לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-12-2009, 19:21
צלמית המשתמש של CupraMan
  משתמש זכר CupraMan CupraMan אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.12.09
אשכול המורים/מרצים הכי הזויים שהיו לכם

שלום לכולם!

אמנם סיימתי ביה"ס ממש ממיזמן...אבל תמיד כייף להיזכר .

לי למשל...היו הרבה מורים ומרצים הזויים לחלוטין....(בלימודי ההנדסאי גם...)

אבל היה אחד שבלט במיוחד:

הוא היה ג'ינג'י, עם שפם כתום, שרשרת זהב של "חי" (ותבינו, הוא ממוצא רוסי!)
חגורה כתומה, נעליים כתומות, ולקינוח: תיק מעור....בצבע כתום!

אז פעם אחת מישהו התעצבן עליו ו"בירך" את אמא שלו והמורה הזה פשוט התחיל לרוץ אחריו
בכל בית הספר בצעקות "אני ישחוט אותךךךךך!!!!"
ו...למשל פעם אחת יום לפני מבחן קשה (אלקטרוניקה....משהו כ"כ קשה שגם מי שהיה לו 5 יחידות במתמטיקה אכל קש בזה) הוא לא היה מוכן לעשות לנו חזרה על למבחן אלא לימד חומר חדש בטענה שאין לו זמן...בקיצור....הסטלן הזה פתאום ניזכר בצ'רנוביל....ושעתיים עמד וסיפר לנו איך הוא ברח משם ומה היה....ואמרנו לו "שמע, מחר מבחן מה צ'רנוביל עכשיו?! מה הקשר?!" הבחור לא הקשיב והמשיך לספר לנו על צ'רנוביל!

היו עוד קטעים חזקים שלו...כל מיני יציאות, הוא היה מורה טוב אבל סטלן על כל הראש!.

אז...מי..... המורה הכי הזוי/ה שלכם?

Seat-AutoEmocion
במילה זילזול יש פעמיים את האות ז'....ז' שאתה נותן בהתחלה וז' שאתה מקבל בסוף!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-12-2009, 19:34
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי CupraMan שמתחילה ב "אשכול המורים/מרצים הכי הזויים שהיו לכם"

היה לי מורה בתיכון שלא אשכח לעולם. שמו היה גורבונוס, שמעתם נכון. כמו מה שהבחור המצחיק בחתימה של rubber duck עושה.
לימד אותנו סרטוט, אם היית רוסי אצלו כבר היית מקבל 80 אוטומתית וכשהיו מדברים על מין בשיעור, הוא תמיד היה משחק בזקן הקטן שלו.
פעם אחת רציתי לבדוק מה רמת הידע שלו בסרטוט אז צילמתי אחד על אחת קטע מהספר סרטוט ומה הוא אמר לי? שני הקווים האלה לא במקומם. עקב זה שעוד היו לי כמה בגרויות איתו, לא אמרתי לו בפרצוף כמה הוא מבין באמת. זה היה מספר, שאושר על משרד החינוך , שרטטים אחרים בחברות כמו אלביט ושל הצבא. מה כן עשיתי? הלכתי למורה של הסרטוט האחרת והגשתי לה את זה, כאילו להגשה לראות מה היא תאמר. היא זיהתה, שזה מצולם מספר מיד ואמרתי לה אז מה תגידי, אם גורבונוס אמר שזה לא תקין, מה זה אומר עליו כמורה ורכז המקצוע באותו תיכון?
דוד של משהו רוסי אחר מהכיתה, שרטט ברוסיה במקצוע הגיע לביקור בארץ והוא ביקש ממנו, שיכין לו עבודה לבית. ניסה להגיש לו את זה ואותו גורבונוס אמר לו, שצריך לתקן גם כמה דברים. בקיצור אחרי כמה ניסיונות לגרום לפיטוריו הרמנו ידיים וסבלנו אותו שנתיים בלי ברירה אחרי הבנה, שאף אחד לא יזיז שריר להעיף אותו.
מי יודע כמה סרטטים טובים לעתיד הוא הבריח מהמקצוע...
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 22-12-2009, 21:11
  ekek ekek אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.12.03
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי CupraMan שמתחילה ב "אשכול המורים/מרצים הכי הזויים שהיו לכם"

הזמן: סוף שנות ה-80.
המקום: בית הספר היסודי ביטבתה, כיתה ד'-ה'.
היה לנו מורה למתמטיקה (אם אני זוכר נכון) שקראו לו משה. אני חושב שהוא עלה לארץ מארה"ב או איזה מדינה אנגלו-סאקסית. הוא היה גבוה, רזה מאוד, ג'ינג'י והיה לו שפם. הוא דיבר במבטא כבד מאוד ובגלל זה קראנו לו מוושיי (Mowshey). באותו הזמן היתי בטוח שהבנאדם משוגע לגמרי כי הוא היה זורק גירים על תלמידים שהוא חשב שלא מקשיבים לו או אם הוא היה מתעצבן. כל הילדים בכיתה מתו מפחד מהבנאדם. הוא היה צלף חבל על הזמן. אני זוכר איך הוא פעם התעצבן על מישהו בכיתה והתחיל לצעוק במבטא אמריקאי "שייקר וייכזב!!!" והתחיל לזרוק גירים. פעם אחת הוא גם פגע בי אבל אז לא עשו מדברים כאלה עניין. בקיצור, דמות מיתולוגית.

ישן 22-12-2009, 21:17
צלמית המשתמש של CupraMan

בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי ekek שמתחילה ב "הזמן: סוף שנות ה-80. המקום:..."

אם כבר אמריקאי, הזכרת לי משהו....על מורה אמריקאי....

היה לנו אחד הוא לא היה המורה שלי אבל חבר שלי קשר למישהו אחר את השרוכים של הנעליים לשולחן.
ההוא התחיל לבכות למורה שקשרו אותו. קיצר המורה לא מתייחס אחרי שהוא רואה שאין שיעור כי כולם מתים מצחוק (כי הדפוק לא הוריד את הנעל ויפתח את השרוכים הוא ניסה להגיע עם היד לנעל)

אז המורה התעצבן ואמר לו "תלך למנהלת מה אתה רוצה ממני?!" אז הוא אמר לו "איך בדיוק אני אלך עם השולחן איתי?!" אז המורה ענה לו "כן, לא מעניין אותי"

בקיצור ההוא המשיך ללמוד....אחרי כמה דק' כבר ממש התעצבן בא עם המפתח של האוטו התחיל לנסר את השרוך שתקווה שייקרע....ראה שזה לא מצליח והתחיל להכניס בעיטות לשולחן!

כולם מתיייםםם מצחוק והמורה בשיא הקריזה נותן מזה בעיטות והתלמיד צועק "אייה אייה המורה, נעליים 600 שקל!"

אגב...המורה הזה היום מלמד במכללה גדולה.... :-D....

Seat-AutoEmocion

ישן 22-12-2009, 21:40
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08

אוי..

1. המורה לפיזיקה בתיכון- מ"פ בגולני לשעבר, תואר שני בהנדסת חשמל מהטכניון, והחליט מתוך ציונות לבוא ללמד בעיירת הספר שלי. היה משליט שקט בכיתה מלאה ערסים רק באמצעות מבט קפוא. רצו עליו שמועות שהוא מומחה בקרב מגע, שחיסל אנשים בידיים, ובגלל שערסים אוהבים להגזים, הם תמיד תיארו איך הוא היה מחסל בידיים אנשים, למרות שמעולם לא ביררו מאיפה השמועה הזאת.

פעם אחת הגיע האחיין של המנהל לכיתה באיחור, דבר שהמורה שלי לא קיבל- העיף אותו החוצה. ההוא הלך לדוד שלו, הביא אישור ונכנס בחיוך ניצחון. המורה התחרפן עליו, לקח את האישור, קרע אותו לחתיכות, זרק על הרצפה ודרך על זה כאילו מעך ג'וק. ואז העיף אותו שוב. אף אחד לא היה יכול עליו.
אבל הוא היה בנאדם זהב. כשהתקבל לדוקטורט בירושלים ונאלץ לעזוב אותנו בי"ב, היה מגיע כל יום שישי על חשבונו לתת לנו מרתון של 5 שעות פיזיקה לקראת הבגרות. הוא קרא לתלמיד שלו לשעבר שלמד בטכניון באותו זמן שיבוא לתת לנו תגבור באמצע שבוע, בהתנדבות. התלמיד בא מתוך כבוד למורה. התוצאה- אין אחד במגמה שלא עבר את ה-90. הוא היה גבר אמיתי. אצלו כולם עמדו כשנכנס, כולם שתקו ודיברו רק בהצבעה, לא כמו היום.

2. מרצה לדיני חיובים, לפני שנה. פולני ממורמר שכזה, שתמיד נתן לנו דוגמאות מהחיים על חוזים בינו לבין חמותו, איך הם היו מתווכחים כמה פעמים בחודש היא תבוא לבקר אותם, מי יעשה כלים, מי יארח בפסח וכד'. היה שופך אותנו מצחוק, וכולו עצוב כל הזמן. אבל גם שפיץ. נתן לי בונוס 5 נק' רק כי הייתי פעיל בשיעור.

ישן 22-12-2009, 21:59
צלמית המשתמש של CupraMan

מורים
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "אני תמיד הבטחתי לעצמי שאם עד..."

יש פה ושם עוד מורים שנלחמים על תלמידים....

למשל אני מכיר כמה כאלה...אבל הם בודדים...

למשל הייתה לי מורה לאלקטרוניקה....היינו צוחקים עלייה שיש לה הסכם עם בזק לשיחות טלפון חופשי כי היא הייתה מתקשרת כל יום להורים של התלמידים הבעיתיים...

אבל בזכותה גם הכי מופרעים בכיתה יצאו עם בגרות.

היו לי כמה כאלה שבאמת נלחמו על תלמידים ונתנו מעצמם מליון אחוז....והיו כאלה שלא...
לצערי אני רואה את המצב היום...שהמורים רובם מחפשים חיים קלים ואם תלמיד לא טוב במתמטיקהץ....אז אומרים לו "אתה לא מסוגל לעשות 4 יחידות תרד ל 3 עדיף ששם תקבל ציון גבוהה"

Seat-AutoEmocion

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:31

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר