לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-04-2010, 16:25
צלמית המשתמש של Segmany
  משתמש זכר Segmany Segmany אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.01
Facebook profile LinkedIn profile Follow me...
אורי בלאו: "הוסבר לי שאם אחזור לישראל אושתק לעד - החלטתי להילחם"

אורי בלאו, עיתונאי "הארץ" השוהה בלונדון ומחזיק לפי החשד במסמכים סודיים רבים אותם קיבל מענת קם המואשמת בריגול, אומר כי הוא חושש כי יאשימו גם אותו בריגול וטוען כי ישנם "כוחות גדולים וחזקים" הפועלים נגדו.

בלאו טוען כי הוא יצא מהארץ לסין בתחילת דצמבר "בטיול שתוכנן מראש", אך לאחר שנודע לו על מעצרה של ענת קם החליט לא לחזור לישראל.

"כשיצאתי מהארץ לא היתה לי סיבה לחשוב שטיול התרמילאים שלי ושל בת זוגי יהפוך לפתע לסרט ריגול, שטיבו וסופו אינם ברורים", כותב בלאו בטור שהעביר היום (שישי) לעיתון "הארץ", אשר מממן את שהותו בחו"ל למרות שהעיתונאי מבוקש על ידי השב"כ. "בוודאי לא שיערתי שאיאלץ לשהות בלונדון ולא אוכל לחזור לתל אביב כאדם וכעיתונאי חופשי, רק משום שפרסמתי כתבות שלא היו נוחות לממסד".

"חוויות שקראתי עליהן בספרי מתח הפכו בחודשים האחרונים למציאות חיי", הוא אומר. "כשמזהירים אותך ש'הם יודעים הרבה יותר ממה שאתה חושב', ומבהירים לך מעל לכל ספק שהטלפון שלך, הדואר האלקטרוני, המחשב שלך ובעצם כל דרכי התקשורת שלך, היו ועודם נתונים במעקב ובניטור זה תקופה ארוכה - אזי מישהו שם למעלה לא באמת מבין את מהות הדמוקרטיה, ואת חשיבות חופש העיתונות בשמירה עליה. כשמתברר לך שמכתבי תלונה אנונימיים עליך, ובהם מידע אישי רב, מוצאים את דרכם לרשויות חקירה שונות ומשונות, אזי ברור לך שסומנת על ידי כוחות גדולים וחזקים ממך, שלא יהססו לנקוט אמצעים, השמורים למדינות שלא נראה לי שאנו רוצים להידמות להן".

http://www.globes.co.il/news/articl...0551830&fid=821
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-04-2010, 16:37
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
אכן גיבור אמיתי ונועז. העזו למחות על רצונו לממש זכותו החוקתית לסכן את ביטחון המדינה..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Segmany שמתחילה ב "אורי בלאו: "הוסבר לי שאם אחזור לישראל אושתק לעד - החלטתי להילחם""

האיש הזה, שקיבל עיסקת VIP, שכללה רכישת מחשב חדש עבורו (במקום זה שהשתמש בו לאחסן חלק
מהמסמכים הגנובים), הוא עז מצח מספיק בשביל להתלונן על פגיעה בדמוקרטיה...

אין מדינה אחת בעולם, שהיה מקבל בה תנאים כאלה, והוא עוד מתלונן.

אכן היו מחדלים ביחס אליו - וכולם מחדלים שנבעו מהיחס העדין שהסוג הזה של עיתונאים מקבל כאן,
בגלל הפחד המצמית של האנשים הישרים האמונים על אכיפת החוק, מפני הבולשביקים השלומיסטים
השולטים בתקשורת.

הבוז המוחלט של התקשורת לכל מה שלא מתאים לאג'נדה שלה (שבא לידי בעמוד השער של ידיעות לפני
מספר ימים - עמוד שער שהיווה הפרת חוק בוטה), מביא, אחת לכמה שנים, לתופעות כמו אורי בלאו,
שמרגיש שבשם הקידום העצמי, מותר לו לנהל מו"מ על החזרת מסמכים מסווגים שנגנבו ונמסרו לו.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:00

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר