לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-01-2010, 15:29
  Centurion Centurion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.03.07
מידע השנה חיל האוויר הרוסי יקבל 10 מערכות "פאנציר"
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Centurion שמתחילה ב "חדשות צו"ב מרוסיה ינואר 2010"

השנה חיל האוויר הרוסי יקבל 10 מערכות "פאנציר"

מוסקבה, 20 בינואר - RIAN.

חיל האוויר הרוסי מתכנן לקלוט לשירותו השנה עד עשר מערכות הגנ"א "פאנציר", כך הודיע ביום רביעי ל-RIAN דובר שירות ההסברה והמידע של משרד ההגנה הרוסי לענייני חיל האוויר לויטננט-קולונל ולאדימיר דריק.

"המערכת הזאת נועדה להגן על מרכזי שילטה ממשלטיים וצבאיים נקודתיים רגישים במיוחד, וגם על אלמנטים של סד"כ תעופתי ושל יחידות הנ"מ. היצרן מציג את המערכת כאמצעי יעיל להתנודדות נגד חימוש מדוייק", אמר דריק.

בסוף דצמבר 2009 המוחמחים הראשונים של חיל הנ"מ [PVO-VVS] עברו הכשרה בקורסים להפעלת מערכת "פאנציר". בהמשך המומחים האלה יכשירו את הדור החדש של קציני חיל הנ"מ להפעיל את המערכת.

(...)

http://www.rian.ru/defense_safety/2.../205424056.html

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-01-2010, 17:37

בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Fang שמתחילה ב "[b]בסוף דצמבר 2009 המוחמחים..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Fang
בסוף דצמבר 2009 המוחמחים הראשונים של חיל הנ"מ [PVO-VVS] עברו הכשרה בקורסים להפעלת מערכת "פאנציר". בהמשך המומחים האלה יכשירו את הדור החדש של קציני חיל הנ"מ להפעיל את המערכת.
הייתי בטוח שהמערכת הזו בשימוש הצבא הרוסי כבר מ 2008.

אני חושב שהייתה מערכת אחת (?) בצבא לצורך הבדיקות והניסוים, אם כי אני לא בטוח. אבל הפעם זה נראה כהכנסה לשירות פעיל.

ציטוט:
ובכדי שהדברים יהיו ברורים, אנחנו מדברים על ה Pantsyr S1 נכון?

כן. נראה לי שזאת הגירסה הכשירה היחידה אשר קיימת היום. הגירסה הקודמת נכשלה בניסוים ובוטלה.

ישן 20-01-2010, 15:55

מידע איראן איפשר את מעברו של מטוס הקרב הרוסי, והוא צפוי לנחות בקרוב בבחריין
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Centurion שמתחילה ב "חדשות צו"ב מרוסיה ינואר 2010"

איראן איפשר את מעברו של מטוס הקרב הרוסי, והוא צפוי לנחות בקרוב בבחריין

מוסקבה, 20 בינואר - RIAN.

מטוס הקרב הרוסי Su-27 [ליתר הדיוק Su-27SMK], אשר שילטונות האיראניים סירבו לאפשר לו מעבר דרך המרחב האווירי האיראני, קיבל את האישור ועכשיו טס לבחריין, כך הודיע ל-RIAN בטלפון דובר השגרירות הרוסית באיראן רפאל גבורקיאן.

(...)

ביום השלישי משרד החוץ הרוסי הודיע כי אירן מסרבת לתת מעבר במרחב האוויר שלה למטוס הקרב הרוסי Su-27 השייך לחברת "סוחוי". לטענת הצד הרוסי, הבקשה לביצוע טיסת המעבר הנ"ל הועברה לצד האיראני דרך השגרירות הרוסית בטהראן בהתאם לנוהל הקיים ובמועדים המקובלים.

יחד עם זאת, לדברי משרד החוץ הרוסי, עקב הסיבות שעדיין אינן ברורות, שלטונות התעופתיים של איראן סירבו לתת מעבר למטוס. אבל כבר אתמול בערב השילטונות התעופתיים האיראניים נתנו אישור לטיסת Su-27 מעל המרחב האוירי האיראני.

http://www.rian.ru/defense_safety/2.../205449100.html

---

Su-27SMK הוא כלי טייס יחיד שהרוסים שלחו לבחריין להשתתף בתצוגה אווירית שתתקיים בין 21 ל-23 החודש בבסיס סחיר [Sakhir].

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:25

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר