לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-02-2010, 08:24
  ישראל_היום ישראל_היום אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.01.10
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "ברור, זאת טענתי. שלמרות שהוא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי shruki
ברור, זאת טענתי. שלמרות שהוא קטן מימדים, הוא כנראה בעל מאפיינים עברייניים אלימים.

ואתה מה זה צודק:
ציטוט:
הנער הכחיש את המיוחס לו נעצר ומעצרו הוארך בחמישה ימים. "הנער מוכר למשטרה בעיקר מתחום עבירות רכוש ואלימות" מסר פקד רנד והוסיף כי הנער נמלט מהמוסד הסגור שאליו נשלח בהוראת ביהמ"ש. "יש לנו ראיות מאוד חזקות המצביעות עליו. הוא קושר עצמו למקום ולקורבן אך טוען כי כשביקש ממנה סיגריה היא החלה לצעוק והוא נמלט" אמר פקד רנד. כשהיה הנער בן 11 הוצא מחזקת הוריו ושוכן במוסד סגור שממנו נמלט מספר פעמים. בעת שהיה בורח מהמוסד חי ברחוב. כיוון שמדובר בקטין השוטרים לא יכלו לחקור אותו ללא נוכחות הוריו אך כשזומנו הם סירבו להגיע לתחנת המשטרה בטענה שאינם מכירים בילד. בעבר הוחזר הנער לרשות הוריו בצו בית משפט אך הם סירבו לקבלו והוא נאלץ להישאר בבית הסוהר.
לכתבה במלואה: http://digital-edition.israelhayom....=ITD/2010/02/28 ( עמוד 15 )

הבנתם? הם עשו ילד, הוא לא מוצא חן בעינייהם, לא משתלטים עליו, אז הם זורקים אותו עלינו,כחברה. מענק לידה הם בטוח לקחו, ובטח גם קיצבת ילדים. צריך אכן להרחיק אותו ,לתמיד, לכלוא אותו בצינוק לכל החיים לפני שיהיה "כוכב עולה" באיזו משפחת פשע נתנייתית, אבל צריך לחוקק חוק שיחייב את הוריו לשאת בהוצאות כליאתו. הורים כאלו הייתי מעקר, שלא יתרבו. הם חבורת הזבל!

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://i49.tinypic.com/20tkvf6.png]

נערך לאחרונה ע"י ישראל_היום בתאריך 28-02-2010 בשעה 08:26.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-02-2010, 09:54
  ישראל_היום ישראל_היום אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.01.10
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי hanamer שמתחילה ב "זה הבעיה של המדינה שלנו,..."

אני מכיר סיפור אמיתי על משפחה כזו, ואני אספר אותו ללא פרטים מזהים:

זוג הורים עם מספר ילדים, האב עבריין מועד שאת רוב חייו העביר על חשבון מדינת ישראל ואזרחיה, בהם ביצע עשרות פשעים, כמובן מומחה בפארמקולוגיה ( סחר ושימוש ), האם אלכוהוליסטית ואלימה כלפי ילדיה, מתקיימת מהונאת הביטוח הלאומי, כלומר חיה על חשבוננו, סיגריות תוצרת חוץ וודקה חופשי,כמובן שהיא אינה עובדת , הילד הגדול שלה שהוא קטין, הולך בביטחה בדרכי אביו ויש לו כבר מספר תיקים , הוא כבר על וודקה זולה פלוס אקסטזי, כמובן שאף ילד לא נמצא במסגרת לימודית כלשהיא, אלא אם כן מכללת הפשע ע"ש הרחוב זה מוסד לימודי מוכר, והילד הקטן , כבן 4 כבר יודע לקלל יופי, לאחוז בסכין, וללחוץ על ידיות של דלתות השכנים,אולי מישהו שכח לנעול את הדלת, והנה לכם תשש בגיל טרום חובה. ורשויות המדינה שיודעות, לא נוקפות אצבע.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://i49.tinypic.com/20tkvf6.png]

נערך לאחרונה ע"י ישראל_היום בתאריך 28-02-2010 בשעה 09:57.
ישן 28-02-2010, 17:03
צלמית המשתמש של amit2
  משתמשת נקבה amit2 amit2 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.08.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ישראל_היום שמתחילה ב "חשד: בן 13 אנס בת 30 בחדר המדרגות בביתה בנתניה"

כמה כתבות בעיתונים הוקדשו לילד האומלל.
גם אני כעסתי כששמעתי על מקרה האונס,
ועל זה שהוא מוכר למשטרה מתחום הרכוש.
ביום שלישי האחרון שוב פרצו לבית של אמא שלי.
עבירת רכוש סה”כ. ניסינו לנחם אותה שמזל שחילקה כבר את כל הדמי פורים לנכדים.
ומזל שלא היתה בבית - אז לא נפגעה פיזית ולא נתנו לה לשתות אקונומיקה.
רק רוקנו את כל הארונות והמגרות ככה, שאמרו לי שאפילו תמונות לא יכולות להמחיש את איך הבית נראה...
שוטר חביב הסביר לה ש”רב בריח” לא מספיק טוב -
אז אחי החליף לה לצילינדר משוכלל יותר, וגם הוסיף מנעול שנקרא “כספת” שהשוטר המליץ.
ויהי לילה ויהי בוקר יום רביעי - שוב התקשרתי - ואז היא יצאה מההלם ופרצה בכזה בכי…
לאישה בגילה זו כמעט הרגשה של אונס - משהו חודר לפרטיות ומשאיר אחריו תחושה של אלימות נוראית…
פעם שעברה היא היתה בחו”ל - אז הספיקו לסדר לה לפני שחזרה - אז זה היה אולי פחות שוק - אבל בכל זאת...
הא, ואותו יום שלישי היה 3 פעמים כי נאחס:
לנו גנבו טלפון סלולרי ובסוף היום כייסו ממכר ארנק עם כל המסמכים וכרטיסי אשראי וכו’ -הוא השאיר את הניירת שלו אצלנו - אז היינו עסוקים בלבטל מסמכים - ולהזמין חדשים.
גם כאן זה היה רק כאב ראש - אף עצם לא שברו ואף אחד לא אולץ לשתות אקונומיקה… עבירות רכוש

הנה כמה ציטוטים משתיים מהכתבות:

במשטרה מכירים אותו היטב, בעיקר מעבירות רכוש.

"רק אלוהים יודע כמה אני סובל" - מלים אלה, שיצאו מפיו של ילד בן 13, לא הותירו אתמול (יום ד') עין אחת יבשה באולם בית המשפט בנתניה -הילד גדל במשפחה בעייתית בשכונת מצוקה בשרון. כשהיה בן 11 הוחלט להוציאו מחזקת הוריו ולהעבירו למוסד סגור, בשל בעיות ההתנהגות שמהן סבל וקשיים שגילה בשהייה במסגרת. משפחתו, התברר לשירותי הרווחה, אינה יכולה לספק לו את התמיכה הראויה.
לפני כחצי שנה שוחרר הילד מהמעון, בניסיון לשלבו מחדש בקהילה. אלא שהוא הידרדר במהירות בהתנהגותו, ולאחרונה אף החל להסתובב עם נערה עבריינית המבוגרת ממנו בשנים רבות. הוא כנראה סובל מהזנחה קשה. אנשים המכירים את הילד טוענים כי מצבו הפיזי קשה, והוא רזה וקטן בהרבה מגילו - לכל היותר נראה בן שמונה. לפני חמישה ימים נתפס הילד כשהוא יושב ברכב פרוץ, שריח חריף של אלכוהול נודף ממנו - ונעצר. הוא הובא לבית המשפט, שהורה לשלוח אותו למעון סגור.

------------------------
וכאן הייתי רוצה לציין את אחת הסיבות שאני בזה לפעילי המצפון למינהם.
אלה שמוצאים זמן להפגין ולזרוק אבנים ולהביע את דעותיהם נגד אלימות - בעוד יותר אלימות.
אני מכירה כמה כאלה - גם מפונקים שבינהם - לא יקומו מהמחשב להשתתף בהפגנות -
אלה ישקיעו את מרצם וזמנם בליקוט תעמולה כדי לתדלק את הצעירים שמשתוללים בהפגנתיות.

ומכוון שהעולם עגול - ומופרעי השמאל אי שם בקצה נוגעים בכתף של הקיצוניים מימין -
אז חבל שהם לא מבינים שאולי עושה להם טוב לשחרר לחץ בהשתוללות -
אבל היה להם יותר סיפוק אם היו מצליחים לעזור לנוער אומלל שאין תקציבים בשבילו -
ויום אחד גם הם יכולים להפגע ממנו.
הרי אין מאסר עולם - הוא יחזור - ומעצמו הוא לא ישתקם ויהיה נורמטיבי...
ישן 28-02-2010, 18:08
צלמית המשתמש של amit2

בתגובה להודעה מספר 43 שנכתבה על ידי Au79 שמתחילה ב "זו הסיבה שבחלק מהפעמים אני..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Au79
זו הסיבה שבחלק מהפעמים אני דווקא בעד דטרמניזם שיפוטי.
לא מאמין שאנשים עם אישיות כל כך בעייתית ישתנו. הרי לא מדובר ב"מעידה חד פעמית".
לא צריך לשקם אדם כזה (ולא משנה שהוא "רק" בן 13) ואין שום סיבה לתת לו לחזור לרחובות.
אנשים מהסוג הזה צריכים לשבת בכלא. לא כאקט של ענישה, אלא כאקט של הגנה על הציבור.

אני כן מאמינה - אם לא לשנות, אז לטפל ולעזור.
אם "לא ענישה, אלא כהגנה על ציבור", צריך להקים מסגרות מתאימות ולא בית סוהר שלעבריינים צעירים זה בית ספר.
היום יש המון מידע על מח והתנהגות - ויש כלים ותרופות וטיפולים לעזור למי שיש בעיות "פסיכו" שנולדים איתן,
או בעיות שגדלים אליהן בגלל הזנחה (או ההיפך מהזנחה - "פינוק" יתר...).
ישן 28-02-2010, 18:48
צלמית המשתמש של amit2

בתגובה להודעה מספר 45 שנכתבה על ידי pleomax שמתחילה ב "תראי, אני חושב שצריך להראות..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי pleomax
תראי, אני חושב שצריך להראות לילדים האלה את הסנקציות של כל מעשה כגון עבירה, אם הוא במוסד סגור כנראה ששם הגבולות קצת מטושטשים ולכן האנשים הפועלים במקום צריכים להסביר לאותם ילדים על החוק ועל הסנקציות הקשות לעובר על החוק.
כן, צריך להראות לכולם את הסנקציות.
הילד הזה כבר ראה - ונראה שלא עבד עליו.
אולי צריך להראות גם את הגזר - מקלות הוא כבר ראה מספיק.
זה חלק משיקום - להראות שיש גם עולם אחר, שנראה שהוא לא מכיר מהבית.
ציטוט:
ושוב תראי איזה הזויי זה שנער בן 13 אנס אישה בת 30 פלוס, וזה עוד דוגמה לכמה שהענישה בארץ שלנו היא חלשה
היא (אישה בת 30 פלוס) נתנה לילד (בן 13 שנראה בן 8)סיגריה...
אני בעד עונש אונס למי שנותן/מוכר סיגריות אלכוהול וחגיגת לקטינים...
*עונש אונס = מאסר (בטח אתחרט שחשבתי בקול...יש הרבה מחשבות שאני כן מצליחה להתאפק מלהעלות)
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:29

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר