לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-01-2010, 23:45
צלמית המשתמש של שחף דרור
  משתמשת נקבה שחף דרור מנהל שחף דרור אינו מחובר  
מנהלת פורומי הצילום

חבר מתאריך: 12.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל שחף דרור
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Lisahy שמתחילה ב "שמע גם לי יש CANON SX20..."

נראה לי שיש לך טעות. קונטרול+T בפוטושופ לא עושה כלום אצלי. אולי זה קיצור שקבעת בפוטושופ שלך? איך בדיוק נקרא הכלי? אם התכוונת להקטנת התמונה (image size), אז זה קונטרול+אלט+i (נדמה לי).

בכל מקרה, הפתרון שלך ממש ממש לא טוב. הצעת שהוא יקטין את התמונות אחת-אחת כדי שהן לא יראו לו גדולות מדי במחשב! ומה אם הוא ירצה להדפיס תמונה שהוא צילם בגודל 50*70? זה יראה מעאפן רק כי הוא הקטין אותה כדי שלא תיראה לו גדולה מדי? הצעה לא יעילה בעליל.

פותח האשכול, אם תשתמש בתוכנה נורמלית לצפייה בתמונות, הכל יהיה טוב. יש תוכנות (כמו picasa החינמית. חפש אותה בגוגל) שמתאימות את גודל התמונה (כפי שהיא מופיעה על המסך) לגודל המסך.
בכל מקרה אל תקטין את התמונה פיזית (בפוטושופ, למשל) רק כדי שתוכל לצפות בה בנוחות.

וכמו שדני אמר, כשאתה רואה תמונה בקטנטן היא בד"כ תיראה טוב יותר מאשר בגדול, כי כל החסרונות נעלמים כשהיא מוקטנת כ"כ.

בהצלחה!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-01-2010, 12:05
צלמית המשתמש של Lisahy
  משתמש זכר Lisahy Lisahy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.01.06
שלח הודעה דרך MSN אל Lisahy Facebook profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי שחף דרור שמתחילה ב "נראה לי שיש לך טעות...."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי שחף דרור
נראה לי שיש לך טעות. קונטרול+T בפוטושופ לא עושה כלום אצלי. אולי זה קיצור שקבעת בפוטושופ שלך? איך בדיוק נקרא הכלי? אם התכוונת להקטנת התמונה (image size), אז זה קונטרול+אלט+i (נדמה לי).

בכל מקרה, הפתרון שלך ממש ממש לא טוב. הצעת שהוא יקטין את התמונות אחת-אחת כדי שהן לא יראו לו גדולות מדי במחשב! ומה אם הוא ירצה להדפיס תמונה שהוא צילם בגודל 50*70? זה יראה מעאפן רק כי הוא הקטין אותה כדי שלא תיראה לו גדולה מדי? הצעה לא יעילה בעליל.

פותח האשכול, אם תשתמש בתוכנה נורמלית לצפייה בתמונות, הכל יהיה טוב. יש תוכנות (כמו picasa החינמית. חפש אותה בגוגל) שמתאימות את גודל התמונה (כפי שהיא מופיעה על המסך) לגודל המסך.
בכל מקרה אל תקטין את התמונה פיזית (בפוטושופ, למשל) רק כדי שתוכל לצפות בה בנוחות.

וכמו שדני אמר, כשאתה רואה תמונה בקטנטן היא בד"כ תיראה טוב יותר מאשר בגדול, כי כל החסרונות נעלמים כשהיא מוקטנת כ"כ.

בהצלחה!

נו ו...?!
ברגע זה סתרת את עצמך, מה שכל התוכנות האלו שמציגות את התמונות ביחס לגודל המסך
עושות בדיוק את אותו פרוצדורה, מקטינות את התמונה (לא שומרות! אלה רק בתצוגה מקדימה, בהתאם למסך - מקטינות)
וכך הכל נראה טוב ויפה באיכות יפה כמו שצולמה במצלמה
ברגע שזה על המחשב זה בגודל הרגיל והאיכות היא יחסית גרועה למה שהיה במצלמה
הפתרון הוא להקטין בפוטשופ, ולעשות עריכה קלה כמו שאמרתי,
אם את לא מבינה בכל הקטע של הפוטושופ אל תתווכחי בנושא הזה, וזו עצה שתקחי לעצמך
אני לא תוקף אותך או משהו..
ובקשר להקטנה בפוטשופ, השיטה שלך היא אכן להקטין תמונה, אבל אצלך זה מקטין את כל
הליירים יחד, שימושי, אבל אני משתמש בדרך כלל ב CTRL + T (זה עושה משהו...למעלה יהיה לך סרגל כלים..) אני משתמש בזה בשביל להקטין לייר מסויים,
אבל שוב אם זה רק להעביר תמונה לפוטושופ ולהקטין אותה אפשר להשתמש בדרך שאת הצגת..

ובקשר לחלק של ההדפסה, בואי נלך בדרך שלך - נציג את התמונות בפיקאסה, נדפיס בגודל 50*70
מה יצא לנו? אותה תוצאה "מעפנה" הפיקאסה מציגה את זה בגודל קטן (כמו שאמרת - איכות טובה)
ברגע שהיא תדפיס או שהפוטושופ ידפיס, זה יראה בדיוק אותו דבר, "מאעפן"

נערך לאחרונה ע"י Lisahy בתאריך 15-01-2010 בשעה 12:10.
ישן 15-01-2010, 14:07
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי Lisahy שמתחילה ב "[QUOTE=שחף דרור]נראה לי שיש..."

שמע, גבר - לא יודע מאיפה נפלת, אבל הרסת אותי מצחוק.
אני לא מבין מה הקשר בין גודל פיסי של תמונה (מלשון - גודל בפיקסלים) לבין התצוגה המקדימה במסך.
מה הקטנה פיסית (מלשון, הקטנת מספר הפיקסלים בקובץ עצמו) תעזור לבנאדם.

הקטנת התמונה פיסית תגרום לאיבוד הרבה מאוד פרטים, אותם לא תוכל להדפיס.
שחף דברה בדיוק על זה.
אם תקח תמונה של 10 מגה-פיקסל ותקטין אותה כך שתראה סבבה במסך ותדפיס, או שתדפיס אותה מבלי להקטין - בהגדלות גדולות (כמו 50x70 כפי שהיא ציינה) אתה תסבול מאיכות מחורבנת (בלשון המעטה).

אם יש לך משהו להגיד, תשתדל ש:
1. שמה שאתה מנסה להגיד אכן מנוסח בצורה ברורה.
2. אם הצלחת לנסח את עצמך בצורה ברורה - וודא שמה שאתה אומר זה לא קישקוש מוחלט.
3. כשאתה עונה בצורה מנוסחת, ואתה באמת חושב שאתה לא מקשקש - לפחות היה צנוע מספיק כדי לא לפתוח את הפה ולהתנשא על משתמשים אחרים, שבמקרה הזה גם ענו תשובה הרבה יותר נכונה ממך.

כמה טיפים לחיים בריאים.
ברוך הבא לפורום

ישן 15-01-2010, 14:24
צלמית המשתמש של שחף דרור
  משתמשת נקבה שחף דרור מנהל שחף דרור אינו מחובר  
מנהלת פורומי הצילום

חבר מתאריך: 12.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל שחף דרור
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי Lisahy שמתחילה ב "[QUOTE=שחף דרור]נראה לי שיש..."

אל תטעה גולשים, ואל תזלזל בצורה טיפשית כזו ביכולות של אנשים שאתה לא מכיר (למה טיפשית? כי עשית את זה בלי לבדוק את המציאות. והיא כ"כ שונה ממה שאתה מדמיין).

קונטרול+T בפוטושופ זה כמו Edit -> Free Transform (**), שמה שהוא עושה זה שינוי גודל ו/או מיקום של שכבה מסויימת בתמונה. כמובן שאם יש רק שכבת רקע - הקיצור כלל לא יעבוד (אתה מוזמן לנסות).
זו בוודאי לא דרך להקטין תמונה.

עכשיו לגבי הקטנת תמונה (בדרך שציינתי) כדי שהיא תיראה יפה במסך: אני לא אחזור על ההסבר של מתן ושלי, כי הם כבר כתובים פה לטובת שאר הגולשים. ובנוגע אליך, אתה תצטרך להתעסק עוד קצת בצילום ובפוטושופ כדי להבין את העניין. אני אהיה מוכנה לקבל את ההתנצלות עוד כמה שנים, כשתבין את הטעות שלך.

(**)
טיפ, אם מישהו מתעניין איך גיליתי מה עושה קיצור מסויים: בחלון Keyboard shortcuts and menus שנפתח באמצע קונטרול+אלט+שיפט+K אשר לשנות קיצורי מקשים בפוטושופ לשימושכם האישי. אם אתם מנסים להזין לתפריט מסויים קיצור שכבר נמצא בשימוש, התוכנה תזהיר אתכם בדיוק איפה הקיצור נמצא בשימוש ותאפשר לכם לשנות את המיקום ההוא לקיצור אחר. אז ניסיתי להזין קונטרול+T לאחד מהתפריטים, והתוכנה הזהירה אותי שהקיצור כבר נמצא בשימוש עבור Edit -> Free Transform.

נערך לאחרונה ע"י שחף דרור בתאריך 15-01-2010 בשעה 14:29.
ישן 15-01-2010, 15:54
צלמית המשתמש של Lisahy

בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי שחף דרור שמתחילה ב "אל תטעה גולשים, ואל תזלזל..."

נכון, כשזה רק שכבת רקע זה לא עובד צריך להפוך את זה לליר רגיל (לא נעול)
לא משנה,
מה שבכלל האדם שפתח את האשכול מנסה להבין זה למה האיכות פחות חדה כשזה במחשב,
אין פה שום קשר להדפסה, את זה הבנתי..
בכל מקרה נראה לי שאפשר לסכם שאם הבן אדם לא רוצה להדפיס את התמונה בעתיד,
ורוצה שהתמונה תראה טוב יותר גם אם זה אומר לשלם על הגודל של התמונה שתיהיה קטנה
הוא צריך להקטין אותה בפוטשוופ, את הרי כתבת:
ציטוט:

הקטע עם הפיקאסה, זה שהיא תציג לו (בלבד) את התמונה בגודל המותאם למסך (קטן מהגודל המקורי)
וכך זה יראה טוב יותר, אך לא תשנה את הגודל המקורי.

בכל מקרה אם אתה קצת מבין בפוטושופ יש לך אפשרות של SMART OBJECT שתוכל להקטין תמונה
וגם אם הצטערת על זה תוכל להחזיר לגודל המקורי בלי שהתמונה תיפגם, כמובן שיש לה עוד הרבה אפשרויות וזה שימושי.

ישן 15-01-2010, 16:05
צלמית המשתמש של Narxx

בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי Lisahy שמתחילה ב "נכון, כשזה רק שכבת רקע זה לא..."

לא, שוב אתה טועה ומטעה.
לא משנה כן להדפיס או לא להדפיס - איכות התמונה היא נתון קבוע. ככה צילמת את התמונה, וזהו - אין מה לעשות.
כאשר אתה מסתכל בזום 100% בתמונה - אתה תראה את כל הפיספוסים שלה (אם מדובר ברעש דיגיטלי, חוסר חדות, מעברי גוונים חדים וכו').
אם תקטין אתה לא תתקן את הבעיות האלה, אתה פשוט תהרוס את הקובץ עד לרמה בה לא יבחינו בפרטים הללו.
להקטין תמונה זו לעולם לא הדרך לתקן תמונה לא טובה וזו גם לא שיטה טובה להסביר לבנאדם למה במסך במצלמה זה נראה יותר טוב מאשר במסך המחשב.
למעשה - לפי השיטה שלך, בגלל שמסך המצלמה כל כך קטן, אז זו הסיבה שרואים כל כך טוב.

הסיבה היחידה להקטין תמונה היא כדי שלא תשקול הרבה (MB) ואז יהיה אפשר לשלוח באינטרנט בקלות.
חוץ מהסיבה הזו - שום סיבה אחרת. לא יראה יותר טוב ולא יראה פחות טוב.
די להמליץ על להקטין תמונות, וגם אם מקטינים - לעולם לא על המקור.

ישן 15-01-2010, 16:16
צלמית המשתמש של Lisahy

בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "לא, שוב אתה טועה ומטעה. לא..."

אוקי, אתה זה שמבין יותר ממני בצילום
השאלה שלי האם במצלמת DSLR טובה, שהרזולוציה של התמונה היא ענקית יחסית,
אתה רוצה להגיד לי שרואים מעולה, מצויין?
כל תמונה חייבים להקטין את הגודל שלה כדי לראות יותר טוב..
וזו הסיבה שהזכרתם את פיקאסה (להקטין לגודל של המסך כדי לראות נורמאלי ובלי כל הפאקים מסביב)
הרי גם אם אני יצלם עם ה SX20 שלי ותצא תמונה טובה, יהיה הרבה רעש בתמונה ועוד כל מיני דברים
כשהיא בגודל המקורי שלה...
ומה הפתרון? (במידה וזה לא להקטין..)

ישן 15-01-2010, 20:18
צלמית המשתמש של Narxx

בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי Lisahy שמתחילה ב "אוקי, אתה זה שמבין יותר ממני..."

אתה מחפש פתרון במצב בו אין בכלל בעיה.
זה שאתה מצלם עם DSLR טובה, עתירת מגה-פיקסל - לא הופך את התמונה שלך אוטומטית לטובה או לא טובה.
יש תמונות שמצולמות כמו שצריך, שיראו נהדר, ויש תמונות שיראו כמו זבאלה. זה תלוי גם באופטיקה, גם בתאורה ובעיקר בצלם שמחזיק את הציוד.

מסך המחשב שלי הוא מסך בעל רזולוציה אשר נקראת בלשון העם "Full High Definition" או "מסך ענק אחי, איזה ליגה!!1". הרזולוציה הטבעית שלו היא 1920 על 1200 פיקסלים (שזה יוצא 2.3 מגה-פיקסל בלשון העם).
כלומר - כל מצלמה שתצלם ברזולוציה הגבוהה מ 2.3 מ"פ, תייצר קובץ בעל מימדים שהמסך שלי לא יכול להראות. כלומר, אם אני רוצה לראות את כל התמונה - אני חייב להקטין ולו בכדי לראות את כולה ולא רק חלק ממנה.
ההקטנה על המסך (בלבד) לא נועדה לאפשר לצפות בתמונה 'באיכות גבוהה יותר'. זה קישקוש מוחלט, אלא לאפשר לאנשים לראות את כל התמונה נקודה.

אין 'פתרון' לבעיית הרעש ב 100% זום-אין כי ככה המצלמה שלך מצלמת. יש מצלמות יותר רועשות, ויש פחות רועשות, ובהתאם לסצינת התאורה שלך אתה תקבל יותר או פחות רעש... יותר או פחות חדות... יותר או פחות מעברי צבע חדים וכו'. אבל בסופו של דבר - כל מצלמה מייצר פלט מסויים.
גם אם הפלט הזה רועש - ככה המצלמה עובדת. אין מה לעשות, וזו לא בעיה שצריך 'לתקן'.
יש תוכנות שמחליקות תמונות (עיבוד תמונה) כמו Neat Image שמפעילות אלגוריתמים מסויימים על התמונה ומחליקות את הרעש, דבר שיכול לעזור לך אישית לצמצם את בעיית הרעש, אבל בכל מקרה, לא תוכל לצפות בכל התמונה על המסך שלך אם לא תקטין.

תמונות תמיד צריך לשמור ברזולוציה מקסימלית במחשב כי זה פשוט ביזבוז לא לעשות כן.
להקטין את התמונה ולערוך אותה מחדש - תמיד אפשר, אבל אם מקטינים ולא שומרים את המקור - אי אפשר לייצר את הפרטים החסרים מחדש והתמונה המקורית אבדה לנצח.

פיקאסה / ACDSee / אירפאן-וויו ושאר התוכנות לא נועדו לתת פתרון לבעיית הרעש אלא לבעיה האחרת שציינתי - התאמת גודל התמונה למסך כדי שתוכל לראות את התמונה בשלמותה מבלי להרוס את הקובץ עצמו.

ישן 15-01-2010, 21:33
צלמית המשתמש של Lisahy

בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "אתה מחפש פתרון במצב בו אין..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Narxx
אתה מחפש פתרון במצב בו אין בכלל בעיה.
זה שאתה מצלם עם DSLR טובה, עתירת מגה-פיקסל - לא הופך את התמונה שלך אוטומטית לטובה או לא טובה.
יש תמונות שמצולמות כמו שצריך, שיראו נהדר, ויש תמונות שיראו כמו זבאלה. זה תלוי גם באופטיקה, גם בתאורה ובעיקר בצלם שמחזיק את הציוד.

מסך המחשב שלי הוא מסך בעל רזולוציה אשר נקראת בלשון העם "Full High Definition" או "מסך ענק אחי, איזה ליגה!!1". הרזולוציה הטבעית שלו היא 1920 על 1200 פיקסלים (שזה יוצא 2.3 מגה-פיקסל בלשון העם).
כלומר - כל מצלמה שתצלם ברזולוציה הגבוהה מ 2.3 מ"פ, תייצר קובץ בעל מימדים שהמסך שלי לא יכול להראות. כלומר, אם אני רוצה לראות את כל התמונה - אני חייב להקטין ולו בכדי לראות את כולה ולא רק חלק ממנה.
ההקטנה על המסך (בלבד) לא נועדה לאפשר לצפות בתמונה 'באיכות גבוהה יותר'. זה קישקוש מוחלט, אלא לאפשר לאנשים לראות את כל התמונה נקודה.

אין 'פתרון' לבעיית הרעש ב 100% זום-אין כי ככה המצלמה שלך מצלמת. יש מצלמות יותר רועשות, ויש פחות רועשות, ובהתאם לסצינת התאורה שלך אתה תקבל יותר או פחות רעש... יותר או פחות חדות... יותר או פחות מעברי צבע חדים וכו'. אבל בסופו של דבר - כל מצלמה מייצר פלט מסויים.
גם אם הפלט הזה רועש - ככה המצלמה עובדת. אין מה לעשות, וזו לא בעיה שצריך 'לתקן'.
יש תוכנות שמחליקות תמונות (עיבוד תמונה) כמו Neat Image שמפעילות אלגוריתמים מסויימים על התמונה ומחליקות את הרעש, דבר שיכול לעזור לך אישית לצמצם את בעיית הרעש, אבל בכל מקרה, לא תוכל לצפות בכל התמונה על המסך שלך אם לא תקטין.

תמונות תמיד צריך לשמור ברזולוציה מקסימלית במחשב כי זה פשוט ביזבוז לא לעשות כן.
להקטין את התמונה ולערוך אותה מחדש - תמיד אפשר, אבל אם מקטינים ולא שומרים את המקור - אי אפשר לייצר את הפרטים החסרים מחדש והתמונה המקורית אבדה לנצח.

פיקאסה / ACDSee / אירפאן-וויו ושאר התוכנות לא נועדו לתת פתרון לבעיית הרעש אלא לבעיה האחרת שציינתי - התאמת גודל התמונה למסך כדי שתוכל לראות את התמונה בשלמותה מבלי להרוס את הקובץ עצמו.

לזה בדיוק התכוונתי בכל מה שניסיתי להסביר פה באשכול הזה!!
להתאים לגודל המסך (וגם לי יש 1920 על 1200),
וזה שאתה מקטין לא משפר את האיכות, הוא כמו שאמרתה מחסיר פרטים וכשזה קטן זה נראה יותר טוב
או לא יודע איך להסביר את זה, נראה עדיף על פניו מאשר בגודל רגיל
וזה שפתח את האשכול לא סתם ביקש עזרה בזה, כי הוא צודק, זה לא נראה טוב בגדול..

ישן 15-01-2010, 21:56
צלמית המשתמש של Narxx

בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי Lisahy שמתחילה ב "[QUOTE=Narxx]אתה מחפש פתרון..."

כתבת:
ציטוט:
במקור נכתב על ידי Lishay
הפתרון הוא להקטין בפוטשופ, ולעשות עריכה קלה כמו שאמרתי,
אם את לא מבינה בכל הקטע של הפוטושופ אל תתווכחי בנושא הזה, וזו עצה שתקחי לעצמך

מה שבילבל אותי וגרם לי לחשוב שאתה כן מעוניין בהקטנת התמונות בפוטושופ (מה שאני לחלוטין נגד).
אני לא יודע איך הגעת למסקנה שאנחנו מדברים על אותם דברים, אבל שיהיה בכיף.

זה שפתח את האשכול פשוט לא מבין שגם במצלמה שלו זה נראה גרוע באותה המידה. ולא רק בגלל הרעש, אלא בגלל שהמסך שם אולי רווי יותר, וקשה לראות ברזולוציה כל כך נמוכה את מעברי הגוון - אבל התמונה היא אותה תמונה.
במצלמה שלי יש לי אפשרות לעשות ZOOM IN במצלמה ממש פנימה עד שאני ממש רואה פיקסלים (כמעט) ואז מבחין בכל ה'פאקים' שלי בזמן צילום. בד"כ אני בודק כך האם תמונה מסויימת היא באמת חדה ומוצלחת, ואם לא - אני לוקח עוד שוט.
כלומר - כבר במצלמה אני יכול לבדוק עד כמה איכותית התמונה שלי, ולהחליט האם לשנות פרמטרים בהתאם.

אני יכול לראות רעש, חוסר חדות, טישטוש, מריחה, בריחת פוקוס, מעברי צבע, רווייה... כל דבר - ממש כמו במסך המחשב כך שלהגיד שבמצלמה זה נראה יותר טוב זה גם לא מדוייק (ולא נשכך את החוק של אולג שקובע כי המסכים במצלמות הם שקרנים )

ישן 21-01-2010, 08:00
צלמית המשתמש של Lisahy

בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי שחף דרור שמתחילה ב "תודה למתן שענה בשמי, כי אני..."

ציטוט:
תודה למתן שענה בשמי, כי אני שומרת שבת.
Lisahy, לסיכום האשכול אני אגיד לך משהו אחד:
בתור מישהו שקנה עכשיו את המצלמה הקומפקטית הראשונה שלו (או השניה?) ומדבר עם מישהי שמתפרנסת מצילום ומעריכה בפוטושופ כבר כמה שנים (שהיא: אני), אני אתן לך המלצה קטנה:

(תמיר את זה ללשון זכר, תוסיף אחרי המילה "הפוטושופ" את המילה "והצילום" וזה בדיוק ידבר אליך.)

אני אולי לא מבין בצילום, אוקי אני לא מבין בצילום
אבל בפוטושופ אני מבין ואני מעצב כבר יותר מ 4 שנים.
אז אולי בלבלתי פה הרבה דברים רק בגלל שחשבתי שאני מבין בצילום, אבל בכל הנוגע לפוטושופ
אני בטוח שאת דעתי בנושא עשיתי נכון, אני לא חושב שטעיתי בקטע הזה..

מלבד זאת, זה לא תורם לך לזלזל במי שפחות טוב ממך בצילום, גם את היית אי שם בהתחלה, בדיוק כמו שזה לא תורם לי.

נערך לאחרונה ע"י Lisahy בתאריך 21-01-2010 בשעה 08:05.
ישן 22-01-2010, 20:06
צלמית המשתמש של Lisahy

בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי שחף דרור שמתחילה ב "אני ממש לא מזלזלת במי שלא..."

ציטוט:
אני ממש לא מזלזלת במי שלא מבין בצילום, ויעידו על זה אנשים שמבקשים ממני עזרה או עצה בפרטי.
אני מזלזלת (מאוד) במי שמזלזל באחרים, במיוחד במי שמזלזל כשהוא זה שטועה.

בכל הקשור לפוטושופ סתם בלבלת תשכל לאדם שרצה עזרה בהתחלה ועדיין לא קיבל פה שום תשובה.
חוץ מזה כמו שאת יודעת לזלזל בי (ובטח יש לזה השלכות על שאר הטירונים בנושא שאת מזלזלת בהם) אני גם אזלזל בך, גופן וינדוס כזה או אחר בצבע לבן וסגול לא נקרא לעצב בפוטושופ, את אותו דבר בדיוק היית יכולה לעשות בצייר, חבל על המקום שהפוטושופ שלך תופס בהארד דיסק.

האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:29

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר