לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-03-2010, 04:00
צלמית המשתמש של Segmany
  משתמש זכר Segmany Segmany אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.01
Facebook profile LinkedIn profile Follow me...
גורמים פלסטיניים: "אובמה דורש מנתניהו להעביר את אבו-דיס לשליטה פלסטינית מלאה"

ל-ynet נודע מפי גורמים פלסטינים כי אחת הדרישות שהציב ממשל אובמה לראש הממשלה בנימין נתניהו היא חזרה להבנות קודמות, לפיהן אזורים נוספים ברשות הפלסטינית יעברו כבר כעת מהגדרתם כשטחי C ו-B לשטחי A. אלו אמורים לכלול את סביבת ירושלים, וספציפית הכפר אבו-דיס, שכיום מוגדר כשטח B.

לדברי הגורמים, אבו-דיס - שבעבר הוקמו בו מוסדות שלטון ודובר על אפשרות שישמש כבירה הפלסטינית "אמור להיות לפי המתווה האמריקני חלק מאזורי A הריבוניים של הרשות".

הגורמים מסרו כי קיבלו איתותים מהאמריקנים שהדרישה מנתניהו ברורה - שחרור כאלפיים אסירים ומחוות משמעותיות ואמיתיות בחיי היום-יום, שלדבריהם אינן הסרת מחסום והקמת עשרה אחרים במקומו. "אבל הדרישה המשמעותית היא להחזרת המצב לקווי ערב האינתיפאדה", הדגישו.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3868384,00.html
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-03-2010, 16:13
צלמית המשתמש של hellfrost
  hellfrost hellfrost אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.12.09
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "ואני לא מבין את החדווה בלתת..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי rubber_duck
ואני לא מבין את החדווה בלתת דברים בלי לקבל שום דבר בתמורה.
כל הרעיון של הסכמי השלום עם הפלסטינאים זה שהם מקבלים שטחים
ואמורים לתת שלום בתמורה. למה לנו לוותר על שטחים ולא לקבל שום
דבר בתמורה? כי אובמה אומר? אם הם רוצים שטחים שישבו לשולחן
המו"מ ויתנו משהו בתמורה.

כל הרעיון של הסכמי השלום עם הפלסטינאים הוא לא משהו כמכלול... הם לא ממש שואפים לשלום ולעצמאות.
בכל מקרה לכבוש ישובים פלסטינאים, לדעתי לפחות, זה רעיון ממש גרוע, זה אימפריאליזם גרוע לשלוט עליהם עולה מלא כסף, ולא מקבלים מזה כלום, זה בזבוז מטורף של משאבים ואנרגיה, סתם. זה הגיוני בערך כמו ליישב יהודים באמצע עזה, במקום נניח בנגב.

תוכנית ההתנתקות מעזה הייתה רעיון מעולה, רק חכינו יותר מידיי זמן עם עופרת יצוקה...
אולי מתישהו יהיה לנו שכל להיפרד מבני דודינו גם בגדה...
ישן 27-03-2010, 08:56
צלמית המשתמש של rubber_duck
  rubber_duck מנהל rubber_duck אינו מחובר  
מנהל פורומי מטיילים ותרמילאים, תעופה אזרחית ופורומי הלוחות

חבר מתאריך: 01.05.03
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי hellfrost שמתחילה ב "[QUOTE=rubber_duck]ואני לא..."

ציטוט:
כל הרעיון של הסכמי השלום עם הפלסטינאים הוא לא משהו כמכלול... הם לא ממש שואפים לשלום ולעצמאות

המשפט הזה לא עומד במבחן המציאות. הרי הפלסטינאים עצמם אומרים שהם רוצים שלום (כביכול) ורוצים עצמאות, אז איך הגעת למסקנה הזו?

ציטוט:
בכל מקרה לכבוש ישובים פלסטינאים, לדעתי לפחות, זה רעיון ממש גרוע, זה אימפריאליזם גרוע

אף אחד לא כובש אותם, הם נכבשו כבר ב - 67'. מה שעושים עכשיו זה שולטים עליהם וגם זה לא ממש נכון כי חלק גדול מהשטחים האלה הם שטחי A שבהם הפלסטינאים שולטים בכל האספקטים (אזרחי וצבאי). אין לי מושג איך הגעת למסקנה המוזרה, והבלתי נכונה לדעתי, שמדובר באימפריאליזם אבל עד שלא יהיה פרטנר בצד השני השליטה בהם היא האופציה היחידה שיש לנו. האופציה השניה היא שהחמאס ישתלט על השלטון גם בגדה ואנחנו נספוג קסאמים וגראדים בכפר סבא ות"א.

ציטוט:
תוכנית ההתנתקות מעזה הייתה רעיון מעולה

יש כמה מאות אלפי אזרחים שלא יסכימו איתך. הם גרים בדרום והם עדיין זוכרים מה קרה בפעם האחרונה שהחמאס החליט לירות את הקסאמים והגראדים שלו, חבל שאתה לא זוכר. חבל שאתה גם לא זוכר מה קרה אחרי שברחנו מדרום לבנון - לברוח זה אף פעם לא פיתרון טוב.

ציטוט:
אולי מתישהו יהיה לנו שכל להיפרד מבני דודינו גם בגדה

פה אנחנו מסכימים. אני רק מקווה שזה יהיה חלק מהסכם אמיתי שהפלסטינאים יכבדו ושיתן פיתרון כולל וקבוע לכל הבעיות שיש לנו איתם.

ישן 03-04-2010, 10:56
צלמית המשתמש של hellfrost
  hellfrost hellfrost אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.12.09
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "[QUOTE]כל הרעיון של הסכמי..."

1. מה קשור מה שהם אומרים למציאות? ישות לאומית ששואפת להפוך לעצמאית מתנהגת כמו ישראל בשנות ה40, ולא בוזזת את כל הכסף שהאיחוד האירופאי שופך עליה, ומתעסקת בללכת מכות עם החמאס. אם בני דודינו רצו להקים פה מדינה עצמאית כל מה שהם היו צריכים לעשות זה לזרום עם אוסלו והיום כנראה היתה להם מדינה.

2. מה שקרה עד האיתיפאדה הראשונה היה אימפריאליזם, עכשיו זה סתם כיבוש, וכיבוש אני מתכוון לתהליך פעיל, זה שחיילי צהל נכנסים לשטחי A מתי שבא להם, עוצרים את מי שבא להם, והורגים את מי שבא להם (חומת מגן), זה דיי סימן שהם לא ממש אחראים לעצמם. הם גם תלויים בנו לחלוטין מבחינה כלכלית, ובכמה אספקטים של מנהל אזרחי.
* לא שיש לי משהו נגד חומת מגן או הפעילות שצהל עושה בגדה- להפך אני רק בעד, זה פשוט מראה שהם לא ישות עצמאית...

3. אני מצטער אני לא רואה את הקשר בין ההתנתקות מעזה, לקאסמים על תושבי הדרום. לפני שיצאנו משם הם היו יורים פצמרים על ההתנחלויות שם, איפה ההבדל המהותי בין זה לבין קסאמים על שדרות? אתה צודק כמובן שההתנתקות מעזה היא בריחה והענקת ניצחון לחמאס, אבל לדעתי בטווח הארוך היפרדות מהם ולתת להם להפוך לישות עצמאית זה מסלול נכון מבחינה אסטרטגית לישראל, זה הדבר היחיד שיאפשר לנו להילחם בהם כשצריך (עופרת יצוקה), ואולי מתישהו לחיות איתם בדו קיום.

4. פה אנחנו דווקא לא מסכימים, אני לא חושב שאנחנו נוכל להגיע להסכם איתם בעתיד הנראה לעין, אוסלו הוכיח שאי אפשר להגיע להסכם עם הרש"פ, ולא נראה לי תצליח להגיע להסכם עם החמאס. אני חושב שהמסלול הנכון בישבילם ובישבילנו זה להיפרד כמה שיותר מהר, ולתת להם להפוך למדינה עצמאית, למדינה שצריכה לנהל את עצמה באמת, הרבה יותר קשה לעסוק במקביל בטרור.
ישן 26-03-2010, 16:01
  משתמש זכר פלמינג פלמינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.09
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "זכר פאגני"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ישראל היפה
גם אבותינו היו פאגניים. מאז ועד עצם היום הזה.

אתה מערבב בין פאגניות לבין מונוטאיזם (הדת היהודית היא מונוטאיסטית)

אין דת שאין בה מרכיבים פאגנים - למרות שבחסות הקידמה מנסים לטשטשם.

זה אתה אומר, יש לך ביסוס לדברים הללו?

ההעדפת קברי המתים על שמירת החיים - איננו שריד מהתקופה הפאגנית.

זכר המת מקודש בתורת ישראל, הטענה היחידה היכולה לבוא בחשבון היא התייחסותו של ליצמן לכל הנושא, למרות שברור לו שהוא טעה. הבנתי כעת שהוא חוזר בו, או כפי שכתב ישראלה "נמצאה הרימה המעשנת" (בינינו, גם אני לא הייתי רוצה שיטלטו את הקבר שלי בגלל איזה שהוא נדלניסט שהחליט כי שם יש להרים גורד שחקים והסיבה לכך היא פשוטה, חברה קדישא מן הסתם יפשטו את עורם של יורשי, אם וכאשר יבקשו לקבור אותי במקום שהם יחפצו ועל כך ישלמו הרבה מאד כסף, בקיצור לא רוצה שחברה קדישא יצחקו כל הדרך אל הבנק).

אפשר למלא עמודים שלמים בדוגמאות של יהודים מאמינים המקדשים מנהגים פאגניים, שלא לדבר על הנוצרים ואולי פחות דוקא אצל המוסלמים.

זאת שוב הכללה גסה,היש לך ביסוס?

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:15

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר