לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-12-2009, 12:41
  גליטו91 גליטו91 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.06.07
[עזרה] כמה שאלות על טירונות 02,קבן וחיל תקשוב

כמה שאלות המשך מפה
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...181#post3567892

כמה שאלות :
אם אני לא עושה יום שדאות בכלל ולא בראור אני יכול לסיים טירונות 02 ?

יש מבחנים על נשקים ומכשירי קשר שאותם אני צריך לעבור כדי להיות מוכשר 02 ?

אני שייך לחיל תקשוב (קשרג שעושים 03 ) אם אני עושה 02 ישלחו אותי אל חיל תקשוב ויציעו לי תפקידים שם ?

אם אני מסיים 02 והולך לבאקום ואני אומר שרציתי בטירונות לראות קבן ולא נתנו לי ואני חייב להיות קרוב לבית
ייתנו לי ללכת לראות קבן ואני אדבר איתו והוא ייתן לי המלצה לקרוב לבית ?

אתם יכולים בבקשה לתת לי תפקידים בחיל התקשוב שיכולים לעזור באזרחות ואת היציאות של התפקיד
(בערך ) ?

נגיד יש ממרם אז זה טוב לעתיד עוזר בלהיות תכניתן או מנהל רשתות וכאלה יש מישהו שאני מכיר שיצא משם וקיבל ישר עבודה 9000 שח בלי תואר בליפסיכומטרי בלי כלום והוא יצא יומיות ...
ככה תביאו לי את התפקידים בבקשה שיש בחיל תקשוב ...
תודה רבה מראש לכולם ועדיף לענות היום כי מחר אני בצבא אני לא יראה את זה ואז אני יראה את זה שבוע הבא (אבל אם אתם רואים את ההודעה מחר או משהו תרשמו בכל זאת כי אני לא צריך את כל התשובות לעכשיו וגם שבוע הבא זה יהיה טוב אבל עדיף עכשיו שהכל יהיה מוכן לי בראש)
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-12-2009, 15:46
  עבדול אלהזרד עבדול אלהזרד אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.03.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי גליטו91 שמתחילה ב "[עזרה] כמה שאלות על טירונות 02,קבן וחיל תקשוב"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי גליטו91
כמה שאלות המשך מפה
http://www.fresh.co.il/vBulletin/showthread.php?t=498181#post3567892

כמה שאלות :
אם אני לא עושה יום שדאות בכלל ולא בראור אני יכול לסיים טירונות 02 ?

למעשה, אתה יכול לסיים טירונות 02 גם בלי לעשות טירונות 02. יש לי חבר שהיה קצין ולא עשה טירונות בכלל - הוא היה מאושפז בזמן שהיה אמור לעשות טירונות 02, ואחרי שחזר לצבא עשו לו השלמה ל03 (עניין של יומיים), אמרו שאת ה02 יעבירו לו בהזדמנות - ושכחו מכל העסק.

ציטוט:
יש מבחנים על נשקים ומכשירי קשר שאותם אני צריך לעבור כדי להיות מוכשר 02 ?

יש, אבל אתה תוכשר 02 גם אם תיכשל בהם בכוונה.

ציטוט:
אני שייך לחיל תקשוב (קשרג שעושים 03 ) אם אני עושה 02 ישלחו אותי אל חיל תקשוב ויציעו לי תפקידים שם ?

כן. הצבא עובד בשיטה שבה כל מסגרת ממצה עד הסוף את כוח האדם שהיא קיבלה. זה לא אומר רק תפקידי תקשוב, אגב. גם תפקידי חיל כללי.

ציטוט:
אם אני מסיים 02 והולך לבאקום ואני אומר שרציתי בטירונות לראות קבן ולא נתנו לי ואני חייב להיות קרוב לבית
ייתנו לי ללכת לראות קבן ואני אדבר איתו והוא ייתן לי המלצה לקרוב לבית ?

אם זה מה שתגיד לו, רוב הסיכויים הם שהוא יגיד משהו לא מחייב ואז כשהוא יצא שבת הבייתה הוא יריץ קטעים בארוחת יום שישי עם המשפחה על "צ'מעו, נכנס אלי למשרד אחד ואומר.."

ציטוט:
אתם יכולים בבקשה לתת לי תפקידים בחיל התקשוב שיכולים לעזור באזרחות ואת היציאות של התפקיד
(בערך ) ?

מה זה "לעזור באזרחות"? שלחתי לינק לסיפור הזה לחבר שלי שבזמנו ראיין המון אנשים לממר"ם, ואחרי שהוא סיים לצחוק הוא אמר שאנשים עם גישה והתנסחות כזו בדרך כלל לא עוברים את הסינון הראשוני.

ציטוט:
נגיד יש ממרם אז זה טוב לעתיד עוזר בלהיות תכניתן או מנהל רשתות וכאלה יש מישהו שאני מכיר שיצא משם וקיבל ישר עבודה 9000 שח בלי תואר בליפסיכומטרי בלי כלום והוא יצא יומיות ...

נו, ואני מכיר מישהו שהיה בשריון, ובתור סטודנט בטכניון עשה 14000 בחודש על עבודת סטודנט של 100 שעות חודשיות כמתכנת. בוא אני אגלה לך סוד - זה לא שלוקחים איזה טמבל, מכניסים אותו לממר"ם ואחרי 3 שנים יוצא משם שועל-קודים. זה שממר"ם ממיין אנשים שהם גם ככה טובים בזה (ויש לו מלש"בים טובים כאלה כמו זבל, רק צריך לבחור אחוז קטן מתוכם), משתמש בכישורים שלהם ומצד שני מספק להם את השורה החיונית של "נסיון" בקורות החיים.

ציטוט:
ככה תביאו לי את התפקידים בבקשה שיש בחיל תקשוב ...

בגדול - תפקידי מתכנת, תפקידי טכנאי, תפקידי אלחוטן. אה, ויש גם מפ"ט שזה כמו אפסנאי של ציוד קשר, ולשם כנראה תגיע.

ציטוט:
תודה רבה מראש לכולם ועדיף לענות היום כי מחר אני בצבא אני לא יראה את זה ואז אני יראה את זה שבוע הבא (אבל אם אתם רואים את ההודעה מחר או משהו תרשמו בכל זאת כי אני לא צריך את כל התשובות לעכשיו וגם שבוע הבא זה יהיה טוב אבל עדיף עכשיו שהכל יהיה מוכן לי בראש)

בוא נגיד את זה ככה - "טוב לאזרחות" הוא כל תפקיד שבו צברת נסיון ושעשית אותו טוב. ואם היית יודע איך נראות שעות השינה של האנשים הבאמת-חשובים ש"עושים יומיות" בוודאי תבין למה לא ירצו לתת תפקיד כזה למישהו שרוצה אותו רק בגלל שהוא חייב חייב לישון בבית.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:43

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר