לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-04-2010, 19:54
צלמית המשתמש של GrimReaper
  משתמש זכר GrimReaper GrimReaper אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.04.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רוני רוני רוניי שמתחילה ב "קצונה בפלס"ר"

בסופו של דבר גם אם למפקד המסגרת והיחידה יש אינטרס לשמר אותך בצוות, למפקדי העוצבות יש אינטרס לשפר את הרמה בכלל צה"ל. אם מפקד הפלס"ר יערים קשיים, עדיין יש מג"ד ומעליו מח"ט ומעליו... - פשוט לא לוותר,לא לקבל לא ולהמשיך עם הרמה הבאה.

כמובן שכרגע אתה מקדים את המאוחר בהרבה. לא סייימת טירונות/אימון/מ"כים, אתה לא יודע מה זה להיות חייל, לא יודע מה צה"ל, לא יודע מה זו אחריות פיקודית,מבצעית ולא הרגשת את משקל האחריות על חיי חיילים על כתפיך.
יש לך הרבה זמן לפני שתתחיל לדאוג לגבי קצונה.

"When a true genius appears in the world, you may know him by this sign, that the dunces are all in confederacy against him."
John Kennedy Toole

נערך לאחרונה ע"י GrimReaper בתאריך 05-04-2010 בשעה 20:16.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-04-2010, 17:56
צלמית המשתמש של מורה"ל
  מורה"ל מורה"ל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רוני רוני רוניי שמתחילה ב "קצונה בפלס"ר"

כמו שהקדימו אותי פה תסיים מסלול ואז תתחיל לדאוג לזה.

מה שאתה כן יכול לעשות. זה לעלות את הנושא באם תזדמן לך שיחה עם אחד ממפקדיך.
כלומר תסביר להם שחשוב לך לצאת לקורס פיקודי. תנסה לראות מה תהיה תגובתם. ישנה סבירות שגם יפנו אליך לפני שאתה תפנה אליהם.
אך זה בשבלב הרבה יותר מאוחר במסלול ולא בטירונות.

בכל מקרה כמו שאמרו קודם.
אף אחד לא יכול להבטיח כלום. גם אם תצא בסופו של דבר לקורס קצינים, אין הבטחה שתסיים אותו ויותר מזה הסבירות שתחזור ליחידה ממנה באת תלויה בכל כך הרבה דברים שעדיף שלא תטריד את עצמך בזה כרגע.

אני יודע מנסיון שישנה (או לפחות נכון לתקופת שירותי) גישה להשאיר בצוות את מי שלא נבחר לצאת לפיקוד. אבל זה תלוי המון במפקד היחידה, במפק"צ ובתפקוד שלך.

בשורה התחתונה זה עוד רחוק. תסיים את הקורס צניחה קודם.
ישן 08-04-2010, 08:49
  Aharron Aharron אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.03.06
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי מורה"ל שמתחילה ב "כמו שהקדימו אותי פה תסיים..."

קק"צ זה לא גיבוש.
מה שכן חשוב- להבין שברגע שהחלטת להתגייס ליחידה התנדבותית אתה צריך להכיל את האופציה שבגלל אורך ההכשרה וההשקעה הכספית אם לא ירצו אותך מפקד או קצין במקרה הזה ישאירו אותך ביחידה, וזה לגיטימי לחלוטין.
אני נתקל באחרונה בחבר'ה שרוצים לצאת לקורס קצינים ומפקדי יחידות לא נותנים להם לצאת, והם מתלוננים כל הזמן שהם רוצים לתרום ורצים לצאת אפילו במחיר של יציאה מהיחידה.
מפקד יחידה שצריך יחידה חזקה לא יוציא כל חייל חזק החוצה לפיקוד ביח' אחרות, הוא צריך אותם אצלו, שיחזקו צוותים, שיהיו מעמודי התווך בשגרה המבצעית. צריך סמלים חזקים לצוותים ולכן, בהנחה שאין פה רצון פוליטי נקרא לזה(מפקד יח'(ואני לא יודע איך זה בגדס"רים, אבל יח' אחרות) נמדד בסופו של דבר גם בכמות הקצינים שהוא מוציא לצה"ל הגדול) הוא לא יוציא סתם כל חייל חזק. הוא לא לשכה סוציאלית לצה"ל.
אבל כמו שאמרו לך פה, תתמקד במסלול, בטירונות. ואם תתאים תאמין לי שיטפטפו לך לכל אורך ההכשרה את הנושא של הפיקוד. זה אינטרס של צה"ל.
שיהיה בהצלחה.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:16

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר