לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-02-2010, 21:02
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי שחף דרור שמתחילה ב "בד"כ הוא לא יושב על המשחק בלי..."

את טועה כאן, השחקנים הכי כבדים במשחקים הללו, הם אנשים מבוגרים מעל 18+, שנדבקו במשחקים הללו.
ילדים בני 11 לא מחזיקים את השרתים האלה, אלא המבוגרים בעיקר, שמשחקים במשחקים האלה. יש משפחות שיש להן שחקן משותף לכל המשפחה וזה פרוייקט משותף לכולם.
אני מניח, שהוא רוכש בנוסף תוספות בכסף אמיתי להגנה והתקפה וכו... אם הוא שחקן מוביל.

הוא מכור קשה, אם הוא בין המובילים וקשה לו להיות רחוק מהמשחק יום שלם.
תדברי עם ההורים שלו וחברים שלו ותפעילו עליו לחץ יחדיו אם לא, הוא צריך עזרה של איש מקצוע.
רוב השחקנים המכורים לטרויאן קשה ושאר המשחקים המלחמה הללו, בסופו של דבר משחקים עם עוד כמה שחקנים באותו חשבון, כדי שיהיה להם חיים. אחרי שהם מבינים שזאת מחלה. דברי איתו ותסבירי לו יפה, שיש לו מחלה רצינית, שישחק עם עוד כמה אנשים בחשבון יחדיו, שהוא נותן בהם אמון דבר ראשון כצעד ראשון לעצור את המחלה מלהיות במצב יותר גרוע.

בכל מקרה את צריכה לעזור לו לעזוב את הסם הזה או להציב לו גבולות ברורים של מגבלות זמן ברורים, כי זאת מחלה לכל דבר, שהולכת והופכת ליותר גרועה עם הזמן.
יצא לי להכיר כמה אנשים, שלא ישנו נורמלי והם בלי חיים חודש כל פעם בסיום השרת ועשו או עושים הכל כדי לנצח ואת לא רוצה לראות את החבר שלך מגיע לרמה הזאת של התמכרות.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-02-2010, 21:38
צלמית המשתמש של שחף דרור
  משתמשת נקבה שחף דרור שחף דרור אינו מחובר  
מנהלת פורומי הצילום

חבר מתאריך: 12.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל שחף דרור
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "את טועה כאן, השחקנים הכי..."

חחח, קצת הקצנת את זה.
אני בטוחה שיש אנשים במצב שתיארת, אני יודעת את זה, אבל אם החבר שלי היה כזה - הוא לא היה חבר שלי (כלומר אני לא הייתי חברה שלו...).
הוא לא רוכש שומדבר שקשור לאיקרים בכסף, ובעקרון לא נראה לי שהוא יתמכר יותר ממה שהוא עכשיו (והוא כרגע לא מכור כבד). הוא כבר משחק בזה בערך שנה, אז כבר אפשר לראות מגמתיות, אני מניחה שזה לא ידרדר יותר.
האמת היא שהוא כבר מיצה את המשחק לפני כמה חודשים, אבל עדיין לא אזר אומץ לעזוב אותו.
אני מקווה שכשהוא יגיע לגבולות בלתי עבירים (למשל יהיה לו את המס' המקסימלי של ספינות שאפשר לרכוש) הוא יצליח להשתחרר מזה...
בינתיים הוא גם מסכים לראות איתי סדרות קיטשיות (לעיתים רחוקות ), אז הכל בסדר.
ישן 27-02-2010, 15:56
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "ההצתה שלך מהירה..."

סליחה? מאיפה לי לדעת שיש גם משחקים כאלה באתר הזה?
הצאט שלהם לעולם לא עבד והממשק החדש שלהם גרוע עוד יותר מהקודם ועל כל אלה מאיפה לי לדעת, שיש שם משחקים?

כל השימוש שלי בפייסבוק סביב הודעות לאנשים, שאני מכיר וכמובן לראות מה נסלי ברדה עשתה ולהיות מעריץ שלה. והיא במקרה מופיעה בחתימה שלי איזה היא.
בכל הנוגע לשחור לבן אני צופה בכל סרט או סידרה לפני מרבית הישראלים, גם כאלה שעוד לא הגיעו לארץ או לא יגיעו אז אני לא חיי בשחור לבן ולכן מי שחיי בשחור לבן, הם רוב הישראלים, שחושבים, שהוט ויס הם טובים ומספקים שירות טלויזיה הוגן.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:52

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר