לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-04-2010, 18:41
  עבדול אלהזרד עבדול אלהזרד אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.03.06
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי rshibi שמתחילה ב "מצחיק שאחד הרמטכ"לים הטובים..."

הרמטכ"ל היחיד שמשך לשנה חמישית הוא רפול.

אז נכון שאשכנזי נחשב לרמטכ"ל מצויין (בין היתר הוא לא מספק ראיונות מביכים למוספי החג וזה כבר טוב) אבל מה יקרה בסוף השנה החמישית? נמנה אותו לשנה שישית? אולי גם ניתן לו דרגה אישית של רב-אלופים (שתי חרבות ופלאפל) ומינוי לרמטכ"ל לכל ימי חייו?

מתישהו, הרמטכ"ל צריך להתחלף. אם הוא באמת רמטכ"ל טוב כמו שנראה שהוא, אז הוא בוודאי ידאג לעשות חפיפה כמו שצריך למחליף הראוי לא-פחות שלו. ואם כל רמטכ"ל מוחלף בסוף ע"י רמטכ"ל אחר, מה רע שזה יהיה בשנה הרביעית כמקובל (אם כי כמו בזמנים המוקצים למבחנים באוניברסיטה, הכהונה הרשמית היא 3+1 ולא 4)

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-04-2010, 21:59
צלמית המשתמש של efekt
  efekt efekt אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.08
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי efekt שמתחילה ב "[b][size=6]ברק הראה מי בעל..."

יש פה כמות לא מבוטלת של אנשים ששירתו תחת הרבה יותר רמטכ"לים ממני - גם בסדיר וגם במילואים - אבל במעט הרמטכ"לים שלי יצא לשרת תחתם, אשכנזי הוא זה שהשאיר את החותם הניכר ביותר עלי.
אישית, אני מרגיש שאשכנזי הוא מפקד שניתן לסמוך עליו, ושהייתי הולך ללא היסוס לקרב איתו ואחריו - אבל זה רק אני...
לכן יש לי טעם מר מהפרסום הנ"ל, שכן באמת נראה שהוא נועד לשרת מטרות פוליטיות של ברק יותר מאשר לאותת למועמדים העתידיים להתכונן.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Carl Sagan
"If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe"

ישן 07-04-2010, 10:54
צלמית המשתמש של סנייפר
  סנייפר סנייפר אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.03.10
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי itsik86 שמתחילה ב "אני שנתיים וקצת בצהל,אפילו..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי itsik86
אני שנתיים וקצת בצהל,אפילו בתור ג'ובניק מצ'וקמק ביותר שחוזר כל צהריים לאכול בבית ולישון,
אני אומר בצורה ברורה ביותר שהרגשתי שינוי משמעותי באופי של הרבה יחידות מהסיגנון שאני משרת בהן,אני כרגע בימ"ח,וללא ספק שהמצב והמשמעת,המוכנות והערכות עלו בצורה קיצונית,כמובן שגם באימונים של מילואים,
והכל זה דברים שהתפתחו בשנים האחרונות,לפי מה שאני שומע מהאנשי קבע גם,
וזה בא אך ורק מהלמעלה של הלמעלה,אף מפקד יחידה לא יכול לשנות על דעת עצמו כל כך הרבה בכל כך מעט זמן...
בקיצור גם אני חושב שזו החלטה לא נכונה של ברק,
שיוצא כאן מניפולטור ויותר מדיי פולטיקאי ישראלי מלוכלך...

לדעתי אין עדות יותר טובה משל חפ"ש שמרגיש מבפנים את השינוי שאשכנזי חולל ולדעתי במערכת גדולה ומסורבלת כמו צהל צריך את גבי אשכנזי להמשיך את המהלך שהוא עצמו החל ...טעות גדולה לתת לו ללכת ...הזכרון הציבורי הוא קצר טווח בל נשכח איפה היה צהל ב 2006 וגם בתור אחד שכבר מחוץ למערכת הצבאית אפשר להרגיש את השיפור שהנהיג גבי אשכנזי . מצדיע לך בתודה רב-אלןף אשכנזי
ישן 07-04-2010, 21:42
צלמית המשתמש של efekt
  efekt efekt אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.08
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי יוסיפון שמתחילה ב "אולי השינוי הוא בגלל גל ההלם..."

חשבתי על האפשרות הזו - זה יכול להיות. אני הרגשתי שחלוץ היה רמטכ"ל גרוע, ושמכאן "אי אפשר לרדת נמוך יותר", ואשכנזי היה האדם הנכון במקום הנכון ובזמן הנכון, אבל עדיין לדעתי זה לא גורע ולו במעט מההרגשה שלי כלפי התפקוד של אשכנזי, שלא רק היה - כאמור - האדם הנכון בזמן הנכון, אלא גם עשה את עבודתו על הצד הטוב ביותר וחשוב מכל - לא שיחרר את חרצובות לשונו ושלח אותה לכל עבר (נטייה מסוכנת של אנשים במעמדו).

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Carl Sagan
"If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe"

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:01

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר