לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-12-2009, 20:03
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
אני מחפש מידע על סידרת הכוננים עם הבעיות, שהיו ל wd

בשביל לא להיכנס לאשכול אחר או להקפיץ סתם אשכול אחר, דיברתי עם אחד המנהלים קודם וקיבלתי אישור לפתוח אשכול חדש.

יש לי כונן שלהם, שאיבד לי גיגות על גיגות בינהם סיפריות שלמות של לינוקס עם חבילות התקנה מתקדמות, תמונות חשובות כל שאר המידע לא היה ממש חשוב.
הכונן מנותק כבר מזמן מהמחשב ולא בשימוש, אני רוצה לראות אם ניתן להחליפו בחדש תקין או לקבל שירות מהיבואן במידה וזאת אותה סידרה עם בעיות. לחנות אני לא הולך לפנות, כי ידועה לי מה האחריות של החנות כבר או יותר נכון חוסר האחריות. (נעה מחשבים)

שימי, Kill-Machine, Rationalist או אחרים, שמכירים את הסיפור מוזמנים לתרום מהידע שלהם.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

נערך לאחרונה ע"י linuxsboot בתאריך 21-12-2009 בשעה 20:06.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-12-2009, 00:58

בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי mp3lll שמתחילה ב "ציין דגם של כונן."

דגם ולפי newegg הסידרה בסדר גמור, כנראה החנות, עשו קומבינה כנראה על חשבוני ועל מי יודע עוד כמה אנשים.
זה לא מקרה כבר, אם כל המוצרים התקלקלו מאותה רכישה פרט 2 בלבד, פרט לכרטיס מסך והזיכרונות במקור הכל עבר תיקון (ולא אצל החנות, לכן זה עובד היום.), הלך לזבל, הוחזרו לחנות (לפני המקרה עם הלוח למזלי) או נותק ונשאר בצד. רכשתי חלקים חדשים או שחלק תוקנו בשלב זה או אחר ואחרי התיקון או הרכישה החדשה כבר לא היו בעיות יותר. נדבר עם היבואן של wd, נראה אולי אפשר לסדר איתם משהו ולהזהיר אותם מפגיעה בשם של המוצר שלהם, עקב חנויות כאלה ואולי אף להביא לתביעה של החברה נגד החנות עצמה. למזלי שמרתי את הכונן בצד.

מסקנה מי שחשב לרכוש מחנויות לא אמינות, ישלם אחרי זה כפול בסופו של דבר. מי כמוני יודע זאת.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

נערך לאחרונה ע"י linuxsboot בתאריך 30-12-2009 בשעה 01:01.
ישן 29-12-2009, 21:08

בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי Kill-Machine שמתחילה ב "מה זה "איבד לי גיגות"? מה קרה לכונן בפועל?"

הכונן כל כמה זמן נתקע ומוחק כמה גיגות לבד. אם המערכת הפעלה רצה, היא נתקעת בלי אופציה להריץ אותה מחדש או לשחזר אותה מחדש. פרט לפגיעה נוספת במידע נוסף.
הכונן גמר בסף הכל 5 מערכות הפעלה בשנה וחצי ובפעם האחרונה הרס קרוב ל 40 גיגה של ספריות התקנה של לינוקס מתקדמת ותמונות אישיות יקרות. הכונן מנותק כבר שנה בלי שימוש בכלל.
הכונן עצמו 250 גיגה, כבר לא ניתן להשתמש בכל המקום, יש נזק פיזי לחלק מהכונן. לא חלונות, לא לינוקס ולא partition magic (עולה בלי מערכת הפעלה), אף אחד מהם לא יכול לפתוח שם מחיצה מלאה, שעושה שימוש בכל המקום של הכונן. לכן שאלתי על סדרות עם בעיות של wd, זה נראה כמו אחת מהן. הכונן פגום ואיבד לי יותר ממאה גיגה, אם נספור את 5 הפעמיים שזה קרה.

נערך לאחרונה ע"י linuxsboot בתאריך 29-12-2009 בשעה 21:11.
ישן 30-12-2009, 18:48
  Rationalist Rationalist אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "אני מחפש מידע על סידרת הכוננים עם הבעיות, שהיו ל wd"

היות ואני מתרחק מהכוננים שלהם כמו מאש, לאחרונה אני נתקל רק בכוננים חיצוניים תקולים (אם כי מה שאני מגדיר כתקול עלול להראות לחובבי WD כתקין ונורמלי).

זה נכון שבמהלך השנים האחרונות, נתקלתי לא פעם (ולא פעמיים) בכונני WD שהחליטו, ללא כל התגרות, ללכת לעולמם. כמה מהם הפכו ללבנים (Bricks), כמה פשוט הרעישו והתחממו, כמה הרבו בסקטורים ופגומים ואחד אפילו העלה עצמו באש.

אינני יודע אם הפגמים נובעים מסדרה בעייתית - אין לי מספיק נתונים סטטיסטיים לקבוע לפיהם. אני בהחלט יודע שכאשר אני יכול להימנע מבחירה במוצרי WD, אני עושה כן.

שלא לדבר על אותה חנות אומללה שהזכרת. כתבתי באיזה שרשור או שניים את דעתי עליהם, והנה רמז... היא לא ממש חיובית.
ישן 30-12-2009, 20:18

בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי Rationalist שמתחילה ב "היות ואני מתרחק מהכוננים שלהם..."

כאן זהו כונן פנימי Rationalist ואין לי אופציה להשתמש בו יותר, אחרת הוא יאבד עוד מידע.
בכל הנוגע לחנות, אחרי המקרה עם הלוח-אם המשופצר, שקיבלתי מהם. לא הגעתי לשם יותר.
אני חושב, שאם כל המוצרים פרט ל 2 הלכו לעולמם או פגומים בדרך זאת או אחרת, זה מראה מה רמת השירות והאמינות של החנות לא?
בכל מקרה אחרי רכישה של יותר מחצי מחשב מחדש אצל חנויות אחרות באיזור אמינות בניגוד לנעה ותיקון של כמה חלקים אחרים על ידי משהו, שהיה מתכנן לוחות באלביט בזמנו, והיום המחשב עובד טוב. לא בזכות נעה זה בטוח.
ככגון המארז ולוח-אם, שהיו משופצרים 100%. "להגנתם" הם הסתירו את השיפצור של רוב המוצרים ברמה מדהימה. רק אם תפרק את המארז לאפס ותרצה להרכיב אותו מחדש, תגלה את כל השיפצורים, בבדיקה בחנות אין לך סיכוי לעלות על הקומבינה הזאת גם במידה ואתה בעל מקצוע עם ניסיון רב. כאשר פרקתי את המארז לאפס והרכבתי מחדש, גיליתי את גודל הקומבינה.

נערך לאחרונה ע"י linuxsboot בתאריך 30-12-2009 בשעה 20:23.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:47

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר