לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-12-2009, 14:33
  FiReBall מנהל FiReBall אינו מחובר  
מנהל צו"ב

חבר מתאריך: 02.05.02
Facebook profile Follow me...
חשד: אל"מ בצה"ל גנב קונסולת משחקים Wii

צה"ל חוקר פרשה מביכה במיוחד, שבמרכזה קצין בכיר בדרגת אלוף משנה. על פי החשד, גנב הקצין קונסולת משחקים מחנות בקניון במרכז הארץ. הקצין תועד במצלמת האבטחה של החנות יוצא עם שקית, והוקלט בשיחת טלפון: "טעיתי, אשלם על זה". את הפרשה חשפה כתבת קול ישראל כרמלה מנשה

חדשות 2 | פורסם 29/12/09 14:13

פרשה מביכה במיוחד בצה"ל: קצין בכיר בדרגת אלוף משנה נתפס בגניבת קונסולת משחקים מדגם Wii מתוך חנות למשחקים ואלקטרוניקה בקניון במרכז בארץ. את הפרשה חשפה היום כתבת קול ישראל לענייני צבא, כרמלה מנשה. בשיחה שהוקלטה בין הקצין ובין בעל החנות נשמע הקצין מתנצל, אך הכחיש את האירוע המביך בשיחה עם מפקדיו. בצה"ל חוקרים את המקרה.

על פי החשד, הקצין הבכיר הגיע לחנות המשחקים בקניון במרכז הארץ כדי לקבל שירות על מוצר אחר שקנה, וכשיצא ממנה גילה המוכר כי קונסולת המשחקים נעלמה. קצין נוסף שנכח במקום הוביל לחשד כי מדובר באל"מ שעזב את החנות.

http://www.mako.co.il/news-military...htm&Partner=rss

יש סימולטר מטווח לויי ולא ידעתי?

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה עקוב אחרינו! תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה Facebook

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-12-2009, 10:35
צלמית המשתמש של האזרח
  משתמש זכר האזרח האזרח אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.08.05
הצעה למנוע הסתבכויות בעתיד לבעלי דרגות בכירות...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי FiReBall שמתחילה ב "חשד: אל"מ בצה"ל גנב קונסולת משחקים Wii"

בזמן האחרון ארעו מספר מקרים שבעלי דרגת אל"מ הסתבכו (לא עלינו) בכל מיני בעיות חוקיות, אז אני מציע
למטה הכללי של צה"ל לבטל את דרגת אל"מ ובא למיון גואל...

אשרי אדם שיכול לתת מבלי לזכור זאת כל הזמן, ולקבל מבלי לשכוח אף פעם

לסלוח לרוצחים - זה תפקידו של האלוהים.
תפקידנו - זה לארגן להם פגישה

אנו לא בוכים, דואגים שאמהות שלהם יבכו

ישן 30-12-2009, 11:35
צלמית המשתמש של האזרח
  משתמש זכר האזרח האזרח אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.08.05
אתמול שידרו ברשת ב' כמה פעמים את הכתבה עם כרמלה
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Black Mammmba שמתחילה ב "בעיני הסיפור קצת מוזר. שאל"מ..."

בעל החנות הקליט בסתר את הקצין שהוא מודה ומצטער על המקרה ומתנצל. הוא גם צולם במצלמת האבטחה של המקום וגם בחניון הרכב אשר נראה שהוא מחזיק ומכניס משהו למכונית. כל זה שמעתי ברדיו, אך היות ולא הייתי נוכח במקום העדות שלי לא קבילה...

אשרי אדם שיכול לתת מבלי לזכור זאת כל הזמן, ולקבל מבלי לשכוח אף פעם

לסלוח לרוצחים - זה תפקידו של האלוהים.
תפקידנו - זה לארגן להם פגישה

אנו לא בוכים, דואגים שאמהות שלהם יבכו

ישן 31-12-2009, 08:15
  odedy odedy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.03.05
לא, זו הערכה של מישהו ששמע כמה פעמים לצערו את הדיווח בקול ישראל
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי efekt שמתחילה ב "לא, כנראה הערכה של סתם..."

ואני לא טוען שזה בגלל שהוא קצין בצה"ל, או הכיבוש או החינוך והתרבות הכללית בארץ. בעצם, כאן אולי כדאי להצביע אצבע מאשימה.

אבל, זה בחור, על פי הודאתו שלו, עם שליטה עצמית נמוכה לא רק בנושא גניבות - קפץ לו הפיוז, כמו שהוא אמר לבעל החנות. ד"א, הוא ציין שהוא כבר עוכב בדרגה בשל הפיוז הקצר שלו.

הוא כנראה צריך לעבור סדרת חינוך, וצר לי על החיילים שלו, שלא לומר שצר לי על משפחתו.

ולפטור את זה בקלפטומניה כל כך בקלות, זו דרך פשוטה מדי לתייג את זה ולנקות את המדים מהכתם.

מנגד לא צריך למהר ולשפוך דמגוגיה על כך שצה"ל אשם, תדע כל אם עבריה וכל החרטא הזה - צה"ל כמו כל ארגון ענקי מורכב מאנשים רבים ויש בו לא מעט בהמות - כדי שלא לעורר פרובוקציה חס וחלילה - אנשים שמתנהגים כמו בהמות בסיידר? חלקם בתפקידים כאלה שהיית מצפה למצוא שם אנשים מסוגם , וחלקם גם בתפקידים הגבוהים ביותר.

זה לא גורם לזה להיראות טוב יותר. וזה לא גורם לזה להיות פחות צורם - כי אין מה לעשות, חונכנו להאמין ש"תדע כל אם עברייה...", ואנחנו מצפים שהם יתנהגו קצת יותר כמו האידיאל - וזה כואב כל פעם שלא.

אני לא פסיכיאטר ולא וטרינר, שמעתי את הדיווח וזו דעתי, ויש לי הרגשה שאם אני אפגוש אותו בכביש, הוא ינסה לחתוך אותי כי הוא נורא נורא ירצה להיות שם, קרי שלושה מטר לפני. ויש לי הרגשה שאם נהיה באותו תור, הוא יעשה כל שביכולתו כדי להגיע ראשון לתור. כי קופץ לו הפיוז.

אז אני מתנצל, לא בהמה - איש מאוד מאוד לא מחונך

תודו שהרבה יותר קשה להתלהם כשצריך לכתוב איש מאוד מאוד לא מחונך - מוציא את כל העוקץ מהעצבים

נערך לאחרונה ע"י odedy בתאריך 31-12-2009 בשעה 08:22.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:23

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר