לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-04-2010, 08:45
צלמית המשתמש של stoned
  stoned stoned אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.02
יכולות להיות מספר סיבות:
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי S - Designer שמתחילה ב "יש סיבה לקנות אחד שלא תומך בתקן n? לא נראה לי."

א) אם כבר יש לך כרטיסי רשת אלחוטיים בהתקנים עימם אתה עומד להשתמש מול הראוטר (מחשבים, מחשבים ניידים, סלולרי, סטרימר וכו') ורובם לא עובדים בתקן N.

ב) חוסר תאימות והעדר חלק מהפיצ'רים בתקן - היות והחלו ליצר מכשירים שתומכים ב-N לפני שהתקן יצא סופית, חשוב מאוד לבחון את הראוטר ולראות אם הוא ממלא אחר כל התקן או רק באופן חלקי. יש התקנים, לדוגמא, שבהם אם רוצים לקבל את מלוא המהירות של תקן N אי אפשר להשתמש בהצפנה.

ג) שיקול בין עלות לתועלת. אם אנחנו מסתכלים על מצב היפותטי בו אנו משווים בין המחירים האופטימלים (כלומר, הזולים ביותר) של מוצרים שונים, הרי שרוב הסיכויים שאם תבחן שני ראוטרים, אחד בתקן G ואחד בתקן N, כאשר שניהם באותו טווח מחירים, יש סיכוי טוב שהראוטר מתקן G יהיה איכותי יותר (או שסתם החברה שמייצרת אותו מפקיעה מחירים, אבל בגלל זה ציינתי שמדובר במצב היפותטי ).

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-04-2010, 18:31
  hack2003 hack2003 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.06.06
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי S - Designer שמתחילה ב "אוקי, מקובל. למרות שרוב המכשירים שיש לי תומכים בתקן."

אני אישית מציב את SWEEX אפילו מתחת לEDIMAX.
שיחלוק עלי מי שרוצה אבל זאת דעתי האישית מנסיון.
מה בדיוק אתה רוצה להעמיס על המכשיר?
לאיזה קו תקשורת הוא מחובר?
כמה התקציב?
כל נתב בסיסי שעולה בסביבות ה 300 שקל+ הוא לא נתב שאפשר להגיד שיעמוד בעומסים כאשר הוא מתחבר בחייגן VPN או PPPOE.
ב NAT בסיסי רוב הנתבים האלה יחזיקו מעמד עד לקו של 8 מגה.
אם אתה מעוניין במכשיר לא יקר אני מכיר את נתבי ATERA החוטיים שניתן לקנות אותם במחירים של החל מ 800 שקל.
זה נתב מבוסס לינוקס שמיועד לשוק ה SOHO.
מנסיון שלי אישי איתו הוא מסוגל לעמוד גם בעומסים לא קטנים.
אם תגדיר את השימושים המדוייקים שלך יש מצב שנוכל להמליץ לך על משהו יעודי.

ישן 27-04-2010, 23:22
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי S - Designer שמתחילה ב "לגבי D-Link אני יודע שהיא..."

האמת שבמוצ"ש נשבר לי סופית. החלטתי להתקין את ה Firmware האחרון שמיועד דווקא לדגמים שיוצרו בארה"ב (כי הגירסא האירופאית הייתה הרבה יותר ישנה..). הייתה שם אזהרה שאם הדגם שלי לא אמריקאי, זה עשוי לגרום לבעיות כולל השבתת המכשיר. אמרתי לעצמי: "זה מילא הרוס כבר עכשיו, מקסימום הלכו ה 800 שקל שזה עלה :|"

שדרגתי. (חשוב לזכור לעשות גיבוי קונפיגורציה לקובץ לפני השדרוג! לרוב זה מוחק את כל ההגדרות...)

מאז, טפו טפו, עובד חלק כבר שלושה ימים בלי נפילה אחת של ה WiFi ובלי אתחול (קודם זה לא החזיק יותר מכמה שעות). כנראה שה firmware ששדרגתי מיד אחרי שקיבלתי את היחידה, פשוט היה דפוק? :|

על הדרך קיבלתי כמה פיצ'רים נחמדים, ביניהם פיצ'ר של Guest WiFi, שזה אומר שזה מייצר רשת אלחוטית נוספת (שאפשר לשים עליה גם הצפנה אם רוצים) - שיש לה גישה לאינטרנט, אך לא גישה לרשת הביתית (למרות שאפשר להגדיר גם לאפשר גישה לרשת הביתית), אפשר להגדיר באיזה שעות היא פעילה, ובכלל המון אפשרויות של ACL-ים, ואולי גם דברים נוספים שעוד לא שמתי לב אליהם

ישן 28-04-2010, 09:31
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי S - Designer שמתחילה ב "אז בכל זאת ללכת על D-Link?"

מנסיוני אתה יכול ליפול על יחידה דפוקה אצל כל יצרן...

האמת שלא בטוח שמלכתחילה הייתה לי בעייה לו הייתי דובק ב firmware המקורי שהגיע עם היחידה... אני מאמין די גדול ב "if it works - don't touch it". לא זוכר למה בכלל החלפתי. יכול להיות שחשבתי שזה יפתור לי את עניין התאימות שיש בין חיבור דרך הוט לכמעט כל ראוטר בעולם עם החייגנים המטופשים האלה... בסוף עברתי, כצפוי, לחיבור ב MPLS, והפסיקו הניתוקים הנובעים מהחייגן (מן הסתם). אבל זה היה ממש סמוך לקנייה, אז אני לא ממש זוכר אם זו אכן הייתה הסיבה. אם כן, אני סתם סובל איזה שנה בגלל שטות

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:47

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר