לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-01-2010, 09:53
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
איפה המשטרה והפרקליטות?
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "במאמר הזה אפשר להבין..."

האיומים, המסרים

ארנון מוזס מאיים עתה על הדמוקרטיה בישראל. אחרי שניסה למנוע – באיומים, את הוצאתו לאור של עיתון ישראל היום, ואחרי שנכשל גם במניעת הוצאתו לאור של העיתון במהדורת יום שישי, הוא פועל באופן כוחני כדי להרוס את נתניהו ורעייתו. איומיו של מוזס הועברו ישירות ובעקיפין:
  • בפגישה שהתקיימה בין השניים ביקש ארנון מוזס מבנימין נתניהו, באופן שלא משתמע לשתי פנים, שיפעל "לשכנע" את אדלסון להימנע מלהוציא לאור מהדורת יום שישי. נתניהו דחה את הדרישה;
  • במסר שהועבר אל אדלסון מאנשיו של מוזס נאמר: אם תוציא לאור מהדורת יום שישי, "נוני יילך על הראש של ביבי". תגובת אדלסון שניתנה: אם נוני יילך על הראש של ביבי, אני אזרוק לשוק מדי יום שישי 600 אלף גליונות של ישראל היום, ואמחק את ידיעות אחרונות.
האיומים הנ"ל לא היו היחידים. נוני הוא איש עתיר ניסיון ותככים ומומחה במניפולציות. הוא מהלך אימים על מפרסמים, ומכמה מהם, לפחות, מנע מלפרסם בעיתונים מתחרים.

נוני מתערב במינויים ואף בהחלטות ממשלה, ולא אחת נאלץ שר בישראל לסדר לעצמו היעדרות מישיבת ממשלה, ובלבד שלא יידרש להסביר לנוני ואנשיו מדוע לא תמך בהצעת-החלטה שהובילו נוני ומקורביו. במדינה מתוקנת היה נוני מועמד לדין ומורחק מהתקשורת. במדינת הבננות שבה אנו חיים, נרתעים רבים וטובים מטיפול במוזס. גם התקשורת נמנעת מטיפול במוזס. לראיה: שתיקת התקשורת גם בימים אלה, למרות מעשיו החמורים של נוני.

יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן (תהילים קכט, ח)

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-01-2010, 12:11
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
ידיעות, בייאושם המוחלט החלו לשלוח עיתון יומי+סופ"ש לאנשים כמוני
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "לעשרות אלפי דירות ברבי קומות..."

יום אחד לפני כחודש התחלתי לגלות מדי בוקר עיתון ידיעות בתיבת הדואר, ללא עטיפת ניילון או מכתב נלווה. ביום שישי מצאתי אותו מונח על מפתן הדלת (קומה רביעית, בלי מעלית...). בתחילה חשבתי שזו טעות, אבל מאחר ולא היה שם נמען, לא יכולתי לדעת למי שייך העיתון. לאחר שבועיים נפתרה התעלומה: לילדים שלי יש מנויים לעיתוני ילדים המופצים ע"י מחלקת המנויים של ידיעות, אז מישהו שם החליט כנראה לפנק אותי בתקווה שאחרי כמה זמן אתקשר ואבקש יפה להיות מנוי. מאחר ולא התקשרתי, הם התקשרו אלי יום אחד וסיפרו לי שהם שולחים לי כבר שבועיים עיתון והיו רוצים לדעת מה דעתי. מאחר ולהעליב סטוננטית שנה א' שעובדת בטלמרקטינג זו לא שיטה שלי, אמרתי לה בנימוס שאין לי צורך בעיתון והוא לא שימושי עבורי. מצחיק אבל היא ממש ניסתה לשכנע אותי שנהניתי מהעיתון, עד שאמרתי לה שפשוט השלכתי אותו לפח העיתונים החביב שהעירייה שמה מאחורי כל בית משותף (מה שהיה נכון: אני לא רואה סיבה להשאירו בחדר המדרגות ולחשוף דייר אקראי לזבל הזה. זה כמו להשאיר חבילת סיגריות מלאה ליד בית ספר). נראה לי שזו תשובה שהיא לא שמעה לעיתים קרובות...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:18

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר