לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-05-2010, 16:17
  rlsf rlsf אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 09.10.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי דודי שמתחילה ב "התייעצות לגבי מפרט"

עבור מפרט למשחקים הייתי מעדיף Athlon II X3 435/440 על ה Phenom II X2 550 (אלא אם אתה מקווה לפתוח את כל 4 הליבות שלו, אבל אני לא בטוח כמה מעבדים תקינים כאלה יש)
לגבי כרטיס המסך, ה 4890 עולה סביב 1000 ש"ח וזה נראה לי סכום גבוה מדי להוציא עבור כרטיס מסך רועש יחסית (בהנחה שאתה קונה אותו עם קירור סטנדרטי) שלא תומך ב DX11, ה HD 4870 עדיף בעיניי כי הביצועים שלו טובים יותר מה HD 5770 שמחליף אותו והוא עולה מעט פחות ממנו (אם כי היום, בניגוד למצב בזמן ההשקה, הפרש המחיר לא מאוד גדול ביניהם, מה שהופך את ה HD 5770 לאפשרות).
אני לא חושב שהמעבד יהיה צוואר הבקבוק שלך במפרט, יותר סביר שזה יהיה כרטיס המסך.
בנוסף, אם אתה כבר משקיע בקירור נפרד למעבד הייתי הולך על קירור TOWER (שהמאוורר בו מאונך למעבד), הם יותר יעילים בהשוואה לקירור שזורק אוויר על המעבד, אפשרויות לקירורים כאלה הם ה AC FREEZER 64, CM HYPER 212, NOCTUA U12P

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-05-2010, 08:49
  rlsf rlsf אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 09.10.04
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי דודי שמתחילה ב "-תודה על התגובה. -בקשר למעבד..."

לא במיוחד, שניהם מאפשרים די הרבה מרחב ל OC, ואם אתה לא מנסה לפתוח את הליבות הנוספות, תרוויח יותר מריבוי הליבות לדעתי.
ה 5750 יספיק בהחלט למשחקים ברזולוציה של 1280X1024 (רזולוציה סטנדרטית למסכי 19 אינץ') אני לא בטוח שהוא יספיק ל 1680X1050 והוא בטח לא מומלץ ל 1920X1200 או 1920X1080 (כל אלו רזולוציות אפשריות למסכי 22 אינץ').
לכן, אם אתה לא מתכנן לשדרג את המסך, זאת אפשרות סבירה, אחרת הייתי הולך לפחות על 4870/5770.
לגבי הספק - אני לא מעריץ גדול של החברה, בתוספת של 50 ש"ח כבר אפשר לקנות ספק סביר של HEC, אני חושב שזאת טעות לא להשקיע את התוספת הזאת, ספק כוח הוא רכיב חשוב במערכת למשחקים, בכל מקרה לא בטוח שיש לך צורך בספק של 450W, ייתכן מאוד שגם ספק של 400W יספיק, כדי לוודא תשתמש במחשבון הספק (לינק בעוגן ה FAQ של פורום חומרה).
ה AC FREEZER 7 REV2 הוא היורש של AC FREEZER 64, שאותו הצעתי בהודעה הקודמת שלי.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:23

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר