לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום מוזיקה כללי ! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > מוזיקה וזיהוי שירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-03-2010, 20:11
  Daemon Daemon אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.07.02
ארגון מוזיקה במחשב האישי

שלום לכולם, שקלתי האם לפתוח את האשכול בפורום הנוכחי או בפורום תוכנה, בסוף החלטתי שכאן המקום הכי טוב..
בכל אופן, השוק היום מוצף בעשרות כלים ועזרים לניהול וארגון המוזיקה שבמחשב האישי ולאפשר העברה קלה לכל הגאדג'טים הקיימים, אבל עם כל הכלים האלו, אף אחד מהם לא באמת עונה על השאלה של הארגון עצמו..
נכון, זה מאוד סובייקטיבי, אבל אני עדיין מנסה להבין מה השיטה הטובה ביותר לסדר את הקבצים עצמם במחשב.. אשמח אם תציאו לי הצעות!

היום ישנו סדר מבולגן שכזה, ב My Music ישנם מספר תיקיות:
1) אלבומים - התיקייה הכי מסודרת שיכולה להיות, מכילה אלבומים מלאים מסודרים בתיקיות (חלקם גם דיסקוגרפיות מלאות)
2) מוזיקה ישראלית - תוהו ובוהו שלם של שירים שונים מאמנים שונים, חלקם בתיקיות וחלקם לא
3) שירים חדשים - מסודר לפי החודשים ששמעתי אותם לראשונה, תקיות המכילות כ-10-20 שירים לחודש מאמנים שונים (בינלאומי)
4) שירים ישנים - גם כן בלאגן, המכיל את התיקיות: שנות ה-60, שנות ה-90, להקות (מספר שירים של להקות בודדות), ושירי באסה (נוסח קולדפליי וכדומה)
5) רגאיי - בעצם תיקיית בוב מארלי, רק 15 שירים
6) סטים - סטים מלאים של פרוגרסיב טראנס, מגיע ל-3 שעות של שירים רצופים

וזה רק למה שבתוך My Music, שאני לא אתחיל לדבר על התיקייה השניה שמכילה בגדול:
מוזיקה רומנטית, עוד פרוגרסיב טראנס אבל שירים בודדים, עוד מוזיקה ישראלית לפי אמנים, אינפקד, מטאליקה, סאונדטראקים של סרטים, ועוד סתם מלא שירים מבולגנים שמושמעים בדר"כ בגלגל"צ ועוד כל מיני שטויות..

בקיצור, בלאגן אחד שלם.. ועכשיו לסדר עצמו, אני מבין שהרוב אוהבים לסדר את זה לפי תקיות כך:
Genre/Artist/Album/track#.song title.mp3
או כך: Artist/Album/track#.song title.mp3
אבל כמו שאפשר להבין, זה פשוט לא מתאים לי, יש לי מעט מדי שירים לאמן, ובצורה כזאת סביר להניח שאני לעולם לא אגיע לשירים עצמם עם כמות כזאת של תיקיות..

עוד דבר הוא תמונת האלבום המתנוססת בצמוד לכל שיר, ישנם כל כך הרבה אופציות לעשות את זה! להלן מספר דרכים:
א) להכניס לכל שיר תמונה בצורה נפרדת (מה שמגדיל את גודל הקובץ משמעותית) אבל מבטיח שהתמונה תוצג בכל הגאדג'אטים.
ב) להשאיר רק תמונה אחת באותה התיקייה של האלבום - רק חלק מהגאדג'טים יוכלו להציג את התמונה בצורה הזאת
ג) לא להשאיר תמונה בכלל ולתת לנגנים (מדייה פלייר ווינאמפ) להוריד לבד את התמונות - לא יאפשר הצגת תמונה בשום גאדג'ט.

למישהו יש הצעות? סורי על החפירה!
איך אתם מסדרים את השירים?

תודה רבה! ושוב סליחה על החפירה!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:45

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר