לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-01-2010, 08:53
  משתמש זכר juda juda אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.10.01
עוזרת הבית של משפחת נתניהו שהגישה תביעה השבוע- שיבחה אותה בעבר

מעניין מי מתזמר הפעם את הספין נגד שרה נתניהו.
ידיעות אחרונות "חושף" (!!!) היום כי-
שרה נתניהו התעללה בי, שילמה לי משכורת נמוכה משכר המינימום, לא שילמה לי זכויות סוציאליות, הכריחה אותי לעבוד בשבתות למרות היותי שומרת שבת והכריחה אותי לקרוא לה "גברת שרה נתניהו" - אלה מקצת הטענות שמגוללת ליליאן, אשה שעבדה במשק הבית של משפחת נתניהו".
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3834782,00.html

אותה גברת ליליאן פרץ צוטטה כשהיא מהללת את אותה גברת נתניהו ש"התעללה" בה, בזמן שאירחה את הזוג נתניהו בביתה בזמן חגיגות המימונה-

ליליאן עובדת אצל משפחת נתניהו כבר שנתיים בתפקיד מנהלת משק הבית של ביתם בקיסריה. "את העבודה סידר לי סגן השר אדרי, שאותו אנחנו מכירים שנים והוא שהמליץ עלי ומזה שנתיים אני עובדת אצל המשפחה ואחראית על כל תפקוד הבית. לפני שבועיים הזמנתי את בני הזוג וילדיהם בפעם הראשונה לחגוג אצלנו את המימונה והם נענו בחיוב. למרות שהם קיבלו הרבה הזמנות, הם החליטו לבוא אלינו וזה כבוד גדול בשבילנו".
ליליאן ובעלה נפגשו מספר פעמים עם בני משפחת נתניהו, אך זו היתה הפגישה הראשונה בבית משפחת פרץ. "הם אנשים פשוטים וטובים שמסתדרים עם כולם", אמרה ליליאן, "אני חולה על שרה. אין לי חברות והיא חברה, אמא ועוזרת, היא הכל עבורי. היא בן אדם מדהים. אני מתה עליה".

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3079316,00.html

וכל מילה נוספת- מיותרת.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-01-2010, 22:57
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
אם טענתו של יואב יצחק כי אנשי ידיעות השתתפו בניסוח [הלא ממש משפטי] של התביעה
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי looopy שמתחילה ב "נתניהו: הפרסום בידיעות תקשורתי ומגמתי"

וכי אנשי העיתון [?] הגדול [??] של המדינה [???] לחצו על נתניהו לפעול אצל אדלסון לעצירת הפצת ישראל היום - הרי שהידיעה הזו גדולה הרבה יותר מסתם עוזרת שכתב התביעה התמוה שלה מגיע למחצית העמוד הראשון לפני שהגיע לנתבעים...

הידיעה האמיתית נוגעת לכאורה ולפי העולה מדברי יואב יצחק - לאיש עסקים המנסה לסחוט באיומים ראש ממשלה מכהן.

לדידי צריכה המשטרה לחקור בכל אמצעיה האם [1] הייתה מעורבות אנשי ידיעות בניסוח כתב התביעה [2] האם היו לחצים ואיומים מפורשים על נתניהו

ואם התשובה על שני אלה היא "כן" - צריך האיש שאחראי לכאורה לדברים הללו להיות מובל לאותו חדר בו לעס 'עיתונאי' אחר ניירות ולענות על אילו אלו שאלות בטרם ישוחרר עד שקילת גיבוש כתב האשמה.

ישן 16-01-2010, 07:19
  פשוט פשוט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.04.07
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי Segmany שמתחילה ב "LOL"

לא שנתיים אלא 5 ולא סתם אמרה את הדברים אלא בתביעה משפטית בנסיון סחיטת מעביד
בבי"ד לעבודה .(עורכי הדין ואולי אנשי ידיעות אחרונות )הכנסו את הגועל ללשון התביעה.
אחרת אין לה מה לתבוע והיא עלולה להשאר בלי הערימה שהיא מצפה לה.
הגב' ליליאן רק לא מבינה לאן היא הכניסה את ראשה .יש אנשים שלא מבינים שאם מנסים
להכניס את הראש למטחנת בשר מירב הסיכויים שהראש יתרסק ולא המטחנה.
היא תצא מרוסקת כמו בשר טחון.
אגב, אם הדבר נעשה ביוזמת ידיעות אחרונות היא תוכל רק להרוויח מהספר שהיא תכתוב
שכותרתו תהיה: "התרסקות בבית הדין לעבודה" או "לא ידעתי לאן הכנסתי את עצמי".
יש בידיעות אחרונות כותבים מוכשרים (יאיר לפיד /דנה ספקטור)שיוכלו לספק לה שירותי כתיבה
וההוצאה לאור תוכל להוציא את הספר לאור גם בהפסד.
הספר יוכל לשמש מעצור דלת מעולה או משענת לרגל שולחן קצרה.

ישן 16-01-2010, 08:49
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
כמה משעשע יהיה היום בו תוגש לבית הדין לעבודה תביעתו של 'ארנון'
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי פשוט שמתחילה ב "האמת גם אני לעתים חולק על..."

"...ארנון, מנהל מדרג הביניים במערכת ישראל היום, אשר שובץ בעבודה זו במסגרת ההסכם לרכישת בית הדפוס של ידיעות אחרונות מכונס הנכסים של העיתון - פנה לבית הדין לעבודה בבקשה להורות לבעלים של העתון 'ישראל היום' להמנע מלחייבו לפנות אליו כ'מר שלדון אדלסון'...."

בכתב התביעה שהוגש לבית הדין לעבודה מפרט ארנון מסכת ארוכה של התעמרות מצד מעסיקו החדש אשר היה נוהג לשנן באוזניו כי 'ישראל היום הוא העתון של המדינה' ולומר לו כי 'זה כבוד בשבילך לעבוד בישראל היום'...

בכתב ההגנה העביר מר אדלסון לבית המשפט עדויות לפיהם אמר העובד ארנון למר אדלסון בעת שארח אותו במסיבת המימונה בבית גיסו ש"הוא מת עליו, אין לי חברים ושלדון הוא חבר ואפילו כמו אחות בשבילי..."

נ.ב

כמובן שזה לא יקרה אבל לפחות מותר לנו פשוטי העם להשתעשע...

נערך לאחרונה ע"י .ישראלה היפהפיה בתאריך 16-01-2010 בשעה 08:51.
ישן 17-01-2010, 08:23
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
יש כמה דברים שמעידים על התלונה כקנטרנית.
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי Big Joe שמתחילה ב "יש משהו פתטי בשטף התגובות שתוקפות את המתלוננת."

1. העובדה כי האישה תועדה כשהיא מספרת ששרה היא חברתה היחידה ושהיא מעריצה אותה
2. העובדה כי ב - 2008 , כשהגב' פרץ התפטרה היא כתבה לבני הזוג מכתב שנחתם ב"הערכה ואהבה"

אתה לא יכול לתעד את עצמך מחמיא לזוג נתניהו ולגברת נתניהו בפרט בתחילת העבודה ובסופה ושנתיים אחרי שהתפטרת לטעון שהיה איום ונורא.

הימור שלי ? הגברת פרץ נקלעה לקשיים כלכליים, נזכרה כי עבדה אצל בני הזוג נתניהו והחליטה להמר על משפט מתוקשר ביודעה שבידיעות (ומעריב) יעזרו. אגב,ף בן כספית ממעריב אף הגדיל לעשות וטען (בניגוד אליך) שהחלטות חשובות לגורל המדינה מתקבלות על ידי שרה שלוחצת על ביבי, נו באמת

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:37

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר