לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-05-2010, 17:34
צלמית המשתמש של looopy
  looopy looopy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.04.02
דובר חמאס: "חוק שליט" יגרום לנו להחמיר את התנאים לשחרור
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי looopy שמתחילה ב "ואללה אתה צודק"

דובר חמאס, ד"ר סמי אבו-זוהרי, התייחס לאישור "חוק שליט" בוועדת השרים לענייני חקיקה בנוגע להחמרת תנאי הכליאה של אסירי חמאס, ואמר כי מדובר בצעד שנועד לסחוט את החמאס ולהפעיל לחצים על הארגון.
"הכיבוש לא יצליח להשיג את יעדיו, להיפך - ההחלטה הזו רק תגרום לכך שהחמאס יחמיר את תנאיו ולא יוותר עליהם. ההחלטה משקפת את ההתנהלות הלא אנושית של הכיבוש כלפי האסירים הפלסטיניים", אמר. "אנחנו לא קראנו להפסקת המשא ומתן, מי שהכשיל את המשא ומתן הוא הכיבוש הציוני שנסוג מהסכמות קודמות הנוגעות לעסקה".

נערך לאחרונה ע"י looopy בתאריך 23-05-2010 בשעה 17:43.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-05-2010, 18:11
  hamora hamora אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.09.06
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי פלמינג שמתחילה ב "איזו עוד החמרה יכולה להיות?"

אתה דיי צודק אבל יש גם לקח מוסף מזה.

החמאס נותן לשליט כל כך מעט שאין לו בעצם לאן ללכת מפה לבד ממעשים שיעלו להם מאוד ביוקר בדעת הקהל. דווקא לישראל יש פה יתרון בגלל התנאים הסבירים יחסית שהיא נותנת לאסירי החמאס. אנחנו יכולים להחמיר מבלי לשבור את הכלים.

הלקח שאני לומד מכך הוא על הערך של המתינות שמאפשרת לך יותר מרחב תמרון. הבעיה היא שאני לא רואה איך כל זה מביא לשחרור גלעד שליט שהרי זו בעצם המטרה של כל התרגיל. ברור שהחמאס לא יכול להרשות לעצמו להגמיש את התנאים שלו בדיוק עכשיו שהרי דבר כזה יתפש אצל הפלשתינאים כחולשה ונידמה לי שזו לא חברה שמתייחסת בנדיבות רבה למי שנתפש אצלה כחלש.

ישן 23-05-2010, 18:27
  משתמש זכר פלמינג פלמינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.09
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי hamora שמתחילה ב "אתה דיי צודק אבל יש גם לקח..."

שלום לך וברוך השב לפורום.

תג המחיר שקבע החמאס הוא כזה שאין כל דרך חזרה ממנו.
הלחץ הנסיבות בו נמצא שלטונו הוא לא יוכל לסגת מהבטחותיו ל"בוחרים" שלו. ועל כן אני לא מאמין שמעבר לאגו-טריפ שלנו ש"הנה עשינו גם אנו משהו" יועיל הדבר.
עם החמאס יודע להציב חומות אנושיות בפני פגזים ובמקביל לירות לרגלי תומכי הפתח (שחלקם אגב, היו גם בני אותה משפחה), אז מה איכפת לו שמדינת ישראל תקועה עם העצם הזאת בגרון (הכוונה למחבלי החמאס שיוצאים מכאן מדופלמים ומוכשרים אוריינטטיבית וחדורי שנאה מהכלא - הוא מקבל תומכים פאר-אקסלנס).

אם כל האופציות פתוחות כפי שקבעו מנהיגינו, אדרבא שיוכיחו לנו זאת.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:26

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר