמש זכר ShoobyD ShoobyD אינו מחובר  
מנהל משבראש, בלשנות, תכנות ויהדות

חבר מתאריך: 04.06.06
שלח הודעה דרך MSN אל ShoobyD Facebook profile LinkedIn profile Follow me...
HD ביוטיוב קיים כבר לפחות שנה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי lea10 שמתחילה ב "חומוס בלינא ירושלים בפורמאט HD כך זה נראה"

החידוש הוא שעכשיו הם גם מאפשרים פורמט של 1080p לעומת 720p שהיה עד עכשיו (ושהוא כמובן יותר איכותי)

מבדיקה עולה שהסרטון שאתה הבאת מתיימר להיות רק 720p ולא 1080p
כלומר אין בו שום חידוש

למה רק "מתיימר"? כי כמו שציין High_Hopes לעייל, הסרטון הוא ביחס של 4:3, משמע שאפילו 720p הוא לא
הוא ברזולוציה של ‎960×720, במקום ‎1280×720 שיש ב-720p

לשם הבהרה, ב-1080p שהוא הפורמט החדש של יוטיוב, הרזולוציה היא ‎..1920×1080

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-12-2009, 05:08
  hamora hamora אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.09.06
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי ShoobyD שמתחילה ב "HD ביוטיוב קיים כבר לפחות שנה"

למה השימוש במילה "מתיימר"?

קודם כל HD Video זו לא הגדרה מדויקת אלא שם כולל למליון ואחד פורמטים שהדבר המשותף היחיד לכולם זה שהרזולוציה שלהם גבוהה מהרזולוציה של שיטות השידור הישנות, היינו בעיקר PAL וNTSC. לפי ההגדרה הזו 720 * 960 זו בהחלט רזולוציית HD ואפילו לא הרזולוציה הנמוכה ביותר שיכולה להנות מההגדרה הזו (HD Broadcast זו הגדרה מחמירה קצת יותר).

דבר שני מקובל לציין פורמט במספר פיקסלי הגובה ולפיכך 720 * 960 זכאי בהחלט להקרא 720p (וממבט חטוף על הוידאו שהוא הציג ברור שכמו רוב הוידאו הדיגיטליים האיכותיים ביוטיוב הסריקה היא פרוגרסיבית).

הרזולוציה הזו היא אפילו לא מיקרית, 720 * 960 זו גירסת ה720p של פורמאט הDVCPRO HD, סוג של פורמאט DV.

הדברים המדוייקים היחידים הם שאכן הפורמאטים הסטנדרטיים ביותר בHD הם ה720 *1280 וה 1080 * 1920 ושHD זה ממש לא חידוש ביוטיוב.

ישן 10-12-2009, 12:33
  lea10 lea10 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
720p מקובל כ- HD לא רק ביוטיוב גם באתר סרטי ה- HD
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי ShoobyD שמתחילה ב "[QUOTE=ShoobyD]מתיימר להיות..."

המקצועי VIMEO
לגופו של עניין יש 2 סוגים ב- HD כרגע ב- 2 האתרים יוטיוב ווימיאו שהקדים אותו שהוא גם יותר מקצועי
ה- 720 וה - שמונים.
ה- 80 לא הצלחתי לעשות בכלל ואני לא יודע איך עושים אותו בכלל
ה- 720 כבר עשיתי לפני שנה נסיון בוימאו שם נרשמתי בתשלום כי זה הדליק אותי.
אבל שניהם גם וימיאו לפני שנה וגם יוטיוב בעצמם במניואל שלהם קובעים ש - 720 זה ה- HD
במדריך של יוטיוב למשתמש יש ציורים והסברים איך צריך הכוונה לרזולוציה לעשות HD
הם שם ביוטיוב במפורש מביאים את הציור של כתפיים צרות שחורות איך שזה מוצג פה
אני הלכתי לפי ההוראות של המדריך ביוטיוב בדיוק כדי לוודא שזה יהיה HD
עשיתי אותם פעולות כמו בוימיאו לפני שנה שעשיתי שם על קפה אספרסו לנסיון
וקיבלתי פיבקים חיוביים שם מפורום קפה כלשהוא.הפעם עשיתי ביוטיוב כשביוטיוב יש ציורים בדיוק איך זה יוצא.אני לא רוצה להעמיס פה סתם אבל אם יש לך חשבון ביוטיוב תקיש HD ואתה תגיע למדריך שלהם עם הציורים איך זה צריך לצאת ואיך לא לעשות שהוידיאו יעמוד לך או ישכב לך גם זה יש שם.
לגבי הקפה בצד ימין של הוידיאו כאן של החומוס יש קישור לקפה מלפני שנה.
עשיתי אז ניסוי וגם עכשיו על מסך רחב 1080 לא יצא לי בכלל.לא יודע איך ולא יודע למה
בטח אמצא את הסיבה.
ביי

ישן 10-12-2009, 16:06
  hamora hamora אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.09.06
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי lea10 שמתחילה ב "Canon PowerShot S5IS המצלמה לא כתוב עליה HD"

ה S5 ( פואינט אנד שוט נחמד מאוד עם יופי של זום) לא מצלמת וידאו ב HD. רזולוצית הוידאו המקסימלית של הS5 היא 640 *480 (30fps) כך שבהגדרה מחמירה הוידאו שלך הוא לא HD למרות שהוא ניראה מצויין (מה שרק מחזק טענה ישנה שלי שסריקה פרוגרסיבית חשובה לא פחות מרזולוציית פיקסלים). עדיין לא הייתי טוען שהוידאו שלך הוא לא HD כי ״ניפוח״ רזולוציות הוא הליך מקובל גם בעבודה מקצועית, אפילו בהפקות קולנוע אמריקאיות בהרבה עשרות מליוני דולארים. השורה האחרונה מבחינתי היא שהוידאו שלך ניראה מצויין, טוב בהרבה מוידאו ממוצע ביוטיוב וגם טוב מכפי שבד״כ ניראה וידאו בפורמאט מסורתי כPAL או NTSC.

תודה על שטרחת לצלם, להמיר, להעלות ולחלוק.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:45

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר