לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-04-2010, 17:26
  shiraloly shiraloly אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.12.09
שאלה תפקידים קרביים בחיל התותחנים הפתוחים לבנות

שלום, אני עוברת לחיל התותחנים באוגוסט הקרוב וכבר כמה זמן אני מתלבטת לגבי כל מיני תפקידים שם שמעניינים אותי (עדיין יש עוד זמן עד לאוגוסט..חח ) ולכן רציתי קצת לשמוע מאנשים ששירתו בחיל לגבי התפקידים שמוצאים שם לבנות, חשוב לי לציין שכבר עשיתי חיפוש בפורום וקראתי המון מידע על החיל.
לפני הבנתי בנות יכולות להצטרף לגדוד הרעם ולשרות שם בכל התפקידים. "איכון" ו MLRS ?
גדודים- בנות יכולות לשרת במשהו של קשר ויכולות גם להיות מ"ט.?
בכל אופן נראה לי יותר מאתדר להיות בגדודים וגם בסופו של דבר נראה לי יותר כביכול אקשן להיות בגדודים. (הבנתי שבגלל העלות הגבוהה של הרקטות במנתץ רוב הסיכויים שאם משהו חס וחלילה קורה פחות ישתמשו בהם).
אני לא ממש יותר מה עושים בתפקיד של הקשר אבל האפשרות להיות בתפקיד מ"ט נראת לי מאד מעניינת. אשמח אם תוכלו לפרט לי במסגרת ב"מ על התפקיד הנ"ל.
בנוסף אמרו לי שכל גיוס שיש בו בנות גדוד אחר פתוח להם ורציתי לדעת אם מישהו יודע איזה גדוד יפתח לבנות באוגוסט (למקרה שאכן ייבחרו אותי להיות משנה טכני).
כל מטרת השירשור כפי שכותרת מרמזת הוא לקבלת מידע על החיל התותחנים וכל מיני וחוויות ושטויות אם מישהו רוצה לשתף.
אני לא יודעת אם זה משנה משהו לגבי באיזה תפקיד אהיה בחיל התותחנים אבל לפחות ביינתיים ברצוני ללכת לקורס מפקדים לאחר סיום המסלול אז אפשר להפציץ עם מידע לגבי הקורס .

הודעות של -"למה ללכת לחיל התותחנים?" או כאלו שיורדות על החיל לא יתקבלו בברכה.

שירה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-04-2010, 02:02
  Shalev_C Shalev_C אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.03.09
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי shiraloly שמתחילה ב "תפקידים קרביים בחיל התותחנים הפתוחים לבנות"

אני במערך האיכון בגדוד הרעם..

בגדוד המנתץ יש לך תפקידים כמו: מפעילת משגר, מפעילת ממ"צ, לוחמת ביחידת הנוריות וכו'
כמו כן, מערך המטאורולוגיה לא פתוח לבנות.

מבחינת הגדודים של הדחפ"זים.. יש לך אפשרות להיות במפי"ק (משנה טכני) או בתפקיד קשר, גם במפי"ק.
בלי קשר את יכולה לנסות להתקבל ליחידת זיק (פתוח לבנות) דרך מיון עפ"י בקשה.

ולגבי מה שאמרת על הרקטות במנתץ - חשוב שתביני, זה כלי נשק חזק ועוצמתי במיוחד, אולי החזק ביותר שיש לצבא שלנו ביבשה. התחמושת שלו ותחמושת האימונים שלו יקרה מאוד, גם בגלל עלות-תועלת וגם בגלל עוצמת הנשק משתמשים בו רק כשבאמת יש צורך (מלחמת לבנון השניה לדוגמא) ולא בשטחים שבעייתי להשתמש בו - נגיד במבצע עופרת יצוקה. עזה לדוגמא צפופה מידי וכמה רקטות מנתץ היו יכולות להעלים את עזה לחלוטין.. לכן לדוגמא שם לא נגעו במשגרים ורק בתומ"תים.

ולא משנה לאן תגיעי, לגדודים הרגילים או לגדוד הרעם - רוב השירות שלך יהיה בתעסוקה מבצעית בקווים ופחות באימונים ובירי אמיתי עם הכלים. אתה קודם כל לוחם.. ורק אח"כ תותחן
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:20

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר