לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-01-2010, 09:21
  משתמש זכר דיאמטר דיאמטר אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.10.08
לילדים הכי מסוכן לגור בעפולה ובאריאל

פי 2.3 מהממוצע הארצי - זהו מספר התיקים שנפתחו בגין עבירות אלימות של בגירים נגד קטינים במועצה המקומית בני עי"ש בשנת 2008, המועצה שבה מתגוררים האחים נאור ואדיר סודמי החשודים ברצח הילד לאון קלנטרוב ובהטרדה מינית של ילדים אחרים. כך עולה מהשנתון הסטטיסטי של המועצה לשלום הילד שהתפרסם לפני כשבועיים. מרבית העבירות החמורות בדו"ח כוללות פגיעה מינית, תקיפה ושוד. על פי השנתון הסטטיסטי, היישוב המסוכן ביותר עבור קטינים הוא אריאל עם 7.6 תיקים על כל 1,000 קטינים. בשנת 2008 נפתחו באריאל 33 תיקים פליליים לבגירים בגין עבירות אלימות כלפי קטינים. במקום השני נמצאת עפולה עם 6.7 תיקים על כל 1,000 קטינים ו-70 תיקים שנפתחו בשנת 2008; במקום השלישי ניצבת בת-ים עם 6.4 תיקים על כל 1,000 קטינים ו-174 תיקים פליליים.

http://news.walla.co.il/?w=/1/1628213

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-01-2010, 12:45
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
הלו הלו - מי שמתגורר בעיר שעשויה מבקבוקי זכוכית שבורים שלא ישליך אבנים!! :)
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "אני שמח לשמוע שסוף סוף מצאו שימוש לעפולה"

לא יפה ככה סתם להכפיש עיר ואם חורגת בישראל! ניחא תושבי עפולה עצמם אבל מה יאמרו החברה מעין חרוד למשל ש'נוסעים לעיר לבלות'?

לאות פיוס עם בירת העמק אני מציע שכל אחד יציין באשכול ארבעה דברים טובים בעפולה ובשביל האיזון גם שניים שכדאי לתקן:

מה טוב בעפולה?

[1] בית הקפה שבתחנת הדלק לכיוון ת"א. עדיין אני זוכר לו לטובה את ה'קפה חינם לחילים' בשנות השמונים.

[2] הכלניות שליד שדה התעופה של מגידו

[3] הפניה ימינה לבית שאן בתענכים - רעיון מצוין שחוסך הרבה זמן

[4] אם הגעת לעפולה מכיוון צפון זה אומר שעשית כבר את חצי הדרך הביתה

מה כדאי לשפר?

[1] לנסות למתג תחומים קצת שונים מפלאפל וגרעינים

[2] לשפר את השילוט לת"א בגישה מכיוון התבור. אני תמיד מתבלבל וממשיך שם ישר...

ישן 04-01-2010, 12:57
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
יש עוד כמה דברים טובים בעפולה
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "הלו הלו - מי שמתגורר בעיר שעשויה מבקבוקי זכוכית שבורים שלא ישליך אבנים!! :)"

לקרוא לחלק של העיר שמעל ביה"ח העמק "עפולה עילית" ולקבל נזיפה מקנאי מקומי שאומר "זו שכונת גבעת המורה! עפולה עילית זה במקום אחר!" - לא בכל יום מקבלים שיעור כזה בגאוגרפיה.

לבקר בתחנת אגד שהיא מהאחרונות בארץ שעוד שומרות על המראה המקורי של תחנות אגד הישנות ההן מהבטון ועם מזנונים די עלובים ולא סניף ארומה...

בית חולים העמק שהוא אחד המוסדות שכל ישראלי צריך להיות גאה בהם משום שהישראלים מכל העדות והדתות מקבלים שם את אותו טיפול מ%&$#& בלי הבדל דת גזע ולאום.

תחנת מכבי האש ליד הכביש שתמיד הזכירה לי את תחנת מכבי האש מלגו שקיבלתי אחרי שעקרו לי שן בכיתה א' (ולמרות שתחנות מכבי האש של לגו היום משוכללות מאוד, זו של עפולה לא השתנתה).

ישן 04-01-2010, 11:03
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
זה שרוסיה נמצאת בשלישיה הראשונה של מחליקות הקרח העולמיות זה לא חדשות
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי ננס לבן שמתחילה ב "השמטת את העיר "בת -ים" , למה להפלות אותה? :-)"

אבל אם יש שם איזו אלג'יראית - אלה חדשות!

חוצמזה שבבתים החבר'ה הטובים מבצעים חלק גדול מהתעלולים בכלל בעיר סמוכה מדרום, כפי שיודע כל מתנדב משא"ז שנקרא לסייע למאבטחי קניון הזהב בגלל עוד כמה כונפות שרוקנו 7 חנויות אביזרי אופנה לתוך המעיל. אגב: ליותר ממחציתם לא נפתחים תיקים פליליםם משום סעיף "אתה עוד תשמע מי זה הדרי מבתים" שגורם לבעלי החנויות להתפשר על קבלת הסחורה האבודה ולהגיד לשוטר (המפציר בהם להחליט בהקדם אם הם בוחרים שלא להגיש תלונה, או שלא מגישים תלונה מבחירה) תודה יפה ושהוא יכול להמשיך בתפקידו להשתיק מסיבות רועשות בנווה דקלים (של בתיםלשי"ם גם כן...) או לטפל ברכב התורן שעבר נתיב בשדרות משה דיין (דרך הגדר) והגיע כמעט עד לראש הסוללה שמקבילה לשדרה...

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:45

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר